Sklep stał się miejscem niecodziennego incydentu.Pixabay / geralt / Pxfuel / CC 0

W sklepie wybuchła awantura. Dostał kiełbasą w twarz, powód daje do myślenia

Najprawdopodobniej nikt nie spodziewałby się, że odwiedzając sklep można stać się świadkiem takiej potyczki. Mężczyzna oberwał w twarz kiełbasą. Powód może zaskoczyć wiele osób. Cały incydent został zarejestrowany. Do czego doszło w sklepie?

Niekiedy sklep może stać się miejscem wyjątkowo nietypowego incydentu. Tak właśnie stało się w jednym z supermarketów. Klienci robiący zakupy mogli z przerażeniem obserwować jak dwóch mężczyzn się awanturuje. W pewnym momencie w ręce jednego z nich znalazła się kiełbasa. Na eskalację nie trzeba było długo czekać.

Biedronka, Tesco i inne sklepy wystosowały nagłe komunikaty. Dotyczą wszystkich klientówBiedronka, Tesco i inne sklepy wystosowały nagłe komunikaty. Dotyczą wszystkich klientówCzytaj dalej

Osoby odwiedzające sklep na długo zapamiętają tą scenę

Odwiedzając sklep nie spodziewalibyśmy się, że klienci zaczną okładać się produktami spożywczymi. Tym razem w ruch poszła kiełbasa, która została wykorzystana niczym oręż. Sklep w Kijowie stał się miejscem potyczki dwóch mężczyzn, obok której nie da się przejść obojętnie.

Sklep jest miejscem codziennych zakupów. W dzisiejszych czasach maseczka stała się tam standardem i dotyczy to praktycznie wszystkich krajów. Takie zasady mogą być uciążliwe, jednak w trosce o dobro innych powinno ich się przestrzegać. Awantura w sklepie była spowodowana właśnie obowiązkiem zakrywania nosa oraz ust.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wstrząsające odkrycie przy ośrodku wypoczynkowym. Znaleziono ciało młodej kobiety
  2. Okrasa robi surówkę lepszą od popularnego Colesława. W roli głównej - młoda kapusta
  3. Nie mógł się oprzeć pokusie, pojechał na wesele. Mimo że był na kwarantannie

Sklep w obliczu niecodziennej awantury

Ukraiński sklep stał się miejscem niezwykłego incydentu. Jeden z klientów postanowił zrobić zakupy bez maseczki. Po tym co go spotkało już zawsze będzie o niej pamiętał. Mężczyzna został upomniany i poproszony o zakrycie nosa oraz ust przez innego klienta. Niestety, prośby na nic się nie zdały. Wkrótce w ruch poszły pięści i kiełbasa.

Od słowa do słowa rozmowa przerodziła się w awanturę, której zaczęły towarzyszyć rękoczyny. Wszystko zostało zarejestrowane i finalnie do sklepu została wezwana policja. Nagranie mówi samo za siebie. Takich zakupów nie da się zapomnieć.

Zmieszaj skorupki jajek z octem. Zyskasz specyfik o potężnym działaniuZmieszaj skorupki jajek z octem. Zyskasz specyfik o potężnym działaniuCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Dziennikarka "Dzień dobry TVN" odchodzi, bo była "niewygodna"? Zaskakujące doniesienia
  2. Nowy zakaz dla części turystów. Dotyczy tysięcy ludzi
  3. Kiszone ogórki wyszły puste w środku lub się popsuły? Babcie przestrzegają przed fatalnymi błędami, mogą zniweczyć wszystkie starania
  4. Wsyp do pralki łyżeczkę pieprzu. Efekt cię zadziwi, od razu polecisz trick koleżance
  5. Błyskawiczny biszkopt, który zawsze się udaje. Koniecznie zapisz przepis w zeszycie
  6. Niemieckie media oceniły Roberta Lewandowskiego. Aż trudno uwierzyć, jakie oceny dostał

Źródło: BiznesInfo


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł