Sklep z niecodzienną ofertązdjęcie poglądowe/ Pixabay / ninjason

Ofertą przebijają Lidla i Biedronkę. W restauracji w Polsce otworzono niesamowity sklep

Każdy nowy sklep musi liczyć się ze sporą konkurencją ze strony sieci takich jak Lidl i Biedronka. Jednak tym razem wielu miłośników kulinariów z pewnością zwróci uwagę na placówkę otwartą w jednej z restauracji. Wyborne smakołyki czekają. Mowa o gotowych daniach, chlebach, wędlinach i serach.

Sklep funkcjonujący w restauracji staje się coraz częstszym rozwiązaniem. W dobie ograniczeń, które dotknęły branżę gastronomiczną, wydaje się to być sensownym rozwiązaniem. Tym bardziej że restauracyjne jedzenie przeważnie zachwyca swoim niepowtarzalnym smakiem.

Nowy sklep z pewnością podbije serca smakoszy

Dziś niemal każdy sklep w swojej ofercie ma dobre jakościowo gotowe potrawy. Jednak większość z nich nijak się ma do potraw, które można dostać w restauracjach. Właściciele lokali gastronomicznych wychodzą z ciekawą inicjatywą.

Sklep w restauracji staje się coraz częstszym zjawiskiem. Niedawno informowaliśmy o tym, jak wypadają dania sprzedawane przez lokal Magdy Gessler. Dziś pod lupę weźmiemy nowy sklep, który powstał w polskiej restauracji.

Lokale gastronomiczne prowadzące jednocześnie sklep, są ciekawym rozwiązaniem, które może pomóc zwalczać skutki kryzysu, jaki spotkał całą branżę gastronomiczną. O jego tragicznych skutkach wspominaliśmy już wcześniej.

Niewyobrażalny paragon z polskiej restauracji. Zapłacił 2700 złotych za jedną pozycjęNiewyobrażalny paragon z polskiej restauracji. Zapłacił 2700 złotych za jedną pozycjęCzytaj dalej

W białostockiej restauracji Regiment został niedawno otwarty nowy sklep. Nosi on nazwę Delikatesy Traugutta. Zgodnie z doniesieniami portalu Białystok Online można dostać tam niecodzienne frykasy. Z pewnością przypadną one do gustu nawet najbardziej wybrednym spośród smakoszy.

Jakie smakowitości przygotował wyjątkowy sklep?

Nietuzinkowy sklep jest zaopatrzony w wędzonki, sery, chleby wypiekane na miejscu oraz smakowite dania w słoikach. Wszystko przygotowywane jest przez szefa kuchni restauracji Regiment. W delikatesach możemy dostać również desery.

Restauracja Regiment mieści się w zabytkowej willi z 1884 r., to miejsce z historią. Otwierając w Restauracji Delikatesy Traugutta, zdecydowaliśmy się wzbogacić historię tego miejsca i nadać jej kolejny wątek. To również nasza odpowiedź na obecną sytuację, która ogranicza funkcjonowanie restauracji — powiedziała Anna Narel dyrektorka Hotelu Traugutta3 & Restauracji Regiment, przytaczana przez portal Białystok Online.

Warto zauważyć, że restauracja obchodziło kilka tygodni temu urodziny. Wiązało się to ze specjalnym wydarzeniem dla gości, podczas którego nie mogło zabraknąć kulinarnych atrakcji. Niektóre z nich mogą przyprawić o zawrót głowy.

Portal Białystok Online poinformował, że na gości czekała dwumetrowa rolada makowa, grzane wino, herbata w zimowej odsłonie, pierogi na wynos i gorąca czekolada. Oczywiście całe wydarzenie odbyło się z zachowaniem rygoru sanitarnego.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Białystok Online

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł