7 produktów aby ulżyć twojemu brzuchowi
commons.wikimedia.org/Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported

7 genialnych trików na zaparcia. Działają natychmiast

Soda oczyszczona jest w każdej kuchni. Używamy jej do wypieków, czyszczenia kuchni czy udrażniania rur. Jest też wspaniałym środkiem leczniczym pomagającym na układ pokarmowy, tak jak i reszta produktów poniżej.

Soda oczyszczona ma wiele zastosowań. Jeśli mamy pewne problemy z jelitami, świetnie się do tego sprawdzi. Tak jak inne naturalne składniki, przyniesie wam ulgę.

Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieciAsia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieciCzytaj dalej

Soda oczyszczona na problemy w toalecie

Polska kuchnia jest ciężkostrawna i może powodować pewne niedogodności. Mianowicie zaparcia, bo o nich mowa, są bardzo popularnym schorzeniem dotykającym wielu Polaków. Szukamy ulgi w różnych lekach i specjalistycznych produktach, jednak wystarczy sięgnąć do szafki czy lodówki. Oto lista 7 produktów, które pomogą na zaparcia.

1. Oliwa z oliwek z sokiem z cytryny zmieszana w proporcjach 1:1 pomoże nam pozbyć się zalegającego materiału w jelitach. Wystarczy wypić kilka łyżek takiej mikstury, aby po kilku godzinach odczuć efekty.
2. Otręby zbożowe z jogurtem, dzięki dużej zawartości błonnika i żywym dobrym kulturom bakterii wspomoże jelita w pracy oraz zwiążę zalegające resztki.
3. Melasa cukrowa jest głównie odpadkiem przy rafinowaniu cukru, jednak ma właściwości przeczyszczające. Zmieszaj 2 łyżki melasy w szklance wody i wypij, a po kilku godzinach
4. Soda oczyszczona spożyta w ilości jednej łyżki zwiększa ilość gazów w jelitach i wspomaga perystaltykę jelit. Wypij szklankę wody z jedną sody i poczekaj kilka godzin na efekty.

Dzisiaj grzeje: 1. Zjesz kawałek i obniżysz ciśnienie bez leków. Mało znane domowe sposoby

2. Dwa pierwsze przypadki koronawirusa w kolejnym kraju. Mają 26 i 36 lat


5. Ćwiczenie brzucha wzmacnia mięśnie odpowiedzialne za ruch jelit. Codziennie poświęćmy kilkanaście minut na ćwiczenia, aby pomóc im w pracy.
6. Siemię lniane okrywa nasz układ pokarmowy śliskim śluzem, który pomaga prześlizgiwać się resztkom jedzenia w dół.
7. Suszone śliwki zawierają ogromna ilość błonnika oraz działają przeczyszczająco, co pomaga w regularnym i zdrowym wypróżnianiu.

Najlepsze newsy:

  1. Wszyscy byli w błędzie? Znaleźli nowe objawy koronawirusa, pod żadnym pozorem nie wolno ich lekceważyć
  2. Nie żyje legendarna aktorka. Była zakażona koronawirusem
  3. Usłyszałeś od kasjera prośbę o drobne, bo nie ma jak wydać reszty? Prawie nikt nie wie 1 ważnej rzeczy
  4. Liść laurowy jest nie tylko jedną z najzdrowszych przypraw świata. Ma też inne super działanie
  5. Polski sprzedawca ogórków kiszonych przeciera oczy. Epidemia zmieniła wszystko
  6. Dramat we Włoszech wciąż trwa. Stwierdzono więcej ofiar śmiertelnych niż w Chinach

Źródło: wybieram-zdrowie.com

Następny artykuł