Skleppixabay.com/ElasticComputeFarm

Ogromna tragedia w sklepie spożywczym, 63-latek niestety nie żyje. Szczegóły sprawy wprawiają w osłupienie

Sklep to jedno z niewielu miejsc usługowych, z których można aktualnie korzystać. Nie mniej jednak handel również stanął przed wprowadzonymi obostrzeniami, co zdecydowanie utrudnia swobodną pracę. W jednym ze sklepów osiedlowych w Gdyni doszło do tragedii. 63-letni mężczyzna nagle zasłabł oraz upadł na podłogę. Po interwencji lekarskiej stwierdzono jego zgon oraz potwierdzono, że był on nosicielem wirusa COVID-19.

Sklep to jedno z miejsc, które zdecydowanie przeszło wielkie zmiany w funkcjonowaniu z uwagi na rozprzestrzeniający się aktualnie na całym świecie wirus. Zmianom uległa nie tylko forma pracy pracowników, ale i działania całych marketów, które uniemożliwiają swobodne poruszanie się po nich klientów. Od miesięcy mówi się o tym, żeby wychodzić z domu tylko w sytuacjach, które tego wymagają, a tym bardziej, jeśli mamy niepokojące objawy, które mogłyby oznaczać chorowanie na COVID-19.

W jednym ze sklepów osiedlowych w Gdyni doszło do ogromnej tragedii. Jeden z klientów zasłabł oraz upadł na podłogę w trakcie robienia zakupów. Jak się okazało, upadek skończył się dla niego śmiertelnie, a co więcej, potwierdzono u niego zakażenie koronawirusem.

Włóż je do słoiczka i przechowuj całą zimę. Marynowane buraczki koniecznie powinny znaleźć się w twojej spiżarniWłóż je do słoiczka i przechowuj całą zimę. Marynowane buraczki koniecznie powinny znaleźć się w twojej spiżarniCzytaj dalej

Sklep, w którym doszło do tragedii

Do całego incydentu doszło w poniedziałek 23 listopada około godziny 7 rano. W jednym ze sklepów osiedlowych w Gdyni rozegrały się dramatyczne sceny. Na miejsce zdarzenia wezwano karetkę, jednak tylko po to, żeby niestety stwierdzić zgon u 63-letniego mężczyzny.

Przyczyną był niefortunny upadek, który był spowodowany omdleniem. Dyżurny skierował policjantów na miejsce zdarzenia, gdzie ratownicy medyczni stwierdzili zgon mężczyzny. Jak się okazało, od 22 listopada przebywał on na przymusowej izolacji domowej w związku z potwierdzonym zakażeniem wirusem COVID-19.

O całej sprawie powiadomiono Stację Sanitarno- Epidemiologiczną w Gdyni. Przekazano również listę z danymi osób, które miały bezpośredni kontakt ze zmarłym mężczyzną.

Sklep został natychmiastowo zamknięty oraz poddany gruntownej dezynfekcji wszystkich pomieszczeń.

Dzisiaj grzeje:

  1. Nie do uwierzenia, Biedronka rozdaje ogromne vouchery, wartość powala. Wystarczy spełnić jeden warunek, każdy może się załapać
  2. Oficjalnie. Będzie można skrócić kwarantannę. Jest warunek. UK podało szczegóły dla podróżnych
  3. Połącz ziemniaki z pieczarkami i zapiecz w piekarniku. Okrasa podzielił się przepisem na najlepszą zapiekankę na świecie, palce lizać

Apel służb medycznych oraz policjantów


Przy okazji tego nieszczęsnego wydarzenia, został wystosowany apel od policji oraz osób, które miały swój udział w całym wydarzeniu. Proszą oni o przestrzeganie narzucanych obostrzeń, a szczególnie tych związanych z izolacją domową od służb sanitarnych.

Sytuacja zmotywowała funkcjonariuszy do tego, żeby legitymować osoby w przestrzeni publicznej po to, aby wyrywkowo sprawdzać, czy żadna z napotkanych osób nie powinna w tym czasie odbywać odpowiednio ustalonej kwarantanny.

Sytuacja związana z COVID-19 jest wyjątkowo ciężka i zmienia się z dnia na dzień. Nieustannie słyszymy o zmieniających się zasadach, wprowadzaniu nowych obostrzeń lub likwidowaniu wcześniej ustanowionych.

Panująca aktualnie pandemia wymaga jednak rozsądku i mądrego podejścia do sytuacji, w której nieprzestrzeganie ogólnych zasad, może prowadzić do zagrożenia. Biorąc pod uwagę, że sytuacja dotyczy nas wszystkich, warto postępować rozważnie.

Potrzebujesz tylko 3 składników, by stworzyć cudowne kotlety ziemniaczane. Nie można im się oprzeć, co za wspaniały smakPotrzebujesz tylko 3 składników, by stworzyć cudowne kotlety ziemniaczane. Nie można im się oprzeć, co za wspaniały smakCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Koronawirus doprowdził do pandemii samotności. Jak można jej zapobiec?
  2. Donald Tusk zadziwił archiwalnymi zdjęciami, internauci nie mogą się napatrzeć. "Byliśmy studentami bez grosza przy duszy"
  3. Nigdy, przenigdy nie rób z mięsem 2 rzeczy. Konsekwencje mogą być tragiczne, możliwe są poważne choroby
  4. Wielki hit. Ciasto "Pychotka", któremu absolutnie nikt się nie oprze
  5. Nie możemy uwierzyć. Kierowca potrącił psa i pojechał przed siebie. Na miejscu pojawiły się służby
  6. Dokładnie 7 dni na złożenie wniosku o dopłatę. Tysiące osób mogą otrzymać pomoc

Źródło: fakt.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł