Sok z aroniiPixabay / licencja: CC 0

Alina od lat cierpi na wstydliwy, nawracający problem, nie pomagały żadne środki. Postanowiła sięgnąć po wyjątkowy sok

Sok z aronii wciąż bywa niedoceniany wśród Polaków. Niepozorne, cierpkie owoce skrywają jednak prawdziwe skarby i zlekceważenie ich bogactwa było ogromnym nietaktem. Przekonała się o tym Alina cierpiąca na częstą, wstydliwą dolegliwość.

Sok z aronii uchodzi za jeden z najzdrowszych specyfików dostępnych na rynku. Możemy bez trudu dostać go w niemal każdym większym sklepie, a jego cena waha się od 10-15 złotych za litr, co przy szeregu zalet, które posiada, nie jest wygórowaną kwotą. Wybierając sok warto zwrócić uwagę na skład. Nie chcemy żadnych ulepszaczy smaku - to co naturalne jest przecież najlepsze.

Martyniuk przyłapany na zakupach spożywczych w Biedronce. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, jest aferaMartyniuk przyłapany na zakupach spożywczych w Biedronce. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, jest aferaCzytaj dalej

Sok z aronii - remedium na najgorsze dolegliwości

Aronia posiada niezwykłe bogactwo właściwości zdrowotnych. Znajdziemy w nim wiele witaminy P czyli bioflawonoidów - barwników owoców, które mają działanie przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne. Sok z aronii jest także doskonałym źródłem przeciwutleniaczy, które mają działanie hamujące procesy starzenia organizmu. Regularne picie soku z aronii zapobiega gromadzeniu się metali ciężkich oraz pestycydów, które jak wiemy są niezwykle szkodliwe dla naszego organizmu. Sok z aronii daje ulgę także przy przypadłości, z którą zmaga się coraz więcej Polaków.

Dzisiaj grzeje:

  1. Ogromna wpadka kucharza w Dzień Dobry TVN. Prowadzący musieli zareagować i zajęli jego miejsce w kuchni
  2. Mało kto wiedział, można dostać dużą karę. Decyzja rządu uderza zwłaszcza w turystów
  3. Nie było żadnej nadziei, dawali jej 2 lata życia. Rozpoczęła kurację sokiem z popularnego warzywa, dziś czuje się znakomicie

Zespół jelita drażliwego jest przypadłością, z którą zmaga sie nawet 13% wszystkich dorosłych osób w Polsce. Alina miała już dość ciągłych niespodzianek, które sprawiały jej jelita i żołądek. Postanowiła sięgnąć po sok z aronii. Już po kilku dniach regularnego stosowania poczuła wielką ulgę. Okazuje się, że jest on niezwykle przydatny przy IBS i łagodzi nieprzyjemnie objawy. Sok z aronii jest również nieoceniony przy przewlekłych bólach brzucha, wzdęciach, nudnościach i zaparciach.

Pamiętajmy jednak, że wszelkie problemy zdrowotne należy konsultować z wyspecjalizowanym lekarzem. Powyższy artykuł nie jest poradą medyczną i jako taki nie powinien być traktowany.

Myśleli, że wykopali dorodnego ziemniaka. Prawda ich poraziła, od razu wezwali policjęMyśleli, że wykopali dorodnego ziemniaka. Prawda ich poraziła, od razu wezwali policjęCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Policja ruszyła na łowy. Masowe kontrole na polskich ulicach
  2. Zrozpaczona mama przedstawiła ważny apel. Nie widziała swojego dziecka od 6 tygodni
  3. Myśleli, że wykopali dorodnego ziemniaka. Prawda ich poraziła, od razu wezwali policję
  4. Najgorszy, niewybaczalny błąd podczas pieczenia ciast. Nigdy nie wyjdą dobre, a wiele osób nagminnie go powtarza
  5. Mięso wyszło suche i twarde? Najprawdopodobniej przez karygodne błędy przy pieczeniu, popełnia je większość Polaków
  6. Biedronka znów jako pierwsza wspiera klientów. Sklep wprowadza udogodnienia związane ze wzrostem zakażeń

Źródło: polsatnews.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł