Sklep Tadeusza Rydzyka sprzedaje jedzenieJakub Kaminski / East News; Pixabay / Engin_Akyurt

Youtuber ocenił żywność ze sklepu Rydzyka. Wielkie zaskoczenie gwarantowane, nikt się nie spodziewał

Sklep spożywczy jest pierwszym miejscem, w którym pozyskujemy składniki niezbędne do przygotowania ulubionych smakołyków. Okazuje się, że Tadeusz Rydzyk również postanowił dostarczać takie dobra. W internetowym sklepie Splendor24 można nabyć nietypowe produkty oraz niestandardowe połączenia miodów. Youtuber przyznał, że cechują się niecodziennym smakiem.

Odwiedzając sklep, przeważnie sięgamy po produkty, które dobrze znamy i wykorzystujemy od lat. Czasami jednak mamy ochotę na spróbowanie czegoś nowego. Niektórzy smakosze mogą się skusić na zaskakującą ofertę sklepu Tadeusza Rydzyka.

Internetowy sklep Tadeusza Rydzyka może wywołać konsternację u smakoszy

W dzisiejszych czasach niemal każdy sklep ma w swoim asortymencie nietypowe składniki, z których możemy zrobić niezapomniane frykasy. Jednak na próżno szukać w nich takich specjałów jak te, które znajdują się w sklepie Splendor24, którego właścicielem jest Tadeusz Rydzyk.

Sklep Splendor24 oferuje produkty takie jak słodycze, makarony, płatki oraz mąkę. Możemy tam dostać również różne rodzaje miodów, które mogą wywołać sporą konsternację u smakoszy. Jednak ceny części smakołyków powalają na łopatki.

Już wcześniej wspominaliśmy o tym, że sklep Tadeusza Rydzyka jest przeznaczony raczej dla bardziej zamożnych osób. Wówczas wskazaliśmy, że pół kilograma mąki z kasztanów jadalnych kosztuje tam 25,50 zł. Pewien Youtuber postanowił przetestować niektóre produkty.

Ustalone. Wiemy, ile niedzieli handlowych czeka nas w 2021. Polacy nie kryją rozczarowaniaUstalone. Wiemy, ile niedzieli handlowych czeka nas w 2021. Polacy nie kryją rozczarowaniaCzytaj dalej

Sklep redemptorysty został sprawdzony przez twórcę, który zamieszcza filmy na kanale Sprawdzam Jak. Youtuber spróbował krówek, miodów, herbaty odkwaszającej oraz kawę, która wspomaga pracę serca. Jaki był jego werdykt?

Sklep z drogimi produktami wzięty pod lupę

Youtuber na początku podkreślił, że jego opinie są czysto subiektywne i każdy może mieć zupełnie inne zdanie. Internetowy twórca przeprowadził testy z zasłoniętymi oczami. Na pierwszy ogień poszedł miód z borówką brusznicą. Sprawdzam Jak stwierdził, że jest on bardzo smaczny i przypomina połączenie miodu z dżemem.

Następna została przetestowana kawa. Youtuber przyznał, że ma ona delikatnie zbożowy smak, który przypadł mi do gustu. Kolejny był miód pszczeli faceliowy. Zrobił on spore wrażenie na prowadzącym kanały Sprawdzam Jak.

Sklep Splendor24 w swojej ofercie miał również krówki. Youtuber stwierdził, że są one w porządku, jednak nie trafiły one w gust internetowego twórcy. Najgorzej w całym zestawieniu wypadła herbatka odkwaszająca.

Film zamieszczony na kanale Sprawdzam Jak może zaskoczyć wielu smakoszy. Mało kto spodziewałby się, że sklep Tadeusza Rydzyka może sprzedawać tak dobre miody. Wszystkie z nich zajęły pierwsze miejsca w subiektywnym teście youtubera. Przy tej okazji warto zwrócić uwagę na jedzenie miodu przed snem.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: YouTube / Sprawdzam Jak

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł