Ryszard Rynkowski i jego życieTRICOLORS/East News

Rynkowski znów stanie na ślubnym kobiercu. Ma za sobą traumatyczne przeżycia, ale udało mu się pogodzić z córką, mówił o wspólnej kolacji

Ryszard Rynkowski jest piosenkarzem, którego utwory rozbrzmiewają w odtwarzaczach wielu domostw. Artysta na stałe wpisał się w polską estradę. Niefortunnie cztery lata temu doszło do incydentu, który wywołał spore kontrowersje. Ryszard Rynkowski się nie poddaje. Pojednał się z córką i wspominał nawet o wspólnej kolacji.

Nie da się ukryć, że kilka lat temu Ryszard Rynkowski wywołał spory skandal. Doprowadził on do załamania kariery wokalisty. Czas jednak mknie do przodu i gwiazdor staje na równe nogi. Jakiś czas temu Ryszard Rynkowski opowiedział o relacjach ze swoją córką. Artysta planuje też ponownie stanąć na ślubnym kobiercu.

Wspaniałe wieści z Biedronki. Brawo, wszystkie panie przyklasną z radościąWspaniałe wieści z Biedronki. Brawo, wszystkie panie przyklasną z radościąCzytaj dalej

Ryszard Rynkowski i jego dramatyczne doświadczenia

Ryszard Rynkowski bez wątpienia jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów w kraju. Kiedy cztery lata temu wokalista wybiegł z domu bronią i groził, że popełni samobójstwo, wówczas jego losy obserwowała cała Polska. Ryszard Rynkowski nie mógł znieść wstydu i odwołał wszystkie koncerty. Gwiazdor zniknął.

Minęło kilka lat i Ryszard Rynkowski przerwał milczenie. Zgodnie z doniesieniami portalu Pomponik, gwiazdor coraz częściej myśli o odnowieniu przysięgi małżeńskiej. Niewykluczone, że po 14 latach stanąłby ponownie na ślubnym kobiercu ze swoją żoną, Edytą. Ryszard Rynkowski wyjawił niedawno, że poprawił również swoje relacje z córką.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wywożą ludzi karetkami. Dramatyczne sceny w Polsce
  2. Gwiazda jest załamana po wyrzuceniu z Pytania na śniadanie. Zastąpi ją Kasia Cichopek, kulisy zwalają z nóg
  3. Niebywałe odkrycie w Chinach. Naukowcy po prostu oniemieli

Ryszard Rynkowski stara się mieć dobre relacje z córką

Po ciężkich przejściach Ryszard Rynkowski postanowił zawalczyć o swoją rodzinę. Jak donosi portal Pudelek, gwiazdor podczas rozmowy z tygodnikiem "Życie na gorąco" ujawnił, że odbudował relacje z córką. Zawsze, kiedy przyjeżdża do Warszawy może liczyć na jej gościnność.

- Jest tu moja córka z mężem i moje wnuki. Nie będę dziś spał w hotelu, tylko u nich, bo mieszkają w pobliżu. Zjemy razem kolację. Już nie mogę się doczekać - powiedział Ryszard Rynkowski, przytaczany przez portal Pudelek. Nie pozostaje nic innego jak życzyć mu powodzenia w drodze do rodzinnego szczęścia.

68-letnia Irena przeszła ogromną metamorfozę, teraz figury mogą pozazdrościć jej nastolatki. Wiadomo jaką dietę stosuje, fenomenalne efekty68-letnia Irena przeszła ogromną metamorfozę, teraz figury mogą pozazdrościć jej nastolatki. Wiadomo jaką dietę stosuje, fenomenalne efektyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Dariusz Piontkowski skomentował ważną kwestię dla wielu nauczycieli i uczniów. Wielu będzie wściekłych
  2. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  3. Kanapkę z serem popijasz pyszną kawą? Poważny błąd, nigdy więcej tak nie rób
  4. Tylko nie Pani Magda, fani struchlali, niestety jest nieuleczalna, widać ją na pierwszy rzut oka
  5. Soczysta surówka z cukinii i marchewki świetnie sprawdzi się w upały. Zrobisz ją w parę chwil, a zasmakuje wszystkim
  6. Gdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, oniemieliśmy. Chodzi o bardzo znaną postać

Źródła: Pudelek / Pomponik

Następny artykuł