Rolnicy oburzeni filmem znanego motocyklistyfacebook.com/Świat Rolnika

Skandal, ręce opadają. Motocyklista niszczył uprawy rolnikom, jego słowa nie mieszczą się w głowie

Rolnicy doświadczyli niedawno strasznego aktu wandalizmu, jakiego dopuścił się znany motocyklista na ich polach. Jeździł motocyklem i dewastował zasiane zbożem pola niszcząc ciężką pracę rolników. Słowa, które powiedział nie mieszczą się w głowie.

Rolnicy nie kryją swojego oburzenia, po ekscesach jakich dopuścił się znany motocyklista z Polski. Kilka dni temu wybrał się na przejażdżkę, podczas której jeździł terenowym motocyklem po polach uprawnych okolicznych rolników. Wyrywał potężne koleiny w polu i niszczył pola uprawne, które okupione były ciężka i żmudna pracą rolników. Wybuchł ogromny skandal, internauci są zniesmaczeni.

Zapomniany sposób od rolników starszej daty na najbujniejsze zbiory pomidorów. Wyrastają piorunujące okazyZapomniany sposób od rolników starszej daty na najbujniejsze zbiory pomidorów. Wyrastają piorunujące okazyCzytaj dalej

Rolnicy stali się ofiarami wandalizmu - popularny motocyklista zniszczył im pola

Artur Puzio, dwukrotny mistrz Polski w motocrossie zamieścił w internecie film, na którym wjeżdża w świeżo posiane pola uprawne oraz wyraża się o rolnikach w bardzo nieprzyjemny sposób. Artur znany jest z publikowania w sieci filmów, w których jeździ swoim crossem po rożnych lokacjach i często niszczy cudze mienie.

Dzisiaj grzeje:

  1. Nie wymaga pieczenia, umiejętności i nietypowych składników. Bajecznie proste ciasto robi się niemal samo
  2. Sejm przyjął zmiany w podatkach. Opozycja alarmuje, przekazanych zostanie zbyt dużo informacji o obywatelach

- Dzisiaj lecę incognito, mam nadzieję, że rolnik nie będzie gonił mnie i próbował we mnie rzucać młotkiem. Świeżo posiane zboże. Ogólnie to w waszej okolicy radzę wam, żebyście nie jeździli po polu rolników bo ci skubańcy potrafią być mściwi wbrew pozorom - takimi słowami rozpoczyna swój film Artur Puzio.

Rolnicy już od dłuższego czasu zmagają się z niesprzyjającymi warunkami, które przeszkadzają w pewnej i dobrej uprawie roślin. Niestety, wieloletnie susze, szkody spowodowane przez dzikie zwierzęta czy jak się okazuje akty wandalizmu są standardem w obecnych czasach. Artur Puzio niestety nie okazuje szacunki dla ciężkiej pracy rolników i nie przejmuje się ich stratami materialnymi.

Najlepsze newsy:

  1. Jackowski powiedział, gdzie jest Kacperek. Służby błyskawicznie udały się na miejsce, widok ściął ich z nóg
  2. Ewa Błaszczyk w szczerych słowach o Łukaszu Szumowskim. Mało kto zdawał sobie sprawę z ich relacji
  3. Możesz zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Nigdy nie wyrzucaj skórek po cebuli
  4. Posłuchał rad dziadka i podlał pomidory miksturą z 3 składników. Obfitość plonów przeszła jego najśmielsze oczekiwania
  5. Co się stanie po jedzeniu przez 4 dni tylko bananów? Korzyści są ogromne
  6. Kraje Bałtyckie otwierają granice. Decyzja została podjęta

Źródło: agrolajt.pl

Następny artykuł