Stanisława Ryster opowiedziała o swoim życiuTRICOLORS/East News

Stanisławę Ryster nazywali "zupakiem", wszystko z jednego powodu. Ciężko uwierzyć, jak dzisiaj żyje

Stanisława Ryster jest jedną z tych gwiazd, którą kojarzy każdy kto z wypiekami na twarzy śledził odcinki kultowego programu "Wielka gra". Warto pochylić się nad tym, co teraz robi emerytowana prezenterka telewizyjna. Jej preferencje kulinarne sprawiły, że była nazywana "zupakiem".

Bez wątpienia Stanisława Ryster może zostać uznana za jedną z ikon telewizji. Program "Wielka gra" był przez nią prowadzony od 1975 do 2006 roku. Aktualnie gwiazda kultowego teleturnieju cieszy się urokami emerytury. Stanisława Ryster podzieliła się jej szczegółami podczas rozmów z mediami.

Łukasz Szumowski ostrzegł wszystkich. Od dzisiaj w Lidlu, Biedronce i innych sklepach można natknąć się na służby w pilnym działaniuŁukasz Szumowski ostrzegł wszystkich. Od dzisiaj w Lidlu, Biedronce i innych sklepach można natknąć się na służby w pilnym działaniuCzytaj dalej

Stanisława Ryster o swoich preferencjach kulinarnych

Nie da się ukryć, że niemal każdy ma swoje ulubione dania. Podejście do kuchni jest niezwykle istotne, ponieważ w znacznym stopniu wpływa na cały rytm dnia. Stanisława Ryster swoją wypowiedzią może zaskoczyć wiele osób. Wszystko dlatego, że jej preferencje kulinarne można uznać za wyjątkowe nietypowe. Właśnie przez nie Stanisława Ryster zyskała przydomek "zupak".

- Wolę zjeść kanapkę, by tylko nie gotować. Czasami zmuszam się do gotowania zup, bo wszystkie lubię i nazywają mnie zupakiem - wyznała Stanisława Ryster w rozmowie z magazynem "Rewia", przytaczanym przez portal Fakt24. Warto zwrócić uwagę jak aktualnie żyje prowadząca teleturnieju "Wielka gra". Nikt by się tego nie spodziewał.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wielka awaria w całej Polsce. Miliony osób bez jakiegokolwiek dostępu
  2. Ważne, niestety. Nagły komunikat z GIS ws. wesel
  3. Wystarczył zaledwie miesiąc. Już 14 tys. Polaków zgłosiło się po 5 tys. zł, też możesz do nich dołączyć

Jak żyje Stanisława Ryster?

W rozmowie z portalem Onet, Stanisława Ryster odpowiedziała na pytanie dotyczące tego, co zajmuje jej wolny czas. Okazuje się, że życie na emeryturze bardzo odpowiada dawnej prezenterce telewizyjnej i nie zamierza ona powracać do show biznesu. Jej wypowiedź nie pozostawia najmniejszych wątpliwości.

- Rzadko odbieram telefon komórkowy. Nie reaguję, tylko zastanawiam się, co tak cienko dzwoni? Dopiero później przypominam sobie o istnieniu mojej komórki. Ona jest w razie nagłych wypadków, leży na dnie torebki. Nie przepadam za internetem. Co robię? Mam córkę, dwoje wspaniałych wnuków, którzy mnie odwiedzają, a ja odwiedzam ich. Mam swoje mieszkanie, znajomych. To im poświęcam czas. Trzeba sobie ugotować, pójść na zakupy, posprzątać, zawsze jest coś do roboty. I oglądam filmy przyrodnicze na Discovery Wild. Wspaniałe, bardzo polecam - powiedziała Stanisława Ryster podczas rozmowy z portalem Onet.

Ciężko uwierzyć, że po tylu latach pracy w telewizji prowadząca teleturnieju "Wielka gra" nawet nie rozważa powrotu do showbiznesu i całkowicie się od niego odcina.

Najlepsze newsy:

  1. Ruszają masowe kontrole. Inspektorzy mogą odwiedzić nas w domach, jest jednak jeden wytrych
  2. 7 przyczyn uczucia ciągłego zmęczenia. Numer 3 jest zmorą dzisiejszych czasów, istnieje jednak łatwy sposób, aby się z nim uporać
  3. Ewakuowali tysiące ludzi. Są ofiary. Dramatyczne informacje ze świata
  4. Niestety, napłynęły niepokojące wieści z jednej z Biedronek. Ważny komunikat dla klientów
  5. Dlaczego Sekielski nagle chudnie? Podał lepszą niż wszystkie przepisy Gessler razem wzięte recepturę na zupę z buraka
  6. Gwiazda Polsatu błaga wszystkich swoich fanów o wielką sumę pieniędzy. Aktorka znana jest ze zdrowego odżywiania
  7. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?

Źródła: Fakt24 / Onet

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł