supermarketPixabay/ stevepb

Starsza kobieta nie mogła ukryć łez. Wszystko przez decyzję ekspedientki

Supermarket zdecydowanie nie powinien być miejscem takich sytuacji. W jednym z nich doszło bardzo przykrych scen. Starsza kobieta nie mogła ukryć swoich łez. Wszystko bez przez błędną decyzję sprzedawczyni.

Supermarket nie powinien być miejscem pewnych sytuacji. Niestety, często dochodzi w nim do różnych nieporozumień. Ostatni czas nie należy do prostych. Pandemia zmusiła rządzących do podjęcia licznych decyzji, które budzą sporo emocji.

Najbardziej kontrowersyjne są tzw. godziny dla seniorów. Obowiązują one w supermarketach i sklepach spożywczych od poniedziałku do piątku w godzinach 10 -12. Część osób zadowolona jest z takiego rozwiązania, jednak nie wszystkim się ono podoba.

Dużo osób podkreśla, że do supermarketu w porze godzin dla seniora zazwyczaj przychodzą matki z dziećmi. Natomiast, seniorzy najchętniej robią zakupy w godzinach porannych. Okazuje się, że przepisy mogą zostać błędnie zinterpretowane. Dochodzi wtedy do bardzo przykrych pomyłek.

Nagły komunikat Ministra Zdrowia ws. Bożego Narodzenia. Spotkania przy wspólnym stole pod znakiem zapytaniaNagły komunikat Ministra Zdrowia ws. Bożego Narodzenia. Spotkania przy wspólnym stole pod znakiem zapytaniaCzytaj dalej

Supermarket - godziny dla seniorów budzą skrajne emocje

Wprowadzenie godzin dla seniorów wzbudziło ogromne emocje. Podzieleni są sami zaintersowani. Niektórzy z nich jak pani Zofia z Lublina uważają, że jest to bardzo dobre rozwiązanie. Kobieta w rozmowie z Dziennikiem Wschodnim zapewnia, że będzie chodzić do sklepu lub supermarketu jedynie w tych godzinach ze względu bezpieczeństwa, które jest dla niej priorytetem.

Natomiast, ok. 60 - letni pan Leszek zauważył, że godziny dla seniorów są w porze, gdy zakupy w supermarkecie robią przede wszystkim młode osoby. Jego zdaniem nie jest to do końca przemyślane rozwiązanie.

"Nie skończyłem 60. lat, ale mam już siwe włosy i ekspedientki chyba uznały, że jestem do tego uprawniony. Zresztą nikt mnie o dowód nie pytał. Kiedy wychodziłem ze sklepu, dzieciaki poprosiły żebym im kupił zapiekanki. Oczywiście kupiłem. Te „Godziny dla seniorów” to wielkie nieporozumienie. Zamknięcie sklepu dla młodych ludzi w tych godzinach były dobre w sytuacji, gdy wszyscy byliśmy zamknięci w domach i mogliśmy decydować, kiedy wyjdziemy na zakupy. Teraz życie toczy się normalnie i to dla osób uczących się i pracujących to ogromne utrudnienie życia." - powiedział mężczyzna w rozmowie z Dziennikiem Wschodnim.

Niestety, ofiarą najnowszych regulacji są sami seniorzy. Niedawno przez błąd sprzedawczyni, starsza kobieta zalała się łzami w pewnym supermarkecie w Rzeszowie. Sprawę nagłośnił świadek zdarzenia.

Dzisiaj grzeje:

  1. Przez ogromny błąd ogórki kiszone Ani są do wyrzucenia. Przestrzega przed nim sama Gessler
  2. Niestety, w tym roku bez tradycyjnej Wigilii. Minister Zdrowia zdradził prawdę. Polacy mogą zapomnieć o podróżach
  3. Surówka w 3 minuty, błyskawiczna, zdrowia i przepyszna. Faworyt na polskich stołach, pasuje do każdego obiadu

Supermarket - starsza kobieta nie kryła łez

Rzeszowski supermarket był świadkiem smutnej sceny. Co najgorsze wyniknęła ona tylko i wyłącznie z niewiedzy i nie była umyślna. Starszą kobietę kosztowała ona jednak sporo stresu i niepotrzebnych nerwów. Polały się nawet łzy.

Świadek sytuacji opowiedział kilka dni temu historię serwisowi nowiny24.pl. Mężczyzna był świadkiem, jak młoda ekspedientka taktownie i kulturalnie wyprasza ze sklepu starszą kobietę, która chciała zrobić zakupy w innym czasie niż "godziny dla seniorów." Pomimo ogromnej kultury ekspedientki, starsza pani nie wytrzymała, oburzyła się i zaczęła krzyczeć, że przez decyzję ekspedientki umrze z głodu.

Wprawdzie, ekspedientka nie miała złych intencji, jednak sytuacja była bardzo stresująca dla starszej kobiety. Obawiała się, że przez to, że nie przyszła do sklepu w czasie wyznaczonych godzin dla seniorów zostanie bez jedzenia.

Niebiańska przyjemność spod ręki wybitnej kucharki. Rogaliki z przepisu siostry Anastazji nie mają sobie równychNiebiańska przyjemność spod ręki wybitnej kucharki. Rogaliki z przepisu siostry Anastazji nie mają sobie równychCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiceminister wygadała się o przygotowaniach rządu do lockdownu. Można się przerazić
  2. Za 68 dni ogromne zmiany dla tysięcy rolników. Powód do radości czy smutku?
  3. Gessler wytknęła Polakom błąd w gotowaniu rosołu i zup. Popełnia go mnóstwo osób
  4. Otworzyła słoik z ogórkami kiszonymi i pobladła. Jej oczom ukazał się żenujący widok
  5. Jutro, od rana zapowiadają zablokowanie wszystkiego. Ulic, rond, skrzyżowań, paraliż, może być problem z dotarciem do sklepów spożywczych
  6. Już dzisiaj rusza pierwszy szpital tymczasowy. Łóżka czekają na pacjentów
  7. Robert Mazurek znokautował Michała Dworczyka pytaniem o ustawę antyaborycjną i wpływ na TK. Minister się miotał, oburzające

źródło: nowiny24.pl/Dziennik Wschodni

Następny artykuł