Roksana Węgiel wypaliła co sądzi o rosole i schabowychInstagram.com

Podali Roksanie Węgiel schabowe i rosół. Ktoś włączył mikrofon, wszyscy usłyszeli co wypaliła

Roksana Węgiel robi zawrotną karierę. Często głośno jest o jej wpadkach. Szczególnie tych związanych z doborem zbyt odważnej kreacji czy pojawieniem się w przesadzonym makijażu, tak jak na Sylwestrze z TVP. Ostatnio nastolatka powiedziała do mikrofonu co myśli o kotletach schabowych i rosole.

Roksana Węgiel słynie z wpadek z mikrofonem. Podczas finału Eurowizji Junior, która wygrała Viki Gabor nie zorientowała się, że jej urządzenie jest włączone. Wtedy wypaliła słynne "kurde, ale czad". Również podczas imprezy sylwestrowej zaliczyła komiczną wpadkę. Nie zorientowała się, że ma śpiewać dwa utwory z rzędu. Po wykonie pierwszego zaczęła schodzić ze sceny. Wtedy usłyszała muzykę od której zaczyna się druga piosenka, która miała zaśpiewać. Nagle chwyciła za mikrofon, wróciła na scenę i dała czadu nie zwracając uwagi na swoje gapiostwo.

800 tys. Polaków zaniemówiło poznając przepis na ciasto bez pieczenia śnieżny puch800 tys. Polaków zaniemówiło poznając przepis na ciasto bez pieczenia śnieżny puchCzytaj dalej

Roksana Węgiel, co powiedziała o rosole i kotletach schabowych?

Większość gwiazd dba o dietę i nie je mięsa. W tej kwestii Roksana Węgiel może zaskoczyć wszystkich. W rozmowie z dziennikarzem do mikrofonu wyjawiła jak reaguje na kotlety schabowe oraz rosół.

15-letnia piosenkarka jest wielką miłośniczką nie tylko judo oraz muzyki, ale także dań mięsnych. Nie ma dnia, żeby nie pokrzepiła się mięsną potrawą. Okazuje się też, że często nie ma innego wyjścia i musi je jeść. Organizatorzy koncertów podają jej bowiem zazwyczaj tradycyjne dania kuchni polskiej. Czyli kotlety schabowe oraz rosół.

- Jeżeli chodzi o jedzenie to nie jestem wybredna. Na obiady lubię jeść mięso. Nie jestem z tych, co je ogranicza, bo nie mogłabym bez niego żyć. A moje ulubione mięsne danie to schabowy. Na koncertach jest tak, że organizatorzy dają schabowego albo dewolaja. Ja bym ciągle mogła jeść schabowego, bo z dewolajami jest różnie. Ostatnio dostałam takiego z marchewką w środku i to było takie średnie - wypaliła do mikrofonu Roksana Węgiel.

Dzisiaj grzeje: 1. Dostaniesz nawet 10 tysięcy złotych. Masz starą kartkę na żywność, książeczkę mieszkaniową i inne?

2. Kobieta umierała, a oni śmiali się i nagrywali. Nie żyje, bo zjadła popularne jedzenie

Nastolatka powiedziała również, że jej ulubioną zupą jest rosół. Choć czasem ma go już dość bowiem jada go niemal codziennie. Zarówno podczas trasy koncertowej jak i u mamy w domu.

- Jeżeli chodzi o zupy to na koncertach organizatorzy najczęściej podają rosół. I w domu jest podobnie. Uwielbiam, kiedy wracam i mama wita mnie właśnie rosołem. Mówi:"Roksanko, zjedz rosół". A ja mówię: "Mamo, przez miesiąc jadłam rosół, dzień w dzień". No ale grzecznie zjadam oczywiście - wyjawiła na łamach portalu fakt.pl

Najlepsze newsy:

  1. LOT podjął decyzję ws. lotów do Chin. Nalegało wielu Polaków
  2. Z ostatniej chwili: 500 osób w Polsce monitorowanych w kontekście koronawirusa
  3. Polka wróciła z Wuhan i nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę
  4. Masz jeszcze starą legitymację ubezpieczeniową? Dostaniesz pieniądze kosmiczne jak ceny ekologicznego jedzenia
  5. Wreszcie wiadomo, ogromne zaskoczenie. Mięso na rosół wrzucać na gorącą czy zimną wodę?
  6. Dodała do prania popularną przyprawę, efekt przerósł oczekiwania. Żaden detergent nie może się z nią równać

Źródło: fakt.pl

Następny artykuł