Sebastian Karpiel-Bułecka ma krewną, która została prawdziwą bohaterką.eastnews/TRICOLORS/East News

Krewna Sebastiana Karpiela-Bułecki jest rodzinną bohaterką. Nie mieści się w głowie, co dostała za wyjątkowy gest

Sebastian Karpiel-Bułecka rzadko pojawia się w mediach z powodu skandali czy kontrowersyjnych zachowań. Od czasu do czasu uchyli jednak rąbka tajemnicy. W niedawnym wywiadzie jego żona podzieliła się zdumiewającą historią o krewnej męża.

Sebastian Karpiel-Bułecka i jego żona Paulina Krupińska nie zdecydowali się na wystawne wesele, o którym mogliśmy przeczytać w serwisach plotkarskich. Starali się urządzić przyjęcie jedynie w gronie rodziny i najbliższych, ale niestety paparazzi pokrzyżowali im plany. Do dzisiaj nie wiadomo, kto z gości weselnych podzielił się szczegółami wydarzenia, o czym żona piosenkarza opowiedziała Izabreli Janachowskiej w jej programie "Wedding Dream". Krupińska wyjawiła jednak o wiele ciekawsze historie związane z rodziną męża.

Biedronka, Tesco i inne sklepy wystosowały nagłe komunikaty. Dotyczą wszystkich klientówBiedronka, Tesco i inne sklepy wystosowały nagłe komunikaty. Dotyczą wszystkich klientówCzytaj dalej

Sebastian Karpiel-Bułecka ma w rodzinie prawdziwą bohaterkę. Niesamowite, w jaki sposób doceniono jej pomoc innym

Sebastian Karpiel-Bułecka do dzisiaj budzi ogromną sympatię wśród swoich fanów. Nie stara się przy tym usilnie przyciągnąć uwagi mediów, a szczegółami ze swojego życia dzieli się raczej w wywiadach. Ostatnio mogliśmy się dowiedzieć nieco więcej o kulisach jego wesela i najciekawszych historiach z jego rodziny. Ciekawą anegdotką podzieliła się ostatnio jego żona - była Miss Polonia 2012 - wyjaśniła niezwykłe pochodzenie nazwiska Karpiela-Bułecki.

Dzisiaj grzeje:

  1. Nagłe i niespodziewane oświadczenie Polsatu. To koniec
  2. Niestety, nad rodziną Grażyny Torbickiej zawisły czarne chmury. Mąż usłyszał, że nic się nie da zrobić
  3. ZUS będzie przyznawał sowite dofinansowanie. Czas na wniosek mija już 31 sierpnia

Paulina Krupińska ku zaskoczeniu wszystkich wyjaśniła, od czego wzięło się nieco zabawne nazwisko Sebastiana. Okazuje się, że jego drugi człon - Bułecka - słusznie może kojarzyć się z pysznym pieczywem. Jest to bowiem przydomek, dzięki któremu rozróżnia się rody, i zwykle ma on wiele wspólnego z wyjątkowymi cechami osób z danej rodziny. Praprababcia Sebastiana leżała kiedyś w szpitalu i jej matka zawsze przynosiła jej bułki. W tym czasie na Podhalu uchodziły one jednak za coś niezwykle cennego, bo na Podhalu panowała wtedy bieda. Właśnie dlatego krewna zyskała przydomek Bułecka.

Bożena Dykiel nie wytrzymała. Gessler na długo zapamięta ich spotkanieBożena Dykiel nie wytrzymała. Gessler na długo zapamięta ich spotkanieCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. We wsi nie spodobało się, że 7-letnia Ala powiedziała sąsiadce, co dzieje się w domu. Dziecko było niewyobrażalnie krzywdzone
  2. Niewyobrażalny dramat w Grecji. Niestety, chodzi o Polaka
  3. Bardzo przykre informacje o Annie Dymnej, jest ciężko. Trudno jej nawet zrobić ulubione przetwory
  4. Porażające znalezisko w Biedronce. Od razu poinformowano odpowiednie służby, mamy komunikat sieci
  5. Stary skuteczny trick z liściem laurowym, który przyda się każdemu. Uratował niejedną domową katastrofę
  6. Anna Lewandowska niespodziewanie pojawi się w TVN. Będzie rozpalać zmysły mężczyzn w stroju wartym tyle, co samochód (FOTO)
  7. Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Źródło: Plotek.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł