"Ślub od pierwszego wejrzenia" zapewnił im rozpoznawalność.Instagram / wojciech_janik_official

Para ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała jak zajada się fast foodem. Posypały się komentarze, wszystko przez wcześniejszą deklarację

Nie da się ukryć, że program "Ślub od pierwszego wejrzenia" cieszył się sporym zainteresowaniem wśród widzów gromadzących się przed telewizorami. Fakt ten nie powinien wzbudzać zaskoczenia, ponieważ obserwowanie tego jak rodzi się miłość jest niezwykle ciekawe. Owocem eksperymentu przeprowadzonego w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest małżeństwo Agnieszki i Wojtka, które emanuje szczęściem. Ostatnio w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, które wywołało lawinę komentarzy.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" wzbudzał mieszane uczucia u odbiorców. Program zakładał poznanie się pary młodej dopiero na ślubnym kobiercu. Często takie małżeństwa nie były w stanie przetrwać próby czasu, jednak Agnieszka i Wojtek niemal od razu zapałali do siebie miłością. Na ich profilach w mediach społecznościowych można zaobserwować, że tworzą praktycznie idealną parę. Ich fani nie mogli przejść obojętnie obok zdjęcia, na którym ewidentnie widać, jak łamią swoje postanowienie. Co zrobiła para znana z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

Słynny Ferdek z Świata Według Kiepskich spędza w kuchni długie godziny. Niesamowite, co potem robi z jedzeniemSłynny Ferdek z Świata Według Kiepskich spędza w kuchni długie godziny. Niesamowite, co potem robi z jedzeniemCzytaj dalej

Agnieszka i Wojtek z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zaskoczyli swoich fanów

Bez wątpienia Agnieszka i Wojtek od czasu udziału w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" mogą cieszyć się sporą popularnością. Świadczy o tym fakt, że sam Wojciech Janik śledzony jest przez ponad 155 tysięcy użytkowników platformy Instagram. Zdjęcia przez niego zamieszczane przeważnie są pełne pochwał i zachwytów nad miłością pary z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Tym razem wielbiciele tego wyjątkowego małżeństwa wytknęli złamanie pewnego postanowienia.

Okazuje się, że para znana z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jakiś czas temu zdecydowała się przejść na dietę. Wiele osób kibicowało im w tym postanowieniu, jednak niedawno Wojtek zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie, na którym para ewidentnie zajada się frytkami. Na domiar złego zaserwowali sobie przekąskę z najbardziej kalorycznym z sosów, jakim jest majonez. Na reakcję użytkowników śledzących Wojtka nie trzeba było długo czekać.

Dzisiaj grzeje:

  1. Porażające sceny na pogrzebie Andrzeja Strzeleckiego. Nikt się nie spodziewał
  2. Gotujesz rosół na kurczaku? Babcie ostrzegają, 1 część kury w ogóle się nie nadaje, nie wrzucajcie jej do garnka
  3. Kolejny wielki operator wprowadza kary za niepłacenie abonamentu. Lepiej nie rób sobie długów

Fani szybko zareagowali na zdjęcie bohaterów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Mimo wcześniejszej deklaracji przejścia na dietę, bohaterowie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zostali sfotografowani podczas wspólnych figli, którym towarzyszyły frytki i majonez. Bez wątpienia taka przekąska nie jest zaliczana do dietetycznych. W związku z tym posypała się cała masa komentarzy wytykająca ten fakt. Co mogliśmy w nich wyczytać?

- Dieta, dieta a tu widzę frytki z majonezem - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

- A co z dieta? Frytki wjechały - można było wyczytać w innym komentarzu zamieszczonym pod fotografią.

Zdjęcie zamieszczone przez Wojtka znanego z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" mówi samo za siebie. Para złamała swoje postanowienie, jednak nie wygląda na to, że mocno się tym przejmuje. Ich szczęśliwe twarze doskonale to potwierdzają.

Obrazy smakosze.pl

Instagram / wojciech_janik_official

Najlepsze newsy:

  1. Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ojcem, który popełnił samobójstwo. Byli niemal identyczni
  2. Jacek Kurski oskarżał ojca kobiety, którą miał molestować jego syn. Jest mocna odpowiedź, padły dramatyczne, emocjonalne słowa
  3. Wyjawili nowe informacje ws. bonu turystycznego. Padła data, która ucieszy Polaków
  4. Kolobrzeskie ogórki kiszone lepsze od tradycyjnych? Sekretem jest jeden tajemniczy składnik
  5. Kisisz ogórki? Pamiętaj o 4 kluczowych zasadach, ich nieprzestrzeganie grozi kulinarną katastrofą
  6. Lara Gessler znowu bez ubrań, tym razem zakryła się tylko szlafrokiem. Pozuje bez grama makijażu, odważnie?
  7. Robert Lewandowski jednak ze Złotą Piłką. Eksperci nie mają wątpliwości

Źródło: Instagram / wojciech_janik_official

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł