Ślub stał się najgorszym wydarzeniem w życiu młodej pary.Pikist

Stracili wszystko w trakcie wesela. Młoda para nie może uwierzyć

Ślub zwykle jest ogromnym wydarzeniem i okazją do radosnego świętowania w gronie rodziny i najbliższych. Czasem jednak nie wszystko idzie po myśli pary młodej i wesołe chwile zamieniają się w koszmar. Kamila i Przemek będą pamiętać swoje wesele do końca życia z powodu fatalnego finału imprezy.

Ślub miał być wyjątkowym wydarzeniem w życiu Kamili i Przemka. Już pierwszego dnia wspólnego życia spotkało ich jednak coś zupełnie niespodziewanego. Nikt nie spodziewał się aż tak okropnego przebiegu wesela pary. Zamiast cieszyć się zalegalizowaniem swojego związku i urokami podróży poślubnej młoda para planuje radzenie sobie z konsekwencjami poniesionych strat. Sytuacja była na tyle poważna, że wymagała interwencji policji.

Dramatyczne wyznanie gwiazdy Dramatyczne wyznanie gwiazdy "Na Wspólnej", syn nie chce go znać. Z córką z kolei jakiś czas temu na wizji pokazywał, jak robić risottoCzytaj dalej

Ślub młodej pary stał się koszmarem. Kamila i Przemek zostali z niczym

Ślub zakochanej pary odbył się w ostatnią sobotę w Witnicy i jak po każdej uroczystości goście zebrali się na weselu. Pozornie najpiękniejszy dzień ich życia szybko dał im ogromne powody do zmartwień. Kamila i Przemek zebrali sporo prezentów, ale dzisiaj pozostali jedynie z długami i licznymi zmartwieniami. Gdy pan młody zorientował się, że wydarzyło się coś zaskakującego, natychmiast zgłosił zdarzenie na policję. Wszyscy goście weselni bardzo przejęli się tym, co spotkało ślubną parę i postanowili im pomóc.

Dzisiaj grzeje:

  1. Fatalne informacje dla wielbicieli grzybów. Niestety potwierdzili najgorsze obawy
  2. Wspaniała wiadomość dla 1,7 mln Polaków. Ich portfele znacznie urosną

Jak wiadomo, organizacja wesela zwykle wiąże się z ogromnymi kosztami. Właśnie dlatego Przemek dopiero po otrzymaniu ślubnych prezentów, wśród których znalazły się oczywiście koperty z pieniędzmi, postanowił zapłacić DJ-owi w trakcie imprezy. Wszystkie podarki od razu po życzeniach dla pary młodej trafiły do domu jego teścia, dlatego mężczyzna pojechał tam po niezbędną gotówkę. Niestety na miejscu zastał ślady włamania. Zniknęło wszystko - w tym biżuteria i pieniądze. Policja z pomocą świadka zatrzymała 66-latka, u którego znaleziono skradzione prezenty i broń gazową, dlatego prawdopodobnie usłyszy zarzut kradzieży z włamaniem i nielegalne posiadanie broni. Poruszeni bliscy Kamili i Przemka zorganizowali zbiórkę, by pomóc pokryć im niezbędne opłaty.

Pani Barbara przekazała załamującą wiadomość z Lidla, niedowierzaniePani Barbara przekazała załamującą wiadomość z Lidla, niedowierzanieCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Zjadł w Biedronce cukierka za 40 groszy. Teraz 70-letni emeryt musi zapłacić grzywnę
  2. Lekarka ujawnia poważny problem. Wiele osób jest nieświadomych zagrożenia
  3. Wyglądały jak ziemniaki albo dziwne kamienie. Gdy emerytka z Zamościa poznała prawdę, od razu pobladła
  4. Zmiksował buraka z dwoma innymi warzywami. Otrzymał sok o niewiarygodnym działaniu, polecają go nawet lekarze
  5. Dodaj ziemniaki, ale przenigdy nie gotuj rosołu na udkach kurzych. Kucharze ostrzegają
  6. Doszło do dwóch wybuchów w nad polskim morzem. Co się dzieje?

Źródło: WP

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł