Ludzie na weseluPixabay / licencja: CC 0

Goście weselni nie wiedzieli, że nagrywa ich ukryty monitoring. Gorszące, skandaliczne sceny zostały uchwycone

Ślub Wiktorii z pozoru wydawał się idealny. Kobieta zechciała przeżyć go jeszcze raz oglądając nagranie z wesela. Niestety kamery zarejestrowały coś, czego żadna panna młoda nie chciałaby zobaczyć. Wiktoria nie spodziewała się, że coś takiego może jej się przytrafić.

Ślub i wesele Wiktorii należały do bardzo wystawnych. Na przyjęcie zaprosiła 130 osób, które wydawały się świetnie bawić. Jak opowiedziała panna młoda, wesele było doskonałe, a na sali nie pojawiły się żadne zgrzyty. Oprócz oficjalnego wideo z tego dnia, nagrano także urywki kamerą, o której goście nie mieli pojęcia. Po kilku miesiącach od ślubu, Wiktoria postanowiła obejrzeć nagrany materiał. Usiadła wygodnie na kanapie i zaczęła oglądać swoje wesele z zupełnie innej perspektywy. Już od pierwszych scen nie mogła uwierzyć własnym oczom.

Są we wszystkich Lidlach i Biedronkach, codziennie je gotujemy. Media ostrzegają, przekazują alarmujące słowa ekspertówSą we wszystkich Lidlach i Biedronkach, codziennie je gotujemy. Media ostrzegają, przekazują alarmujące słowa ekspertówCzytaj dalej

Ślub marzeń zrujnowany przez jedno nagranie

Pod względem organizacyjnym ślub był zaplanowany idealnie. Przygotowania do tego dnia trwały niemal rok i Wiktoria włożyła w nie wszystkie swoje siły. Sala znajdowała się w hotelu rodziców panny młodej, a z okien rozpościerał się widok na malownicze jezioro. Stoły były zastawione po brzegi pysznościami, a goście zapewniali, że bawią się fantastycznie. Dopiero obejrzane nagranie uświadomiło Wiktorii, jak naprawdę wyglądało jej wesele.

Dzisiaj grzeje:

  1. Tragiczna wiadomość w niedzielne popołudnie. Nie żyje Jolanta Wiśniewska
  2. Dariusz znalazł borowika. Zobaczył co na nim jest i zamarł, szybko zaczął uciekać
  3. Sensacja w Australii. Rekin zaatakował jego żonę, więc rzucił się na niego z pięściami

Pierwszy szok nastąpił, gdy Wiktoria zauważyła, że znajomi męża opuszczają przyjęcie po 1,5 godziny bez pożegnania. Panna młoda bez ogródek przyznała, że uważa takie zachowanie za bezczelne. Nie miała jednak czasu na rozważanie tej sytuacji, bo po chwili spostrzegła wujka, który pluł jedzeniem oraz wrzucał je na podłogę. Kobieta nie ma pojęcia, czy potrawy mu niesmakowy, czy zawsze w taki sposób zachowuje się przy stole. Dalej było tylko gorzej.

Nieopodal sprytnie postawionej kamery siedziała kuzynka, która postanowiła zabrać ze stołu łącznie 3 butelki wódki i włożyć je do swojej torby. Niektórzy goście podobnie postąpili z ciastami bądź wędlinami. Nagranie pokazało także jak do kuzyn panny młodej i dziewczyna kolegi wchodzą na niemal 20 minut do jednej toalety. Jak sama Wiktoria mówi, boi się myśleć, co tam robili.

Wiktoria przyznała, że nagranie ją zwyczajnie zdruzgotało, a co to zobaczy zostanie z nią na zawsze. Kobieta czuje się zawiedziona rodziną i przyjaciółmi, którzy nie uszanowali tak ważnego dla niej dnia.

Zobaczyli co Wałęsa zjadł na obiad i wstrzymali oddech. Nagle zamarli, zaczęli alarmować po chwiliZobaczyli co Wałęsa zjadł na obiad i wstrzymali oddech. Nagle zamarli, zaczęli alarmować po chwiliCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Teresa Lipowska o odejściu z "M jak Miłość". W tle rodzinna sytuacja aktorki
  2. Dramatyczny rekord zakażeń na Pomorzu. Sytuacja jest naprawdę zła
  3. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj obierek z ogórka. Dzięki nim pozbędziesz się bardzo irytującego problemu
  4. Zenek Martyniuk nie wytrzymał. Wszystko przez sugestie dziennikarza, "Facet musi jeść jak facet"
  5. Zobaczyli co Wałęsa zjadł na obiad i wstrzymali oddech. Nagle zamarli, zaczęli alarmować po chwili
  6. Wielka tragedia w rodzinie uwielbianego gwiazdora. Jego najbliższa osoba zmarła na koronawirusa, walczyła o życie przez długi czas

Źródła: slonecznechwile

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł