Wspaniały gest, który pomoże wielupixabay.com/wnk1029/pixabay/TheDigitalArtist

Nie mogli dłużej czekać. Zapakowali słodycze i wysyłają je w najważniejsze miejsca w Polsce

Słodycze są uwielbianym przez wszystkich rarytasem. Zwiększają morale, dają mnóstwo energii i przede wszystkim są pyszne. Pewne firmy postanowiły rozesłać je do najbardziej potrzebujących.

Słodycze są potrzebne, aby utrzymać nas w dobrej kondycji psychicznej. Kto nie lubi po ciężkim dniu w pracy zjeść coś słodkiego i zrelaksować się na kanapie. Ci, którzy nie maja możliwości samodzielnego wyjścia do sklepu są rozpieszczani przez producentów słodyczy.

Polka wróciła z Niemiec. Szybko uciekła z kwarantanny, bo tradycyjne jedzenie jej nie smakowałoPolka wróciła z Niemiec. Szybko uciekła z kwarantanny, bo tradycyjne jedzenie jej nie smakowałoCzytaj dalej

Słodycze dla potrzebujących

Wedel oraz InPost połączyły siły. Rozsyłają do wszystkich szpitali zakaźnych paczki ze słodyczami, aby lekarze oraz ratownicy mogli mieć chociaż chwile dla siebie. To gest solidarności ze wszystkimi, którzy poświęcają się najbardziej aby zwalczyć epidemię.

- Dzięki pomysłowi i oddolnej inicjatywie pracowników Wedla oraz natychmiastowej pozytywnej reakcji Rafał Brzoska i InPost (serdecznie dziękuję za pomoc i super współpracę!!!) zaczynamy wysyłać paczki z naszymi produktami do wszystkich szpitali w Polsce, w których toczy się walka z koronawirusem - napisał na portalu Linkedin Maciej Herman, dyrektor zarządzający Lotte Wedel

Dzisiaj grzeje: 1. W wodzie z kranu dochodzi do szybkiej inaktywacji wirusa SARS-CoV-2. WHO potwierdza

2. Zmarła pierwsza kobieta, która miała koronawirusa. Sąsiedzi Polski ujawnili smutną prawdę

Nie są jedynymi firmami, które przygotowują podarunki oraz darowizny. Bank Pekao przekazał 5 mln złotych na rzecz walki z epidemią. Na stacjach paliw Circle K wszystkie służby mundurowe, takie jak policja, strażacy czy ratownicy medyczni, mogą skorzystać z darmowych ciepłych napojów.

- Tym drobnym gestem chcemy gorąco podziękować za niezwykłe zaangażowanie wszystkim lekarzom i całej służbie zdrowia! Mamy nadzieję, że kawałek wedlowskiej czekolady i Ptasiego Mleczka da Wam odrobinę tak potrzebnej nam wszystkim dzisiaj przyjemności i radości - dodaje Maciej Herman. Gest jest na prawdę wielki, ponieważ nawet coś tak małego w dobie kryzysu wiele znaczy.

Najlepsze newsy:

  1. Mocny komentarz Wiśniewskiego na temat sytuacji w Polsce. Fani nie spodziewali się takich słów
  2. Tragiczne zdjęcia z Włoch. Wojsko ciężarówkami wywozi trumny z ciałami, kostnice nie mają miejsca
  3. Rodzina w polskiej miejscowości złamała kwarantannę. Przyłapani na zakupach
  4. Kasjerka Biedronki założyła maseczkę i rękawiczki. Skandal, klienci zaczęli ją upokarzać i poniżać
  5. Babcie łączyły czosnek z 2 najzdrowszymi składnikami i wzmacniały odporność rodziny. Pradawna receptura
  6. Lekarz z Kielc, który był zarażony koronawirusem popełnił samobójstwo. Przyczyną była prawdopodobnie fala nienawiści z jaką się zmagał

Źródło: biznes.radiozet.pl

Następny artykuł