Rosół z nowatorską kostką rosołowącommons.wikimedia.org/MOs810/ CC 4.0

Przenigdy nie jadła równie kapitalnego rosołu. Sekret tkwi w kostce rosołowej, ale nie byle jakiej

Rosół jest idealną zupą, aby po ciężkim dniu pracy usiąść przy stole i zagrzać się ciepłą, pożywna miską wywaru. Pewna kobieta spróbowała rosołu, jakiego jeszcze nigdy nie jadła. Sekret tkwi w kostce rosołowej, ale nie takiej zwykłej.

Rosół może się różnić w zależności od regionu, pory roku czy nawet domu w którym jest przygotowywany. Pewna kobieta zrobiła rosół używając kostki rosołowej, która całkowicie odmieniła jej zupę. Co ważniejsze, owa kostka nie była zwykłą, marketową przyprawą. Jej skład jest naprawdę wspaniały, bowiem nie zawiera żadnych sztucznych wzmacniaczy smaku.

Dobra wiadomość, wiceminister podał termin powrotu do normy. Chodzi o restauracjeDobra wiadomość, wiceminister podał termin powrotu do normy. Chodzi o restauracjeCzytaj dalej

Rosół z cudownej kostki, który smakuje lepiej niż wszystkie inne

Kostki rosołowe ze sklepu są wygodną i smaczną alternatywą dla zwykłego rosołu, jednak chemia jaka się w nich znajduje powoduje, że nie są najzdrowszym wyborem. Jest sposób, aby przygotować kostkę rosołową w domu, która będzie jeszcze smaczniejsza niż kupna. Naturalna kostka zawiera jedynie warzywa i przyprawy, pozbawiona jest sztucznych barwników, niezdrowych olejów oraz wzmacniaczy smaku.

Dzisiaj grzeje:

  1. Cudownie, wkrótce zakwitnie bez. Syrop z jego bajecznych kwiatów ma nieziemskie właściwości
  2. Nowe limity prędkości? Kierowcy będą częściej zatrzymywani nawet poza obszarem zabudowanym

Aby ją przygotować potrzebować będziemy wszystkie warzywa i zioła, których używamy do zwykłej zupy. Takie jak na przykład: lubczyk, marchewki starte na tarce, pietruszkę, kolendrę, seler naciowy, cebulę, pieprz, ziele angielskie itp. Należy je mocno zetrzeć i delikatnie podsmażyć na patelni, aż uzyskamy suchą pastę, którą pownniśmy dokładnie wymieszać. Wykładamy suchą masą foremkę do lodów i mrozimy w zamrażalniku. Kiedy będziemy gotowali następnym razem zupę, do zwykłego wywaru dodaj 2-3 kostki. Zobaczysz ogromną różnicę, która pozwoli ci na nowo zakochać się w rosole. Jeśli mocno zależy ci na barwie, możesz dodać odrobinę słodkiej papryki lub kurkumy.

Najlepsze newsy:

  1. Prawda okazała się zupełnie zaskakująca. Specjalistyczny sprzęt nie pozostawił wątpliwości co do ciała Kacperka
  2. Ogromny przełom. Pierwszy kraj od 1 lipca otwiera granice dla turystów
  3. Nowe hitowe kotlety schabowe z farszem podbijają sieć. Już zachwyciły ponad milion Polaków, nie trzeba nawet ziemniaków i surówki
  4. Moczenie truskawek w occie, trzymanie cebuli w pończochach, zamrażanie jajek. Jakie są efekty?
  5. Skórki po bananach upiecz w piekarniku i zmiel. Proszek bananowy ma niewyobrażalną wartość
  6. Pilne oświadczenie Andrzeja Dudy. Ogromne zaskoczenie również dla turystów

Źródło: podaj.to

Następny artykuł