Sława Przybylska opiekuje się chorym mężemANNA GARWOLIŃSKA/East News; Pixabay / vedanti

Rodzinny dramat Sławy Przybylskiej, jej mąż jest w fatalnym stanie. Piosenkarka przejęła w domu rolę kucharki i pielęgniarki

Sława Przybylska jest aktywna artystycznie od ponad 60 lat. Bez wątpienia czegoś takiego może pozazdrościć wielu twórców. Okazuje się, że gwiazda w domu pełni rolę kucharki i pielęgniarki. Wszystko przez chorobę męża. Doniesienia o życiu prywatnym artystki są wyjątkowo przejmujące.

Trudno znaleźć gwiazdy estrady, które tak jak Sława Przybylska, potrafiłyby być aktywne przez tyle lat. Jej utwory dawniej znała cała Polska. Dziś jej sława Sławy nieco przygasła, jednak jej twórczość nadal jest wspominana z nostalgią.

Sława Przybylska przeżywa trudne chwile

Niewiele osób zdawało sobie sprawę, że Sława Przybylska przeżywa tak trudne chwile. Okazuje się, że jej mąż potrzebuje opieki. W związku z tym gwiazda musi w domu doglądać swojego ukochanego, którego spotkał wyjątkowo przykry los.

Krzysztof Krawczyk przyjął ostatnie namaszczenie. Żona potwierdziła, że jakiś czas temu artysta był na specjalnej diecie, ale nie uchroniła go ona przed operacjąKrzysztof Krawczyk przyjął ostatnie namaszczenie. Żona potwierdziła, że jakiś czas temu artysta był na specjalnej diecie, ale nie uchroniła go ona przed operacjąCzytaj dalej

Zgodnie z informacjami opublikowanymi na portalu Interia Muzyka, Sława Przybylska przypomniała fanom o swoim istnieniu w 2019 roku. Wystąpiła wówczas na gali finałowej Grechuta Festival Kraków 2019. Nieprzerwana miłość do muzyki jest czymś pięknym. Sława Przybylska z pewnością darzy swojego męża jeszcze większym uczuciem.

Sława Przybylska sama przyznaje, że aktualnie jej główne zadanie przypominają te, którymi zajmują się kucharki, pielęgniarki i sprzątaczki. Stało się tak z uwagi na rozległy wylew, którego doświadczył jej ukochany mąż. Jej wypowiedź wyciska wszelkie łzy wzruszenia.

Sława Przybylska i Jan Krzyżanowski są parą już od 57 lat. Pierwszy raz poznali się na koncercie artystki. Jak widać ich miłość jest niezwykła. Sława Przybylska wspiera swojego męża nawet w najtrudniejszych momentach.

Zgodnie z ustaleniami Super Expressu, na które powołuje się portal Interia Muzyka, Jan Krzyżanowski w 2018 roku doznał udaru, który sprawił, że stał się ona częściowo sparaliżowany. Bez wątpienia tego typu doświadczenie jest niezwykle trudne. Jednak Sława Przybylska nie poddaje się. Jej wypowiedź nie pozostawia złudzeń.

Dzisiaj grzeje:

  1. Polacy masowo popełniają kilka błędów w przygotowaniu ciasta na pierogi. Szkoda, bo tak łatwo ich uniknąć
  2. Koniec Zenka Martyniuka, jakiego znacie. Fani nie mogą uwierzyć. Gwiazdor spakował walizki i wyjechał do popularnego turystycznie miasta, aby przejść metamorfozę
  3. Krzysztof Krawczyk przyjął ostatnie namaszczenie. Żona potwierdziła, że jakiś czas temu artysta był na specjalnej diecie, ale nie uchroniła go ona przed operacją

Sława Przybylska w roli kucharki, pielęgniarki i sprzątaczki

- Mąż zrobił mi taką niespodziankę, że jest chory od roku... To przykra niespodzianka. Jestem przygotowana na to, że jestem pielęgniarką, kucharką i sprzątaczką. Ale nie sprawia mi to specjalnie trudności - powiedziała Sława Przybylska w rozmowie z Super Expressem, przytaczanej przez portal Interia Muzyka. Gwiazda podzieliła się również cenną wskazówką dla kobiet w podobnej sytuacji.

- Mam taką pozytywną radę dla kobiet, które są w podobnej sytuacji, aby ten przymusowy obowiązek stał się radosną koniecznością. Gdy kobiety zajmują się gotowaniem, sprzątaniem, niech będzie to radosna konieczność. Przynajmniej jest się kim zajmować - poradziła Sława Przybylska. Z całą pewnością te słowa warto wziąć sobie do serca.

Sława Przybylska jest idealnym przykładem tego jak wiele można zrobić dla drugiej osoby z miłości. Nie da się ukryć, że jej słowa są niezwykle wzruszające. Artystka wytrwale pomaga choremu mężowi niezależnie od wszystkiego.

Surówka dla zdrowotności, jak mawiały nasze babcie. Pieczone buraki i kiszone ogórki tworzą unikalne połączenie, które okrasza chrzanowa nutaSurówka dla zdrowotności, jak mawiały nasze babcie. Pieczone buraki i kiszone ogórki tworzą unikalne połączenie, które okrasza chrzanowa nutaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Niesamowite odkrycie w wielkopolskim Domachowie. Zapierający dech dowód historii odnaleziony w kościele
  2. Mocna akcja pod finałowym zdjęciem z "Rolnik szuka żony". Komentarze zabolały
  3. Przez wielu uważany jest za chwast. Tymczasem niesamowicie podkręca smak niedzielnego rosołu
  4. Dziś w nocy w Biedronkach będzie się działo. Decyzja zapadła i jest nieodwracalna
  5. Najlepszy syrop przed snem, ukoi nerwy i zapewni ci spokojną noc. Wystarczą jedynie 3 składniki
  6. Oficjalne. Szef WHO przebywa na kwarantannie
  7. W "Milionerach" padło zaskakujące pytanie, a Ubrański oniemiał. Publiczność nie mogła uwierzyć

Źródło: Interia Muzyka, Super Express

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł