"Rolnik szuka żony" i dramatScreen z filmu zamieszczonego na Facebooku / Rolnik szuka żony

Chciała poczęstować rolnika wykwintną potrawą. Potem polały się łzy, scenę widziała cała Polska

"Rolnik szuka żony" jest programem, który cieszy się ogromną popularnością. Kwestie poszukiwania drugiej połówki od zawsze były niezwykle interesujące. Nikt nie spodziewał się, że w trakcie programu dojdzie do czegoś takiego. Jessica chciała ugotować wykwintną kolację. Krzysztof zareagował w sposób, który nie spodobał się internautom. Obok takiego incydentu nie da się przejść obojętnie.

Gotowanie jest istotną częścią życia. W związku z tym bohaterowie programu "Rolnik szuka żony" podczas poznawania swoich zwyczajów również musieli przeżyć kulinarne przygody. Jedna z nich zakończyła się nie lada dramatem. Polały się łzy.

Poszedł nagły komunikat z Ministerstwa ws. noszenia maseczek. Wszystkie media go przekazują, Lidl, Biedronka i inne sklepy są adresatemPoszedł nagły komunikat z Ministerstwa ws. noszenia maseczek. Wszystkie media go przekazują, Lidl, Biedronka i inne sklepy są adresatemCzytaj dalej

"Rolnik szuka żony" i kuchenny dramat

Piąty sezon programu "Rolnik szuka żony" przykuwał uwagę widzów w całej Polsce. Jak zawsze mogliśmy zaobserwować masę zwrotów akcji. Ciężko było jednak przewidzieć, że w trakcie programu pojawią się tak mocne emocje. Wszystko przez reakcję Krzyśka na kuchenne popisy Jessiki.

Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" postanowiła przygotować dla Krzysztofa wyjątkową potrawę. Wiele osób zachwyciłoby się takimi frykasami. Jednak rolnik nimi ewidentnie wzgardził. Jego zachowanie doprowadziło do łez.

Dzisiaj grzeje:

  1. Jeśli je masz, możesz zarobić ponad 8 tysięcy złotych. Chodzi o pozornie zwykłe 10 groszy
  2. 500 plus od Lidla? Sieć wprowadziła gigantyczne zmiany, skorzystają klienci
  3. Na wakacyjnym bonie 500 plus można nieźle zarobić? Trzeba jednak poczekać 3 tygodnie

Co zaszło w programie "Rolnik szuka żony"

W trakcie programu "Rolnik szuka żony" Jessica przygotowała dla Krzysztofa krewetki. Nie da się ukryć, ze to nie lata przysmak. Rolnik wziął jedną krewetkę na widelec i powąchał z niesmakiem. Z odsieczą przybyła jego mama, która zaproponowała pomidorową. Jessica poczuła się ogromnie dotknięta całą sytuacją pojawiły się łzy. Internauci mocno skrytykowali Krzysztofa.

- Brak kultury i taktu, szczególnie dziwi mnie zachowanie młodego - napisał użytkownik Facebooka, przytaczany przez portal Party. Na takich słowach się nie zakończyło.

- Naprawdę bardzo doceniam starania Jessiki i to jedyna szczera prawdziwa osoba ze wszystkich kandydatek. Jeśli trafi na dobrego mężczyznę to to jest dobry materiały do ułożenia. Bardzo mi było przykro oglądać tę sytuację - głosił kolejny komentarz przytaczany przez Party. Co sądzicie o tej sytuacji?

Najlepsze newsy:

  1. Trwa dramatyczna akcja ratunkowa. Na miejscu jest straż i ratownicy, Polska tonie w modlitwach
  2. Emerycie, wiemy, o ile wzrośnie twoje świadczenie. Fatalne wieści dla najuboższych seniorów
  3. Spokojna podróż zamieniła się w koszmar. Na zachodzie Polski doszło do porażającego incydentu
  4. Przepis na ogórki kiszone Magdy Gessler bije na głowę inne. Restauratorka ma 1 wskazówkę
  5. Niestety media podają, że Małgorzata Socha jest zakażona. Wstawiła zdjęcie z córeczką, razem robią przetwory na zimę
  6. Córka Natalii Kukulskiej jest wykapaną Anną Jantar. Mama gotuje jej dania wywołujące wielkie emocje
  7. Wielkie starcie kiboli na autostradzie A4. Policja wszczęła śledztwo, są pierwsze efekty

Źródło: Party


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł