Ryszard Rynkowski nie ma lekkoJan Bielecki/East News

Ryszard Rynkowski załamany, żali się na tragiczną sytuację finansową. Za co będzie kupował jedzenie?

Ryszard Rynkowski podzielił się szczerym wyznaniem. Okazuje się, że uwielbiany wokalista od dłuższego czasu nic nie zarabia. Niestety, aktualna sytuacja sprawiła, że artyści mają niezwykle ciężką sytuację. Za co Ryszard Rynkowski będzie kupował jedzenie?

Ryszard Rynkowski zniknął na kilka lat po swoim załamaniu nerwowym. Kiedy jego życie osobiste powróciło do normalności, wówczas pojawiły się kolejne problemy. Gwiazdor z dnia na dzień stracił możliwość zarabiania, a przecież za coś trzeba móc zrobić chociażby zakupy spożywcze.

Zobaczyła jak kroją mięso w sklepie. Z obawy o transmisję wirusa wezwała sanepidZobaczyła jak kroją mięso w sklepie. Z obawy o transmisję wirusa wezwała sanepidCzytaj dalej

Ryszard Rynkowski ma problemy z zarobkami

Nie da się ukryć, że Ryszard Rynkowski jest jednym z największych gwiazdorów polskiej estrady. Jego przeboje znane są w całym kraju i niekiedy były wykorzystywane w reklamach. Przykładem jest chociażby promowanie przez muzyka popularnej kawy. Niestety, nastały ciężkie czasy dla artystów.

Za co Ryszard Rynkowski kupi jedzenie? Z pewnością gwiazda o jego pozycji ma pewne oszczędności. Jednak nawet zaskórniaki mogą się skończyć. Gwiazdor w rozmowie z "Na żywo", przytaczanej przez portal Pomponik wyznał, że aktualnie jest bezrobotny. Jak widać problem finansów podczas pandemii dotyka ludzi o różnym statusie społecznym. Ryszard Rynkowski w ostatnim czasie miał okazję do podratowania budżetu.

Dzisiaj grzeje:

  1. Ujawniono ukryty cel godzin dla seniorów. Powód daje do myślenia
  2. Wprowadzają trzeci poziom ostrzeżenia w Polsce. Ważna wiadomość dla wszystkich, szczególnie planujących podróże
  3. Ekspresowe i nieziemsko pyszne ciasto, na którego punkcie oszalał cały świat. Wszystkie składniki masz pod ręką

Ryszard Rynkowski i jego koncerty

Zgodnie z doniesieniami portalu Pomponik, Ryszard Rynkowski miał niedawno zagrać koncert w TVP. Z pewnością pomogłoby mu to w poprawieniu sytuacji finansowej. Niestety, gwiazdor dostał gorączki. W czasie pandemii nie można bagatelizować takich symptomów. Tym bardziej, że Ryszard Rynkowski znajduje się w grupie ryzyka. Kolejną szansą miał być listopadowy koncert w Warszawie. Niefortunnie stoi on pod znakiem zapytania.

- Nie wiem, czy się odbędzie. Był już wcześniej przekładany, ale nie z mojej winy. Nie wiadomo, jak będzie tym razem, bo koronawirus znów w natarciu - powiedział Ryszard Rynkowski w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo", przytaczanej przez portal Pomponik.

Makłowicz odkrył na Podlasiu przepyszny farsz na pierogi. Danie nie ma sobie równychMakłowicz odkrył na Podlasiu przepyszny farsz na pierogi. Danie nie ma sobie równychCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Pouczyć za brak maseczki mogą, ale mandatu już nie powinieneś od nich otrzymać. Jest kruczek prawny
  2. W weekend sytuacja skrajnie się pogorszy, od 19.10 się zacznie. Zła wiadomość dla wszystkich właścicieli gospodarstw
  3. Przejmujące wyznanie Teresy Lipowskiej, rozważa zamieszkanie w domu opieki. W jej lodówce świeci pustkami, a sama nie lubi gotować
  4. Katarzyna Cichopek została wyrzucona z serialu, powód odbiera mowę. Teraz korzysta z diety wszystkich gwiazd
  5. Ania Starmach podała wybitny, nieziemski przepis na gołąbki. Nie można wymarzyć sobie pyszniejszych
  6. Na wesele nagle wparowała policja, zaczęła wyprowadzać ludzi. Wszystko się nagrało

Źródło: Pomponik

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł