Sklepy przed obliczem zakazuMarek BAZAK/East News

Większość Polaków chce zakazu dotykania artykułów spożywczych w sklepach. Wszystko przez wzrost zakażeń

Sklepy borykają się z ogromnym problemem, dotyczącym głównie straganów z pieczywem i warzywami. Większość Polaków domaga się zakazu dotykania artykułów spożywczych w sklepach.

Sklepy od zawsze odwiedzane były przez klientów, którzy gołymi dłońmi bez rękawiczek dotykają pieczywa, owoców i warzyw, aby sprawdzić ich świeżość czy ogólny stan jakości. Niestety, tym samym pozostawiają na nich bakterie i inne mikroorganizmy, które znajdują się na ich skórze. Z tego powodu duża część Polaków domaga się wprowadzenia zakazu dotykania artykułów spożywczych w sklepach. Czy według ciebie trzeba wprowadzić taki zakaz?

Porażające znalezisko w Biedronce. Od razu poinformowano odpowiednie służby, mamy komunikat sieciPorażające znalezisko w Biedronce. Od razu poinformowano odpowiednie służby, mamy komunikat sieciCzytaj dalej

Sklepy bez dotykalskich - Polacy chcą zakazu dotykania produktów spożywczych

Nie raz z pewnością duża część z was widziała, jak klient przegrzebuje ziemniaki czy jabłka. Bądź jak inny konsument gołą dłonią dotyka i ściska bułki, aby sprawdzić czy są świeżo upieczone. Często zwrócenie uwagi nie działa, ponieważ tacy ludzie są aroganccy i ignorują innych. Dlatego inni klienci chcą wprowadzenia zakazu, który skutecznie przeszkodzi "macalskim" w dalszym procederze.

Dzisiaj grzeje:

  1. Od 1 stycznia zaostrzone wymogi. Ogromna zmiana dla części Polaków już niebawem
  2. Gessler nie zostawiła suchej nitki na Polakach, pojechała po bandzie. Poszło o napiwki w restauracjach
  3. 300 plus nie dla wszystkich kształcących się. Z programu wykluczona spora grupa młodych Polaków

Aby sprawdzić jak duża ilość Polaków opowiada się za taki rozwiązaniem, przeprowadzono badanie. UCE RESEARCH i SYNO Poland dla Grupy BLIX i Hiper-Com Poland przeprowadziło ankietę, która dowiodła, że aż 71% ankietowanych chce takiego zakazu. Mimo że Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności dowiódł, że koronawirus nie może przenosić się na żywności, ludzie i tak nie chcą mieć kontaktu z jedzeniem dotykanym przez obcą osobę.

Badanie wykazało także, że ponad 50% konsumentów chce wprowadzenia czasowego zakazu dotykania żywności takiej jak pieczywo, owoce czy warzywa. A ty jakiego jesteś zdania?

Biedronka ma komunikat dla wszystkich. Jutro się zacznie, klienci będą przecierać oczyBiedronka ma komunikat dla wszystkich. Jutro się zacznie, klienci będą przecierać oczyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Idealny przepis na rosół, jak u babci. Niesamowity przepis, którego nie da się zepsuć
  2. Prawie połowa gości nie żyje. Raport jest druzgocący. Wiadomości ze świata
  3. Jej prababcia wykorzystywała fusy po kawie w oszałamiający sposób. Nie wyrzucała ich, dowiesz się i zaczniesz robić identycznie
  4. Zdarza się nawet doświadczonym. Ogromny błąd podczas kiszenia ogórków, przez który są do wyrzucenia
  5. Media ostrzegają. Jest w każdej Biedronce i Lidlu, niestety większość Polaków zjada je 2 razy dziennie
  6. Fani pogrążyli się w żałobie. Legenda przegrała z COVID-19, kochały go miliony ludzi

Źródło: kulinarnapolska

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pysny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł