Sok był dla niego traumąpixabay.com/krzys16, Espressolia

Kupił za 8 zł jeden z lepszych soków. Nagle w trakcie picia zauważył wielką czarną pleśń i zamarł, traumatyczne przeżycie opisał w internecie

Sok owocowy, który kupił był jednym z jego ulubionych. Niestety, kiedy zaczął pić zorientował się, że coś jest nie tak.Traumatyczne przeżycie z odkrycia pleśni opisał w internecie.

Sok owocowy jest częstym wyborem dla wielu Polaków. Wszyscy wszak kochają sok pomarańczowy lub jabłkowy, który delikatnie schłodzony doskonale gasi pragnienie po ciężkiej pracy. Pewien klient doświadczył na tyle dużej traumy, że sok zmienił się dla niego już na zawsze.

Najszybszy przepis babci na blok czekoladowy bez pieczenia. Chwila mieszania i do lodówkiNajszybszy przepis babci na blok czekoladowy bez pieczenia. Chwila mieszania i do lodówkiCzytaj dalej

Sok owocowy miał straszliwą zawartość

Mężczyzna postanowił udać się do sklepu i kupić jeden ze swoich ulubionych soków. Jak sam zaznaczył w swoim wpisie na portalu forumprawne.org, bardzo zwraca uwagę na to co spożywa i dużą wagę przykłada do jakości. Dlatego chciał zdobyć jeden z lepszych produktów.

Wybór padł na butelkowany sok 700 ml, który kosztował 8 zł. Jak wiadomo, cena ta jest dość wysoka, wszak najbardziej popularne soki kosztują około 4 złotych. Po zrobieniu zakupów siadł do samochodu, pojechał do domu i zaczął rozpakowywać siatki nie wiedząc, co za chwilę go spotka.

Po wykonanej pracy zapragnął napić się ulubionego schłodzonego soku. Nie chciał męczyć się z wyjmowaniem szklanki, więc pragnienie ugasił pijąc wprost z butelki. Jak sam wspomina, wypił mniej więcej pół szklanki kiedy zorientował się, że coś jest nie tak.

Kolor soku był ciemno-czerwony, na ściance znajdowała się etykieta, więc ciężko było zajrzeć do wnętrza. Dopiero podstawiając butelkę pod silne światło zdołał dojrzeć piorunującą zawartość. Był w tak ogromnym szoku, że natychmiast postanowił sobie coś do końca życia.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wyjął 500 zł i zapłacił za kiełbasę. Kasjerka wydała 490 zł reszty, spojrzała na banknot i zbladła, afera w sklepie spożywczym
  2. Wyjątkowy smutek, Boże Narodzenie inne niż co roku. Przygnębiające doniesienia z wioski św. Mikołaja, uwielbiana atrakcja świeci pustkami
  3. Spektakularny przepis na prozdrowotne nadbużańskie gołąbki. Sekret smaku tkwi w nietypowym farszu

Wewnątrz pływał ogromny czarny grzyb. Zgodnie z opisem mężczyzny, zajmował praktycznie pół butelki. Tak duża pleśń musiała formować się tam przez dłuższy czas, a z pewnością spożycie jej nie może być zdrowe.

Dlatego internauta postanowił, że już nigdy nie sięgnie po butelkowany sok - doznał tak wielkiej traumy i uszczerbku na zdrowiu psychicznym, że zwyczajnie nie jest w stanie się przemóc. Z tego powodu zapytał się innych użytkowników czy jest szansa na jakiekolwiek odszkodowanie.

Użytkownicy forum przyznali, że historia jest wyjątkowo dramatyczna, lecz ciężko będzie uzyskać odszkodowanie. Mimo to klient postanowił wysłać próbkę soku do sanepidu, który wykrył w nim liczne strzępki pleśni.

Aksamitne, czekoladowe ciasto na spodzie z herbatników, nic prostszego i pyszniejszego nie istnieje. Absolutny ideałAksamitne, czekoladowe ciasto na spodzie z herbatników, nic prostszego i pyszniejszego nie istnieje. Absolutny ideałCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Tysiące żołnierzy dostało nagłe polecenie. Prezydent miasta bije na alarm, sytuacja jest poważna
  2. W ukryciu na wsi zarabiali miliony. Policjanci pobledli, gdy zobaczyli na własne oczy
  3. Działa jak antybiotyk, a wszystkie składniki do jego zrobienia masz pod ręką. Piorunujące działanie syropu z czosnku
  4. Sok z ogórków kiszonych w ciągu 7 dni uporał się z bardzo wstydliwym problemem. Cierpi na niego 25% ludzkości
  5. Lepsze niż sok i syrop. Naturalne lekarstwo z buraków, które poradzi sobie z uciążliwymi problemami
  6. Może być już za późno na restrykcje? Niepokojący scenariusz specjalistów
  7. Dwunastoletnie dziecko stworzyło coś niezwykłego. Naukowcy aż osłupieli, ciężko uwierzyć

Źródło: forumprawne.org

Zapraszamy na naszego Instagrama

Następny artykuł