Ślub okazał się dla niej rozczarowaniempxhere / CC0

Potraktowali ją fatalnie, Kasia na długo zapamięta ich wesele. Para młoda powinna się wstydzić

Ślub i wesele bez dwóch zdań są jednymi z najważniejszych uroczystości w życiu wielu osób. Niezwykłe wyznanie miłości wymaga odpowiedniego celebrowania. Ciężko uwierzyć, że po takim biesiadowaniu można wrócić do domu głodnym. Kasia również nie mogła wyjść z szoku. Do czego doszło?

Para młoda organizująca ślub oraz wesele ma na swojej głowie ogromne przedsięwzięcie. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, a goście powinni wyjść z takiego przyjęcia zadowoleni do granic możliwości. Niekiedy emocje, które im towarzyszą ciężko określić inaczej niż mianem wielkiego rozczarowania. Wszystko za sprawą jednego niedopatrzenia. Kasia idąc na ślub i wesele nie spodziewała się, że zostanie potraktowana w taki sposób.

Mało kto się spodziewał, Lidl właśnie potwierdził niesamowitą wiadomość. Wszyscy klienci doceniąMało kto się spodziewał, Lidl właśnie potwierdził niesamowitą wiadomość. Wszyscy klienci doceniąCzytaj dalej

Ślub, który wspomina się z niesmakiem

Niejednokrotnie mogliśmy przekonać się o tym, że ślub jest jednym z tych przedsięwzięć, podczas których coś może pójść nie tak. Zadanie nie należy do najprostszych i niekiedy wyjątkowo łatwo o gafę, która doszczętnie zrujnuje dobry humor gości. Kasia wybierając się na ślub i wesele swoich znajomych liczyła, że przeżyje niezapomniane chwile. Zabawa zapowiadała się przednio. Jednak wystarczył jeden mankament, by radosne biesiadowanie przekształciło się w coś czego lepiej nie wspominać.

Nie da się ukryć, że udając się na ślub i wesele potrzebna jest energia do zabawy i hulanek. W związku z tym odpowiednie posiłki są właściwie niezbędnym wymogiem. Niefortunnie stało się tak, że Kasia opuściła wesele rozgorczyona i sfrustowan. Wszystko przez parę młodą. Teraz mogą się naprawdę wstydzić.

Dzisiaj grzeje:

  1. Mówili jej, że źle się czuje przez antykoncepcję. Kiedy odkryła prawdę, było już za późno
  2. Wyjął 100 zł i chciał zapłacić za zakupy. Kasjerka spojrzała na banknot i zamarła, od razu wezwała policję
  3. Emerytury 2021. Kwoty świadczeń mogą się znacznie zmienić

Błąd pary młodej sprawił, że Kasia będzie wspominała ich ślub z goryczą

Organizując ślub oraz wesele coraz częściej trzeba pamiętać o preferencjach kulinarnych swoich gości. W Polsce z roku na rok coraz więcej osób stroni od jedzenia mięsa. Powody mogą być najróżniejsze, jednak niezależnie od pobudek taką decyzję należy uszanować. Ślub i wesele nie są tutaj wyjątkiem.

W rozmowie z portalem Wirtualna Polska, Kasia ze smutkiem przyznała, że jako wegetarianka czasami na weselach nie pozostaje jej do zjedzenia nic innego jak ziemniaki. Bez wątpienia taka strawa podczas zabawy nie jest wystarczającym zastrzykiem energii. Głodny gość z pewnością będzie wspominał ślub jako katastrofę. Dlatego warto zwrócić uwagę na preferencje kulinarne zaproszonych osób. Tym bardziej, że miejsca w których organizowane są wesela przeważnie mają możliwość przygotowania dań bezmięsnych, a ich cena nie odbiega niczym od klasycznych potraw. Kasia podkreśliła, że nie jada mięsa od sześciu lat i w tym czasie była na dziewięciu weselach. Z dwóch z nich wyszła przy akompaniamencie kiszek grających marsza. O jej preferencje kulinarne zapytano sześć razy, a rybę zaserwowano jej na czterej weselach. O powodach opowiedziała podhalańska szefowa kuchni.

- Z mojego punktu widzenia wina leży po stronie Państwa Młodych. To od nich zależy, co znajdzie się w menu. Z reguły to wygląda tak: organizatorzy zgłaszają liczbę gości ze specjalnymi preferencjami i zdają się na nas. Nie wchodzą w szczegóły, to my musimy dopytywać, czy to laktowegetarianie, czy po prostu osoby, które nie jedzą mięsa, ale ryby i owoce morza już tak. To jest kolosalna różnica dla nas i dla tych, co będą to jedli - wyjaśniła Karina Nowak, przytaczana przez portal Wirtualna Polska.

Tak więc - to para młoda dwukrotnie niedopilnowała, by goście dostali dania, które preferowali. Powinni się wstydzić, że ich goście, ze względu na kuchnię, nie bawili się dobrze na tak ważnej dla nich imprezie?

Tylko nie Pani Magda, fani struchlali, niestety jest nieuleczalna, widać ją na pierwszy rzut okaTylko nie Pani Magda, fani struchlali, niestety jest nieuleczalna, widać ją na pierwszy rzut okaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Jarosław Jakimowicz może pożałować. Internauta ujawnił wulgarne wiadomości od gwiazdora, groził mu pobiciem
  2. Ponad 670 osób nie żyje. Dramatyczna sytuacja nie ma końca. Świat przekazał złe wieści
  3. Justyna Żyła jest oburzona kwotą alimentów od męża, nazywa je marnymi. A niedawno chwaliła się obłędną kuchnią, mamy zdjęcie
  4. Szykujcie się, za chwilę Biedronka i Lidl przeżyją ogromne oblężenie. Już przygotowują się na tłumy klientów
  5. Kluczowy dla wszystkich komunikat z Lidla z ostatnich chwil
  6. Kamil Stoch kompletnie zdeklasował konkurencję podczas pierwszego tegorocznego konkursu. Pękamy z dumy, wielkie brawa

Źródło: Wirtualna Polska


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł