Sok z buraka ma wiele zastosowańpixabay.com/congerdesign

Elżbiecie dokuczała nawracająca dolegliwość, postanowiła przez 10 dni pić codziennie szklankę soku z buraka. Lata cierpienia zakończyły się w mgnieniu oka

Sok z buraka jest doskonałym lekarstwem na mnóstwo schorzeń. Elżbieta nie dawała już rady z pewną dolegliwością, więc postanowiła podjąć radykalne środki. Wszystko zniknęło po kilkunastu dniach picia soku.

Sok z buraka stał się dla Elżbiety ostatnią deską ratunku. Kobieta spróbowała już praktycznie wszystkiego, lecz nic nie dawało oczekiwanych rezultatów. Ela cierpiała od lat i nikt nie był w stanie jej pomóc. Postanowiła spróbować 10 dniowej kuracji sokiem z buraka, w którą niestety nie wierzyła. W końcu jak mogło pomóc jej coś tak banalnego, gdy wszystko inne zawiodło? Jakie wielkie było jej zdziwienie, kiedy po kilkunastu dniach regularnego picia zauważyła diametralną poprawę.

Wyszła na jaw głęboko skrywana tajemnica Kuchennych Rewolucji, chodzi o 100 tysięcy złotych. Magda Gessler wydała oświadczenieWyszła na jaw głęboko skrywana tajemnica Kuchennych Rewolucji, chodzi o 100 tysięcy złotych. Magda Gessler wydała oświadczenieCzytaj dalej

Sok z buraka wspomaga organizm w wielu problemach - wystarczy regularnie go pić

Jego specyficzny smak nie każdemu podpasuje. Delikatna słodkość i lekko ziemisty posmak sprawiają, że wiele osób ze skrzywieniem ust patrzy na szklankę pełną tego burgundowego płynu. Jeśli jesteś w owej grupie ludzi, warto się przemóc i zacząć stosować go regularnie. Elżbieta jest doskonałym przykładem na to, że jego zdrowotne właściwości przechodzą ludzkie pojęcie.

Elżbieta od lat cierpiała na powracającą dolegliwość, z którą nie mogła sobie poradzić. Spróbowała wielu naturalnych sposobów, które niestety w ogóle nie podziałały. Okazało się jednak, że jest jeszcze jedno rozwiązanie, o którym całkowicie zapomniała, a ludzie szczerze je polecają. Nadciśnienie, na które chorowała Elżbieta jest wyjątkowo nieprzyjemnym i, przede wszystkim, bardzo groźnym schorzeniem, które może napsuć wiele krwi.

Dzisiaj grzeje:

  1. Oburzające, uczeń dostał w szkolnej stołówce okropny posiłek. Interweniował dyrektor, nie do pomyślenia
  2. Polsat alarmuje. Warto się spieszyć. Ostatni tak swobodny dzień dla podróżnych
  3. Koszyki w Lidlu mają ukrytą cudowną funkcję. Wielu klientów jej nie zna i wielka szkoda

Ela nie mogła przyzwyczaić się do smaku soku, jednak zagryzła zęby i dokończyła 10 dniową kurację. Wystarczyła jedynie jedna szklanka soku dziennie, aby szybko zauważyć niesamowite efekty. Ciśnienie spadło, Elżbieta miała lepsze samopoczucie i więcej energii. Lata cierpienie skończyły się w mig, wszystko za sprawą buraków.

Te czerwone warzywa mają wpływ nie tylko na ciśnienie tętnicze. Duża ilość antyoksydantów wpływa na wygląd skóry, zmniejsza ryzyko zachorowania na raka, a alkaliczne właściwości warzywa pomagają diabetykom uregulować poziom glukozy. Sok poprawia wydolność organizmu, metabolizm, ułatwia chudnięcie, zmniejsza stany zapalne, działa krwiotwórczo. Warto wstrzymać się z jednak z piciem go, gdy chorujemy na kamice nerkową lub reumatyzm - duża ilość szczawianów zawartych w burakach, może zwiększyć wymienione dolegliwości.

Warto przy okazji pamiętać, że mając jakiekolwiek dolegliwości należy udać się do lekarza, który swoją wiedzą i doświadczeniem będzie w stanie o wiele sprawniej i pewniej nam pomóc. Samodzielne leczenie może spowodować więcej szkód, dlatego wszelkie choroby należy konsultować ze specjalistą.

Przeszukaj półki i lodówkę, są na czarnej liście. Nie jedz ich, GIS podjął ostateczną decyzjePrzeszukaj półki i lodówkę, są na czarnej liście. Nie jedz ich, GIS podjął ostateczną decyzjeCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Blisko 140 tys. Polaków ruszyło po dodatkowe wsparcie. Można dostać nawet 31,8 tys. zł
  2. Wstrząsające wyznanie Anny Muchy. Chyba nikt się go nie spodziewał
  3. Nie pij ich. Tylu ludzi codziennie popełnia niewybaczalny błąd
  4. 70-letni rodzice przygotowali ucztę, zaprosili sześcioro ukochanych pociech. Dzieci okrutnie złamały im serce
  5. Dostępne w Biedronce polędwiczki z okropną zawartością, nie chce się wierzyć. Pod panierką kryją się budzące mdłości widoki
  6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu

Źródło: gazetalubuska.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł