Ślub jest obecnie ryzykowną zabawąfacebook.com/Hotelmorenapl/

Porażające doniesienia o weselach w czerwonych strefach. Nie chce się wierzyć, jakie rzeczy wyprawiają

Ślub w obecnych czasach jest bardzo ryzykownym przedsięwzięciem. Co gorsza, wiele z weselnych imprez organizowanych jest w tak zwanych czerwonych strefach. Ciężko uwierzyć w to, do czego na nich dochodzi.

Ślub jest jedną z najważniejszych imprez w życiu każdego człowieka. Chwila, w której dzielimy się miłością z innymi świętującymi jest magiczna i nic nie jest w stanie jej zepsuć. Nawet pandemia, która coraz bardziej dotyka nasz kraj. Świeżo upieczeni małżonkowie organizują śluby nawet w czerwonych strefach, w których koronawirus najbardziej szaleje. Właściciele domów weselnych nie pozostawiają złudzeń, na ślubach puszczają wszelkie hamulce.

Okropne sceny w Biedronce, ochroniarz nie spodziewał się ataku. Kamery wszystko zarejestrowały, niewiarygodne kto pomógłOkropne sceny w Biedronce, ochroniarz nie spodziewał się ataku. Kamery wszystko zarejestrowały, niewiarygodne kto pomógłCzytaj dalej

Ślub tylko dla najbliższej rodziny

Koronawirus zaskoczył wszystkich. Wiele osób przesunęło wesela i śluby na przyszły rok, jednak część z nich postanowiła pozostać przy wybranych i zarezerwowanych terminach. Ci, którzy pomimo ryzyka wybierają zabawę, muszą się liczyć z dużymi obostrzeniami. Niestety, według relacji właścicieli i pracowników domów weselnych, goście po pierwszym kieliszku tracą zahamowania.

Dzisiaj grzeje:

  1. Smutne informacje o Katarzynie Dowbor. Gwiazda jest nieuleczalnie chora
  2. Niebywała decyzja Biedronki, zrobimy nocne zakupy. Podstawowe produkty kupimy za półdarmo
  3. GW: Rząd chce sprzedawać lasy. Grunty mają trafić pod zabudowę deweloperów

- Wesele to żywioł trudny do upilnowania. Nikt z gości nie stosuje dystansu. Wystarczy, że goście wypiją kieliszek, dwa i obawy związane z pandemią mijają - wyjaśnia właścicielka domu weselnego w rozmowie z portalem Money.

Kobieta tłumaczy, że zwracanie uwagi nie rozwiązuje problemu. - Kiedy upomniałam gości rozbawionych i ciasno skupionych na tarasie usłyszałam jedynie, bym się z nimi napiła, to może wówczas wyluzuję - mówi dziennikarzom. Weselnicy sami muszą zrozumieć jak dużo ryzykują i tylko samoświadomość i kontrola przyniesie oczekiwane skutki.

Pracownicy, mimo niechęci bawiących się, badają gościom temperaturę i obsługują ich w maseczkach i rękawiczkach. Obsługa zobligowana jest do upominania niefrasobliwych ludzi, przecierania klamek, stołów i krzeseł płynem odkażającym. Na salach weselnych poustawiane są butelki z płynem odkażającym dostępnym dla gości.

Jutro w Lidlu będą długie kolejki. Sieć za darmo rozdaje uwielbiany produkt, jest tylko jeden warunekJutro w Lidlu będą długie kolejki. Sieć za darmo rozdaje uwielbiany produkt, jest tylko jeden warunekCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

   1. Nie żyje dwulatek, przebywał w przegrzanym pokoju. Zmarł z pragnienia, zapadł wyrok
   2. Bakteria zagrażająca życiu w wodach Bałtyku. Sinice nie są jedynym problemem nad morzem
   3. Zwolnili go z McDonald's za romans w pracy, dostał sowitą odprawę. Wtedy znaleźli w jego komputerze porażające rzeczy
   4. Mało kto zwraca uwagę na 3 szczegóły podczas kiszenia ogórków. A szkoda, bo wiele od nich zależy
   5. Z żałosnej kwoty emerytury prowadzącego Familiady, nie stać na utrzymanie auta i domu. Gwiazdor ma niebywałe podejście do jedzenia
   6. Mało kto zdaje sobie sprawę z tajemnicy Kamila Stocha. Dostał specjalną nagrodę od Andrzeja Dudy

Źródło: money


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pysny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł