Ślub i nietypowe zachowanie gościaPixabay / StockSnap

Wyniosła z wesela 10 pojemników jedzenia. Panna młoda zajrzała do koperty od niej i zamarła

Nie da się ukryć, że ślub jest jedną z najważniejszych wydarzeń w życiu zakochanych osób. Przeważnie na weselu nie spodziewalibyśmy się żadnych ekscesów. Niestety niektórzy z gości nie mają za grosz taktu i potrafią zachować się w skandaliczny sposób.

Ślub i wesele wymagają masy planowania oraz starań. Przy takich uroczystościach nie ma miejsca na niedopatrzenia. Każdy z gości zazwyczaj docenia wysiłki pary młodej. Świeżo upieczona żona podzieliła się swoimi przykrymi doświadczeniami. Ciężko uwierzyć co zrobiła jedna z goszczących na weselu osób.

Przed chwilą Lech Wałęsa wrzucił zdjęcie posiłku. 15 minut później fani zastygli, nikt się nie spodziewałPrzed chwilą Lech Wałęsa wrzucił zdjęcie posiłku. 15 minut później fani zastygli, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Ślub i karygodne zachowanie weselnego gościa

Uroczystości takie jak ślub oraz wesele są wyjątkową formą celebrowania miłości. Niestety nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Niedawno opisywaliśmy z jakim dodatkowym wydatkiem muszą liczyć się nowożeńcy. Tym razem przytoczymy historię panny młodej, która była wstrząśnięta zachowaniem jednej z zaproszonych osób. Do czego doszło na weselu?

- Ja i mój mąż zorganizowaliśmy skromny ślub i wesele dla około 25 zaproszonych osób. Wyłącznie najbliższa rodzina i kilku znajomych. Zaprosiłam także przyjaciela mojego taty, aby miał chwilę rozrywki, bo z mamą spędza 24 godziny na dobę. Na dodatek to dobry człowiek, którego znam od dawna. On w pewnym momencie zapytał, czy mógłby zabrać ze sobą córkę i jej męża. Nie widziałam żadnego problemu - wyznała panna młoda przytaczana przez portal Papilot. Szybko pożałowała swojej decyzji.

Dzisiaj grzeje:

  1. Dostała ścierką. Nagle widzów poderwało, na wizję wkroczył mąż Magdy Gessler i zakomunikował 5 słów
  2. TVP: Nie żyje wicepremier, był zakażony. Tragiczna wiadomość z zagranicy
  3. Nie jedz ich i nie używaj, wyrzuć, jeśli masz w domu. Są na czarnej liście, ostrzeżenie o zagrożeniu, wycofano niebezpieczne produkty

Panna młoda nie mogła uwierzyć własnym oczom, kiedy otworzyła kopertę

- Pojawiła się. Bez męża, ale za to z 10 wielkimi pojemnikami na żywność. ŻEBY ZABRAĆ JEDZENIE. Mieliśmy bufet (jestem Polką i tak często to u nas wygląda). Zapakowała 7 pudełek różnych potraw, a 3 zostawiła sobie na domowe ciasta. Wzięła też kilka butelek piwa i dekoracje ze stołu. Nie zauważyłam tego w trakcie, bo byłam zbyt zajęta ogarnianiem imprezy - opisała zajście świeżo upieczona żona. W takiej sytuacji można by się spodziewać, że przynajmniej prezent będzie bardziej na miejscu. Niestety, on również okazał się drwiną.

- O wszystkim dowiedziałam dopiero kolejnego dnia od ojca. Wtedy też otworzyłam “prezent” od niej - w kopercie znalazłam 5 dolarów. Nie żartuję. Jeden banknot o najniższym nominale. Zanim ktoś zapyta - ona nie jest w żadnym sensie biedna. Podejrzewam, że finansowo radzi sobie lepiej ode mnie. Potępiam jej zachowanie, bo ktoś przygotowuje coś z dobrego serca, a ona to kradnie. Kto normalny coś takiego robi? - przyznała z żalem panna młoda. Nie da się ukryć, że czegoś takiego nie da się zapomnieć.

Tragedia, grzybiarz nie żyje. Lokalna mieszkanka zobaczyła karawan, wstrząsająca relacja kobietyTragedia, grzybiarz nie żyje. Lokalna mieszkanka zobaczyła karawan, wstrząsająca relacja kobietyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. PAP: Znany jest najpewniejszy zastępca Zbigniewa Ziobry na stanowisku ministra sprawiedliwości
  2. Charakterystyczny znak na uchu pojawia się przed zawałem. Gdy go zauważymy, nie ma czasu do stracenia
  3. Zacznie się za kilkanaście godzin. Biedronka już ogłosiła
  4. Dramatyczny finał grzybobrania. Na pomoc ruszyło 20-tu strażaków
  5. Skandaliczne znalezisko w Biedronce na całej długości lodówki. Autor zdjęcia z trudem walczył z mdłościami
  6. Pamiętacie Bronkę z “Daleko od szosy”? Aktorka wreszcie zdradziła jedną z największych tajemnic serialu

Źródło: Papilot

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł