Sen będzie po nim wspaniały i regenerującywikipedia.org/Nino Barbieri https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl

Co noc wkłada pod poduszkę ząbek czosnku. Powodów jest wiele, szczególnie 1 zachwyca

Sen jest jedną z najważniejszych aspektów życia człowieka - przeciętnie przesypia się nawet 20 lat życia. Pewna kobieta wkłada pod poduszkę ząbek czosnku co noc, co przekłada się na niesamowite efekty. Jeden z powodów, dla którego to robi, zachwyca szczególnie.

Sen odpowiada za ogromną ilość procesów w organizmie człowieka. Zły sen lub jego brak sprawia wiele problemów. Ciągłe zmęczenie, rozdrażnienie, rozregulowany metabolizm i cykl dobowy, a także rozwój wielu innych chorób i dolegliwości - to tylko kilka z efektów złego snu. Pewna kobieta wkłada pod poduszkę przed snem jeden ząbek czosnku, który sprawia wiele dobrego. Jeden z powodów jest niesamowity, aż ciężko w niego uwierzyć.

Mało kto zwraca uwagę na 3 szczegóły podczas kiszenia ogórków. A szkoda, bo wiele od nich zależy Mało kto zwraca uwagę na 3 szczegóły podczas kiszenia ogórków. A szkoda, bo wiele od nich zależyCzytaj dalej

Sen jest wyjątkowo istotny - popraw go jednym prostym trikiem

Każdy kto choć raz w życiu miał nieprzespaną noc doskonale wie jak duży wpływ na ogólne samopoczucie ma zdrowy odpoczynek. Istnieje wiele sposób na poprawienie jakości snu, choć większość z nich nie jest niczym potwierdzona. Jednym z nich jest ciepłe mleko, które rzekomo miałoby powodować u człowieka senność. Niestety, żadne badania nie potwierdziły takiego działania.

Dzisiaj grzeje:

  1. Dziennikarz TVP zaatakowany, trafił do szpitala. Stracił kilka przednich zębów, nie ma z nim kontaktu
  2. Dramatyczna wiadomość Polsatu obiega Polskę. Wszyscy klienci Biedronki przecierają oczy po komunikacie
  3. Kontrolerzy ruszyli na łowy, nie umkniesz już przed kontrolą. Kary, które wystawiają są srogie

Czosnek pod poduszką jest starodawnym ludowym rozwiązaniem, które ma jednak potwierdzenie w nauce. Allicyna, która odpowiada za charakterystyczny zapach czosnku, działa uspokajająco. Wdychając opary czosnku udrożniamy także zatoki, ponieważ zapach jest bardzo ostry. Kiedy mamy możliwość swobodnego oddychania w czasie snu mniej się wiercimy, rzadziej budzimy i śpimy o wiele intensywniej.

Jeśli chcesz dodatkowo wspomóc swój sen, skonsumuj ząbek czosnku około godziny przed snem. Duża ilość magnezu w czosnku działa na neuroprzekaźnik GABA, który odpowiada za zmniejszanie aktywności neuronów w mózgu i ośrodkowym układzie nerwowym. Z tego powodu czosnek zwiększa relaksacje i zmniejsza stres, który jest najczęstszym winnym złej jakości snu.

Pamiętaj jednak, że czosnek jest toksyczny dla psów i kotów. Dlatego też nie zalecamy wkładania go pod poduszkę, jeśli śpisz ze swoim ukochanym pupilem i istnieje ryzyko, że ząbek zostanie zjedzony.

Dramatyczna wiadomość Polsatu obiega Polskę. Wszyscy klienci Biedronki przecierają oczy po komunikacieDramatyczna wiadomość Polsatu obiega Polskę. Wszyscy klienci Biedronki przecierają oczy po komunikacieCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Ksiądz ujawnił szczegóły pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Nigdy wcześniej nie widział niczego podobnego
  2. Jest decyzja, polski rząd utrzymuje obostrzenie. Polacy muszą się przygotować
  3. Raptownie zastygł i zamarł zbierając grzyby. Błyski pod ściółką zapamięta do końca życia, znalazł ich źródło
  4. Cudowny przepis Gessler na kotlety mielone po lwowsku. Z orzeźwiającą mizerią rozpływają się w ustach
  5. Okropne z 5 porażających powodów. Nie używaj do gotowania sprzedawanego w Biedronce, Lidlu i innych, niebezpiecznego produktu
  6. Zbigniew Boniek podzielił się swoją radością na Twitterze. Internauci gratulują nowego członka rodziny (FOTO)

Źródło: kobieta.onet

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł