Sklep rybny potrzebuje pomocyFacebook /michalinamisiakochanowska

Podsłuchała porażającą rozmowę Czesława, który od 30 lat prowadził sklep rybny. Od razu zainterweniowała, wszystko wylądowało w internecie

Sklep rybny pana Czesława z powodu pandemii mocno ucierpiał. Braki w dostawach, niewielu klientów i obostrzenia spowodowały, że Miruna przeżywała ogromny kryzys. Pani Michalina podsłuchała dramatyczną rozmowę właściciela i od razu zareagowała - jej media społecznościowe dosłownie eksplodowały.

Sklep pana Czesława jest uwielbianym miejscem wielu gdańszczan. Klienci, którzy regularnie robią w nim zakupy mówią, że zawsze mogą znaleźć tam świeże i smaczne ryby, a piękny zapach smażonych filetów rozchodzi się po całym sklepie. Niestety, jak wiele innych małych biznesów, pandemia zagroziła przyszłości lokalu pana Czesława.

Pilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacjaPilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacjaCzytaj dalej

Sklep rybny wymagał interwencji - pani Michalina zakasała rękawy i wzięła się do pracy

Pan Czesław od dwóch lat prowadzi swój sklep w Gdańsku przy ulicy Tarasy 1. Co ciekawe, w tej samej lokalizacji ryby sprzedaje się od blisko 50 lat, więc właściciel kultywuje dawną tradycję. W branży rybnej działa od 30 lat, dlatego też morskie stworzenia są wielką częścią jego życia. Koronawirus zagroził jego przyszłości, ponieważ nagle zabrakło klientów i obrót sklepu zmalał aż o połowę.

Pani Michalina przypadkiem podsłuchała rozmowę właściciela z urzędniczką, której tłumaczył, że do tej pory płacił za czynsz regularnie. Po krótkiej wymianie zdań, pomiędzy panem Tomaszem a Michaliną, klientka wpadła na genialny pomysł. Postanowiła nagłośnić sytuację i zachęcić internautów do częstych zakupów w jego sklepie. W poście na Facebooku tłumaczyła, że sklep jest kultowy, a sam właściciel jest nadzwyczaj przyjaznym i miłym człowiekiem. Na efekt jej zaangażowania nie trzeba było długo czekać.

Dzisiaj grzeje:

  1. Kupowany w Lidlu, Biedronce, Auchan i innych napój wywołuje ogromne zmiany w organizmie. Co się dzieje 60 minut po jego spożyciu?
  2. Lidl znów zaskakuje. Sieciówka wprowadza do swojej oferty produkty, których jeszcze nie było

Wystarczyły 3 dni, aby zachęceni internauci ruszyli masowo po świeże ryby. Pod postem pani Michaliny zamieszczane są przez innych użytkowników wspomnienia związane ze sklepem pana Czesława. - Pamiętam ten sklep bardzo dobrze jak byłem troszkę mniejszy. Zawsze wchodziłem do niego, bo były żywe ryby, wielkie i ładne (...) - wspomina jeden z komentujących.

Warto pomagać lokalnym sprzedawcom, którzy w dobie pandemii odczuli kryzys bardzo mocno. Właściciel ma nadzieję, że fala klientów nie jest chwilowa. Zapewnia również, że każdy klient może dostać u niego świeżą rybkę.

Najlepsze newsy:

  1. "Smutny dzień dla Warszawy". Pogrążony w żałobie Rafał Trzaskowski żegna ważną dla stolicy osobę
  2. Tragedia w Ustroniu Morskim. Czarny scenariusz się spełnił, 19-latek nie żyje
  3. Właśnie oszukują wszystkich. Ważne ostrzeżenie dla klientów Biedronki przed przekrętem phishingowym
  4. Rozsyp go w ogrodzie i przemieszaj z ziemią, w mig będziesz się cieszyć ogromnymi zbiorami pomidorów. Przy okazji odstraszysz ślimaki
  5. Obłędne kotlety lepsze niż schabowy i mielony. Rodzina od razu poprosi o dokładkę, hit gwarantowany
  6. Znany dziennikarz sportowy znalazł nową pracę. Z poprzedniej wyleciał po oskarżeniach o molestowanie

Źródło: trojmiasto.pl, facebook.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł