Molo w Gdynipexels / autor: CC 0

Ważny apel sanepidu. Chodzi o osoby wypoczywające nad polskim morzem

Sanepid wystosował apel do osób wypoczywających nad morzem. Stawką jest zdrowie turystów. Poszukiwane są osoby, które mogły mieć kontakt z groźnym wirusem.

Sanepid apeluje do turystów z nadmorskich miejscowości.Okazało się, że mogą być w ogromnym niebezpieczeństwie. Obecna sytuacja sprawia, ze sanepid ma niespotykany nawał pracy, a nowa sytuacja nie prezentuje się najlepiej. Każdy kto ostatnio wypoczywał w Gdyni, powinien uważnie posłuchać tego ostrzeżenia. Być może możemy uratować czyjeś zdrowie.

Ważne, niestety. Nagły komunikat z GIS ws. weselWażne, niestety. Nagły komunikat z GIS ws. weselCzytaj dalej

Sanepid ostrzega nadmorskich turystów

Komunikat wydany przez sanepid dotyczy kwestii zagrożenia epidemiologicznego. Nad morzem w tym momencie są tysiące turystów, którzy mimo panującej sytuacji postanowili udać się na odpoczynek. Jak się okazuje, takie zachowania mogą się przyczyniać do powstawania kolejnych ognisk choroby. Wraz z rosnącymi wskaźnikami zachorowań każdego dnia, sanepid i rząd wydają coraz więcej apeli do obywateli. Oby ten nie przeszedł niezauważony.

Dzisiaj grzeje:

W popularnej restauracji w Gdyni, przebywał ktoś, kto mógł być nosicielem koronawirusa. Teraz sanepid ostrzega klientów lokalu "Pueblo", którzy mogli mieć z nim kontakt. Poniżej publikujemy cały komunikat zamieszczony na stronie sanepidu.

"W związku z prowadzonym dochodzeniem epidemiologicznym, związanym z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gdyni prosi o kontakt osoby, które w dniach 26-30 lipca 2020 r. były klientami Restauracji Pueblo w Gdyni przy ulicy Antoniego Abrahama 56 (wejście od ul. Władysława IV):tel: 58 620-18-38 wew. 326 lub tel. kom.: 605-462-480
e-mail: epidemiologia@psse.gdynia.pl

W przypadku wiadomości przesłanej na adres e-mail proszę o zamieszczenie numeru telefonu oraz informacji o dniu i godzinie pobytu w restauracji Pueblo w Gdyni."

Z naszej strony gorąco zachęcamy do udzielania wszelkich informacji, jeśli takowe państwo posiadają. Odpowiednio szybkie poinformowanie odpowiednich organów może pomóc powstrzymać rozprzestrzenianie się choroby.

Najlepsze newsy:

Źródło: wiadomosci.onet

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł