Squid - HuaweiSquid

Squid pokaże między innymi kulinarne artykuły na telefonach Huawei

Squid to nowoczesna aplikacja newsowa agregująca treści newsowe z portali internetowych. Jest również liderem branży media-tech i właśnie odnotowała wspaniały sukces. Marka Huawei wybrała Squid na swojego domyślnego dostawcę treści newsowych. Usługi te będą dostępne w całej Europie.

Squid pokaże kulinarne newsy na telefonach Huawei

Squid dobierze użytkownikom najciekawsze artykuły o najróżniejszej tematyce. W aplikacji znajdziemy treści z takich kategorii jak: wiadomości z kraju i ze świata, rozrywka, styl życia, moda, uroda, biznes czy właśnie kuchnia. Dzięki aplikacji na telefonach marki Huawei będziemy mogli przeczytać najciekawsze, spersonalizowane artykuły na temat przepisów, diet czy produktów żywieniowych.

Usługi newsowe oferowane przez Squid będą dostępne w przeglądarce Browser oraz Huawei Assistant. Przeglądarkę można pobrać już dziś z Huawei AppGalery, zaś usługa Huawei Assistant będzie dostępna w nowych modelach smartfonów oferowanych przez markę.

Twórcy aplikacji nie kryją podekscytowania i cieszą się z niewątpliwego sukcesu swojego produktu.

- Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że Huawei wybrał nas jako partnera dostarczającego kontent newsowy do smartfonów marki Huawei. Naszym celem jest inspirowanie młodych ludzi to czytania wysokiej jakości kontentu, jednocześnie umożliwiamy wydawcom zaangażowanym w ten projekt zwiększanie ruchu mobilnego, oraz dywersyfikowanie przychodów reklamowych - komentuje Johan Othelius, CEO i założyciel aplikacji SQUID.

Następny artykuł