Supermarket nie okazał się dla nich łaskawywikipedia.pl/Witoldstech CC 4.0

Ogromna awantura w sklepie spożywczym. Rodzicom puściły nerwy, sprawą zajmie się sąd

Supermarket nie powinien być miejscem takich sytuacji. W jednym z nich wydarzyła się ogromna awantura. Rodzina zapłaci za to wysoką cenę.

Supermarket jest jednym z najczęściej odwiedzanych placówek handlowych przez Polaków. Duża powierzchnia, mnóstwo produktów i często przystępne ceny sprawiają, że miliony rodaków chętnie odwiedzają takie sklepy. Jeden z nich stał się niedawno miejscem dramatycznej historii.

Mikstura z ogórków kiszonych i czosnku ma piorunujące działanie. Przykra dolegliwość znika w klika chwilMikstura z ogórków kiszonych i czosnku ma piorunujące działanie. Przykra dolegliwość znika w klika chwilCzytaj dalej

Supermarket - rodzice nie wytrzymali emocji

Dzień wyglądał jak każdy inny. Do sklepu wchodziło mnóstwo klientów, którzy z uwagi na panującą pandemię, zasłaniali twarze i zachowywali odstępy. Żaden z pracowników nie spodziewał się co niedługo się wydarzy.

Przez takie placówki przechodzi mnóstwo ludzi - każdy wszak musi od czasu do czasu robić zakupy. Pewna rodzina postanowiła udać się do sklepu spożywczego w Ełku, w którym chciała zrobić codzienne sprawunki. Niestety, wkrótce rozpętali straszliwą kłótnię.

Z początku ochroniarz był spokojny i zwyczajnie zwrócił im uwagę. 34-latek i 35-latka wraz z 7-letnią córką nie mieli bowiem zakrytych ust ani nosów. Niestety prośby pracownika sklepu spotkały się z kategoryczną odmową. W pewnym momencie sytuacja wymknęła się spod kontroli.

Dzisiaj grzeje:

  1. W 3 dni możesz oczyścić kości i stawy, różnicę odczujesz od razu. Wystarczy pić w odpowiednich ilościach wywar z liści laurowych
  2. Zacznie się już dziś o 16:00. Władzę biją na alarm. Wszyscy Polacy i turyści powinni być gotowi
  3. Hitowy przepis na sałatkę z ogórka znacznie lepszą niż mizeria. Zawsze wychodzi wspaniała

Na polecenia obsługi rodzice dziewczynki zaczęli reagować agresją, co przyczyniło się do wezwania funkcjonariuszy policji. Gdy ci przybyli na miejsce, rodzice wcale się nie uspokoili - a wręcz przeciwnie, zarzekli się, że nie mają zamiaru stosować się do obowiązujących przepisów.

Złamali prawo

Co gorsza, celowo okłamali policjantów. Dzieci do 5 roku życia nie mają obowiązku noszenia maseczek, a rodzice twierdzili, że jej córka nie skończyła jeszcze tego wieku. Zaniżyli więc wiek córki, aby uchylić się od przestrzegania prawa.

- Zachowanie rodziców dziwi i niepokoi, ponieważ w obecności córki pokazali lekceważące i aroganckie podejście do prawa. Przy 7-latce celowo okłamywali policjantów i zakłócili porządek publiczny, awanturując się z personelem sklepu - skomentowała wydarzenie policja.

Funkcjonariusze skierują sprawę do sądu, a rodzicom dziecka grozić może bardzo wysoka kara. Za niezasłanianie twarzy zazwyczaj wlepiane są mandaty o wysokości 500 zł - w tej sytuacji może grozić im znacznie więcej.

Jeśli w sprawę zaangażuje się sanepid, rodzice mogą być ukarani nawet 30 tysiącami złotych grzywny.

Gołąbki Kuronia są mistrzostwem. Prześwietny przepis został ujawniony, proste i obłędne w smakuGołąbki Kuronia są mistrzostwem. Prześwietny przepis został ujawniony, proste i obłędne w smakuCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Skarb III Rzeszy wart 100 mln zł przyciągnął oszustów. CBA zatrzymało 8 osób
  2. Nagły zwrot akcji. Magda z "Rolnik szuka żony" już nie musi się niczego obawiać
  3. Dolej łyżkę podczas wyrabiania kotletów mielonych, wyrosną puszyste i soczyste. Rewolucyjny sposób onieśmiela prostotą
  4. Sposób naszych babć na elastyczne ciasto na pierogi. Zawsze dodawały jedną łyżkę przed wyrobieniem, wychodziły jak marzenie
  5. Domowy syrop z czosnku jest silniejszy nawet od cebulowego. Poradzi sobie z grypą i chorobami dróg oddechowych
  6. Minister Zdrowia zabiera głos w sprawie Bożego Narodzenia. Nie na takie słowa liczyli Polacy
  7. Pilna informacja, zmiany w godzinach dla seniorów. Chodzi o jeden wyjątek, który wprowadził rząd

Źródło: polsatnews.pl

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł