Etykieta produktu w BieronceFacebook / Agrounia / kadr z wideo

Wszedł w maseczce do Biedronki. Ogarnęła go nagła wściekłość, nie był w stanie przejść obojętnie obok zastanego widoku

Rolnik w Polsce nie ma łatwego życia. Nic więc dziwnego, że mężczyzna wchodząc do Biedronki wpadł w ogromną złość. Od razu postanowił nagrać wszystko, co zobaczył. Prawda o tym produktach może was zaskoczyć.

Rolnik jest jednym z najważniejszych zawodów dla każdego społeczeństwa. Tym smutniej słuchać kolejnych doniesień o kłodach rzucanych pod nogi zarówno rolnikom, jak i nam konsumentom. Pewien mężczyzna w maseczce nie potrafił dłużej kryć swojej frustracji. Wystarczyło kilka chwil w Biedronce, by zdecydował się podzielić swoją złością z internautami. W emocjonalnym filmie pokazuje prawdę, którą wielkie korporacje chcą przed nami ukryć.

Rudi Schuberth narzeka na żenująco niską emeryturę. Wybudował 4 domy obok Łeby, wynajmuje turystom i sprzedaje swoje wyroby wędliniarskieRudi Schuberth narzeka na żenująco niską emeryturę. Wybudował 4 domy obok Łeby, wynajmuje turystom i sprzedaje swoje wyroby wędliniarskieCzytaj dalej

Rolnik nie może dłużej być tak traktowany

Przechadzając się pomiędzy półkami w Biedronce mężczyzna postanowił uświadomić klientów jak wyglądają praktyki wielkich korporacji. Nikt z nas oczywiście nie jest zdziwiony, że istnieje wiele nieprawidłowości, które zwyczajnie nam umykają podczas codziennych zakupów. Mimo to, zobaczenie na własne oczy klarownego przykładu może wywołać niepohamowaną złość. Poza nagraniem, mężczyzna postanowił zamieścić także wpis podsumowujący swoje przemyślenia - Korporacje wskazują jak słabe jest nasze państwo. Politycy mogą tyle na ile im biznesmeni pozwolą. - tak nie przebierając w słowach określił zastaną sytuację w Biedronce. Pod nagraniem pojawiły się setki komentarzy popierających mężczyznę.

Dzisiaj grzeje:

  1. Tragiczny wypadek był jak wyrok, paraliż objął znaczną część ciała. Marcin Prokop zdecydował się ruszyć z pomocą
  2. Jest ważny komunikat Biedronki do wszystkich klientów. Oszustwo na ogromną skalę, sieć przed nim ostrzega
  3. Wypłacając pieniądze z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Czekają duże zmiany przy wypłatach

Na profilu Agrounia widzimy jak mężczyzna w maseczce przechadza się po dziale warzyw i owoców. Autor postanowił skrytykować politykę oznaczania kraju pochodzenia na opakowaniach. Jak pokazuje nagranie, w praktyce dowiedzenie się z jakiego kraju jadamy ulubione produkty, nie jest wcale takie proste. Mimo, że plakietka nad np: pietruszką głosi, ze produkt pochodzi z Polski bądź Holandii, to w rzeczywistości wcale nie mamy takiej pewności. Pod plakietką jest bowiem zamieszczony napis, że klient powinien szukać kraju pochodzenia na opakowaniu. I tu pojawia się szereg nieprawidłowości. Przede wszystkim często odpowiedniego opakowania zwyczajnie nie ma i nie otrzymujemy żadnej informacji o kraju. Na nagraniu widzimy, że z wielu warzyw i owoców, które mężczyzna sprawdził - ani jeden nie pochodził z Polski, a przecież to miał być jeden z krajów pochodzenia tychże.

Cały swój pobyt w dyskoncie wzburzony mężczyzna podsumował słowami (pisownia oryginalna): Każą szukać pochodzenia produktów na opakowaniach kiedy produkty sprzedawane są luzem! Jeśli przepisy pozwalają na takie opisywanie to dopiero dramat! W Polsce w ogóle ktoś tego pilnuje czy to samowola? Mamy kupować niewiadomo co i niewiadomo skąd. Mamy nie wiedzieć co jemy. Jeśli w czyimś interesie jest kupowanie tylko zagranicznych owoców i warzyw.. to również w jego interesie powinno być odpowiednie znakowanie.

Najlepsze newsy:

  1. Dramat Rafała z „Królowych życia”, okłamał wszystkich? Na jaw wyszła niewygodna prawda
  2. Trik naszych babć zmieni kompletnie smak Twojego rosołu na kurczaku. Wszyscy oniemieją z zachwytu, mało wie, jaki to sposób
  3. Tragiczna wiadomość z Polski. 6 osób nie żyje
  4. Dlaczego Sekielski nagle chudnie? Podał lepszą niż wszystkie przepisy Gessler razem wzięte recepturę na zupę z buraka
  5. Bardzo ważne. Epidemiolog o apelu MZ ws. noszenia maseczek w sklepach, zwrócił się do wszystkich
  6. Znalazła żywe robaki w produkcie z Biedronki kupowanym przez wszystkich. Wstrząsające, odbiera apetyt na długo
  7. Dramatyczna wiadomość z samego rana. 25-letnia gwiazda zmarła w swoim mieszkaniu, popełniła samobójstwo

Źródło: facebook

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł