Sklep w Zabrzu został obrabowanym, złoczyńca podczas ucieczki zgubił coś zaskakującego.Policja Zabrze

Bez skrupułów wtargnął do sklepu, kamera zarejestrowała porażające sceny. Uciekając zgubił 1 rzecz

Sklep, w którym wydarzyły się sceny rodem z filmu sensacyjnego, pojawił się w wielu programach informacyjnych i został opisany w mediach. Złoczyńca dopuścił się karygodnego zachowania i uciekła z miejsca zdarzenia. Zostawił jednak po sobie ślad w postaci zaskakującego przedmiotu, a policja zwróciła się do mediów o pomoc w znalezieniu sprawcy.

Sklep przy ul. 3 Maja 7A w Zabrzu był miejscem starszliwego wydarzenia. Wtargnął do niego mężczyzna, którego zachowanie nagrały kamery, dzięki czemu doskonale wiemy, za jakie czyny grożą mu konsekwencje prawne. Wydarzenie co prawda miało miejsce 28 lipca, ale policja do dzisiaj stara się znaleźć sprawcę. Podczas ucieczki i próby zarzymania go przez pracownika sklepu zgubił coś, bez czego trudno wyjść na ulicę. Co wydarzyło się w sklepie w Zabrzu?

Ciężko uwierzyć, jak po latach wygląda Elżbieta Starostecka. Nie tak dawno w telewizji pokazała ulubiony sklepik warzywnyCiężko uwierzyć, jak po latach wygląda Elżbieta Starostecka. Nie tak dawno w telewizji pokazała ulubiony sklepik warzywnyCzytaj dalej

Sklep stał się miejscem tzw. kradzieży rozbójniczej

Sklep w Zabrzu był celem przestępcy, którego pilnie poszukuje policja. Mężczyzna pojawił się w nim oczywiście w określonym celu, którym bynajmniej nie były zwykłe zakupy. Wydarzenia miały bardzo wartki przebieg, a obsłudze sklepu nie udało się go zatrzymać. Jak można się domyślać, złoczyńca postanowił przywłaszczyć sobie sprzedawane w sklepie produkty. Niestety nie wykazał się przy tym sprytem, bo całe zajście nagrały kamery, a swoją obecność w sklepie zaznaczył w nieprzemyślany sposób - zostawiając w nim pewien przedmiot.

Dzisiaj grzeje:

  1. Ekspresowe i proste w wykonaniu lekkie ciasto dla zabieganych. Nie żartujemy, zrobisz je w 5 minut
  2. Od 1 września matki mogą liczyć na dodatkowe pieniądze. Żeby się załapać, musisz się pospieszyć
  3. Nie wiesz, ile tracisz, pozbywając się liści z kalafiora. Już nigdy więcej ich nie wyrzucisz

Mężczyzna wpadł do sklepu, by odwiedzić dział z alkoholami i używkami. Zabrał osiem piw i trzy paczki papierosów. To był jednak dopiero początek skandalicznego zachowania rabusia. Pracownik punktu starał się go zatrzymać, ale złodziej okazał się silniejszy od niego, dlatego obezwładnił go i uciekł. Wybiegł jednak ze sklepu z zupełnie gołym torsem, bo w bójce jakimś cudem stracił koszulkę. Policja relacjonuje całe zajście:

Sprawcą miał być szczupły mężczyzna, wzrostu ok. 175cm, włosy koloru ciemnego, posiadał tatuaże na obu przedramionach (po wewnętrznej stronie koloru ciemnego, po zewnętrznej kolorowe). Zrelacji świadka wynika, że tatuaże te mogły nawiązywać do subkultury więziennej. Podejrzany w chwili popełnienia przestępstwa ubrany był w długie spodnie dresowe koloru szarego z białym paskiem po obu stronach, czapkę z daszkiem, ciemne buty sportowe, ciemną koszulkę.

W przypadku rozpoznania mężczyzny można skontaktować się z zabrzańską policją pod nr tel. 47 8543 255, 47 8543 266 lub najbliższą jednostką Policji – 997.

Okrzyknięto ją najpiękniejszą babcią świata, jej figura i twarz zachwycają. Sekret urody emerytki tkwi w odpowiednim żywieniu i peelingachOkrzyknięto ją najpiękniejszą babcią świata, jej figura i twarz zachwycają. Sekret urody emerytki tkwi w odpowiednim żywieniu i peelingachCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Już nie przywieziesz tak dużo pieniędzy zza granicy. Rząd planuje położyć łapę na zarobkach spoza Polski
  2. Duży spadek przypadków zachorowań. Eksperci podali przyczynę
  3. Dodajesz cukier do ogórków kiszonych? Nawet szczypta potrafi zdziałać niebywałe cuda
  4. Nie wszyscy wiedzą, a już się zaczęło. Lidl ruszył, rozdaje wyjątkowe kupony na zakupy
  5. Zmniejszy poziom złego cholesterolu i ureguluje ciśnienie krwi. Wyjątkowy sok zadziała też na wrzody i problemy z żołądkiem
  6. Olbrzymie niebezpieczeństwo na zachodzie Polski. Chaos. Trwa akcja

Źródło: SE

Następny artykuł