Ślub jest obecnie ryzykowną zabawąsmakosze.pl

Minister Zdrowia właśnie potwierdził. Nowe obostrzenia w barach, restauracjach i na weselach

Planujesz ślub w najbliższym czasie? Niestety, nowe obostrzenia zostały właśnie zapowiedziane przez Ministerstwo Zdrowia. Klienci restauracji również będą niepocieszeni.

Ślub jest jednym z ważniejszych wydarzeń w ciągu życia każdego człowieka. Niestety Ministerstwo Zdrowia potwierdziło najgorsze wieści. Wprowadzone zostaną nowe obostrzenia, które regulować będą codzienne życie wielu ludzi. Dotyczą one restauracji, pubów i wesel, więc każdy kto planował duże imprezy w najbliższym czasie może się zawieść.

Lidl w trybie pilnym wycofuje niebezpieczny produkt. Natychmiast go zwróćcie, inaczej może skończyć się tragediąLidl w trybie pilnym wycofuje niebezpieczny produkt. Natychmiast go zwróćcie, inaczej może skończyć się tragediąCzytaj dalej

Planujesz ślub w najbliższym czasie? Mamy ważne wieści wprost z Ministerstwa Zdrowia

Dla wielu ludzi cotygodniowe wyjścia do restauracji czy pubu ze znajomymi lub rodziną, są swojego rodzaju tradycją, której zburzenie wzmaga w ludziach irytację. Podobnie źle mogą poczuć się ludzie, którzy planują organizować wesele, ponieważ to właśnie ich najbardziej dotkną najnowsze obostrzenia. W trakcie ogłaszania nowych zarządzeń Adam Niedzielski, minister zdrowia, zaznaczył, że maseczki są realnym narzędziem obrony przed korona wirusem.

Dzisiaj grzeje:

  1. Służby sanitarne ostrzegają wszystkich idących na grzyby. Jest ich 10, niepokojące
  2. Dramatyczne sceny w górach. Niestety spadł w przepaść. Wiadomości ze świata
  3. 7 dni piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc nieziemski rezultat

Obostrzenia najbardziej dotykają branżę gastronomiczną, która zostanie obciążona licznymi nowymi wymogami. W strefach czerwonych wszelkie restauracje i bary otwarte będą jedynie do godziny 22.

- Kończy się sezon i ogródki gastronomiczne są powoli likwidowane. Zapewniały większy poziom bezpieczeństwa i mniejsze ryzyko transmisji korona wirusa. Ponieważ imprezy będą się przenosiły do lokali, chcemy, żeby to odbywało się w ograniczonym czasie do godz. 22.00 - mówił Adam Niedzielski.

Ograniczenia zostały wprowadzone także w obrębie organizacji wesel. W strefach zielonych maksymalna liczba gości wynosić może 100 osób, w strefach żółtych 75 osób, a w strefach czerwonych 50 osób.

- Z całą stanowczością podkreślam, że stosowanie reguły DDM, czyli dezynfekcja, dystans, maseczki, to jest mechanizm społecznej odpowiedzialności, który pozwala bronić się skutecznie przed eskalacją pandemii - podkreśla minister zdrowia. Przy okazji tłumaczy, że wzrost zakażeń spowodowany jest powrotem dzieci do szkół oraz naszą wzmożoną aktywnością.

Mąż zdemaskował Magdę Gessler, wyznał wstydliwą prawdę. Czy Magda powinna się wytłumaczyć?Mąż zdemaskował Magdę Gessler, wyznał wstydliwą prawdę. Czy Magda powinna się wytłumaczyć?Czytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Resort wydał nowe obostrzenia. Maseczki już nie tylko w komunikacji miejskiej
  2. Każdego roku zabiera życie 6 tysięcy polskich pacjentek. Znajomość objawów raka piersi może uratować życie
  3. Królowa disco polo pokazała wszystko. Narożna nie ukryła niczego, w telewizji można było zobaczyć ogromnych rozmiarów luksusową kuchnię i imponujący ogród
  4. Lidl w trybie pilnym wycofuje niebezpieczny produkt. Natychmiast go zwróćcie, inaczej może skończyć się tragedią
  5. Chciał jedynie w spokoju zjeść jabłko w lesie, nagle został otoczony ze wszystkich stron
  6. Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?

Źródło: rmf24.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł