Supermarket i apel kasjerkiJakub Kossakowski / materiały własne

Porażająco dosadny apel wściekłej na seniorów kasjerki. "Głupota ludzka nie zna granic", wyjawiła porażające kulisy pracy w markecie

Od jakiegoś czasu odwiedzając supermarket musimy liczyć się z koniecznością zachowania reżimu sanitarnego. Jedna z kasjerek przerwała milczenie i jednoznacznie wyraziła swoją opinię na temat zachowania klientów. Jej wściekłość na seniorów sięgnęła zenitu.

Nie da się ukryć, że każdy supermarket jest codziennie odwiedzany przez ogromną liczbę ludzi. W związku z tym jak najbardziej zasadnym jest przestrzeganie w tym miejscu obowiązujących obostrzeń. Okazuje się, że na niektórzy mają je za nic. Kasjerka w dosadny sposób zaapelowała do klientów.

Ujawniono druzgocącą kwotę emerytury Jolanty Kwaśniewskiej. Mało kto wie, że jest autorką książki kulinarnejUjawniono druzgocącą kwotę emerytury Jolanty Kwaśniewskiej. Mało kto wie, że jest autorką książki kulinarnejCzytaj dalej

Kasjerka uczula co trzeba robić odwiedzając supermarket

Każdy kto odwiedza supermarket powinien zasłaniać usta oraz nos i dezynfekować ręce lub zakładać rękawiczki. Tego typu zasady nie wydają się niczym nadzwyczajnym, jednak okazuje się, że część społeczeństwa nie bierze ich do serca.

Supermarket należy do miejsc, w których często robimy wszelkie zakupu spożywcze. Właśnie tak przewija się nieustannie wiele osób, które potencjalnie mogą narazić innych na infekcje. Nie bez powodu w sklepach wprowadzono godziny dla seniorów.

Każdy supermarket od 10:00 do 12:00 świadczy swoje usługi wyłącznie seniorom. Pewna kasjerka nie mogła wytrzymać ich zachowania i bez ogródek napisała co myśli. Jej przejmujący list został opublikowany na portalu Pomysłodawcy.

- Dzień dobry, jestem sprzedawczynią, czy jak kto woli po prostu kasjerką w jednej z popularnych sieci marketów. Nie będę wymieniać nazwy bo to nie o to w tym chodzi aby robić komuś reklamę przy okazji. Nie muszę chyba mówić, że w tym czasie nam, zwykłym pracownikom jest cholernie ciężko i każdy z nas po prostu zwyczajnie się boi o swoje zdrowie i swoich najbliższych. Nie jest to chyba sekret dla nikogo, że w marketach pracuje sporo ludzi po 50-tce. Owszem pojawiły się w sklepach dodatkowe środki ochronne, improwizowane osłony, limity ilości osób jednocześnie przebywających na sklepie, środki do dezynfekcji rąk przed wejściem, linie wyznaczające odstępy między ludźmi w kolejkach ale co z tego?! - zaczęła swój list sprzedawczyni w supermarkecie. Dalsza część jednoznacznie wskazuje wściekłość na seniorów.

- No właśnie niestety NIC! Głupota ludzka nie zna granic a ludzie wciąż myślą, że są nieśmiertelni, lub że jest to jakieś fikcyjne zagrożenie. Wszyscy tak w mediach piętnują młodzież, matki wychodzące z dziećmi na spacery czy rodziny w parkach czy lasach a okazuje się, że najciężej zrozumieć powagę sytuacji SENIOROM! Czy oni do cholery nie rozumieją, że w dużej mierze to właśnie o ich bezpieczeństwo chodzi?! - napisała kasjerka. Każdy supermarket z pewnością byłby dumny z pracownicy o takim podejściu. Co dalej wytyka kasjerka?

Dzisiaj grzeje:

  1. Niedopuszczalna w TVP sytuacja. Prowadzący Pytanie na Śniadanie pobladli widząc co ratownik medyczny wyjmuje, program z poradami kulinarnymi przejdzie do historii
  2. Kolejne zmiany dla Polaków. Wyciekło, co planuje rząd, chodzi o kwarantannę dla kolejnych grup
  3. Nieoficjalne: podali konkretną datę wprowadzenia znowu lockdownu, "armagedon zdrowotny", dla branży gastronomicznej to katastrofa

Kobieta, dla której supermarket jest źródłem utrzymania, nie mogła dłużej milczeć

- Oni świadomie w dodatku często w bezczelny sposób ignorują praktycznie wszystkie zasady bezpieczeństwa „bo oni już swoje przeżyli” – no i gadaj z takim! Nie rozumie głupiec, że może „roznosić dalej” i przez jego ignorancję i arogancję, ktoś młody nie przeżyje „swojego życia”. No żesz kur…nie trzeba być geniuszem aby to rozumieć!! A spróbuj takiemu „emerytowi/emerytce” zwrócić uwagę na brak rękawiczek czy zachowanie dystansu między ludźmi w kolejce czy ode mnie – kasjerki! W ciągu kilku ostatnich dni dowiedziałam się, że jestem „głupią idiotką”, „sieję panikę”, „powinnam się wstydzić bo pieprzę głupoty”, „żebym puknęła się w ten pusty łeb” albo „co Ty mnie tu będziesz pouczać gówniaro!” ! Nawet jak to piszę to chce mi się płakać – ja przecież nie robię im tego na złość - przyznała kasjerka. Na koniec swojego listu zaapelowała do wszystkich klientów.

- Dlatego postanowiłam zaapelować do wszystkich ludzi – Jeśli jesteście w sklepie i widzicie takie zachowania proszę i wręcz błagam zwracajcie uwagę! Tacy ludzie nas pracowników nie słuchają! Jesteśmy dla nich nikim, traktują nas jak śmieci! Bez społecznego tępienia takich zachowań niebezpiecznych w tym czasie, siedzenie w domach milionów ludzi oraz przestrzeganie przez placówki handlowe najbardziej rygorystycznych zasad bezpieczeństwa jest mówiąc wprost o dupę rozbić. PS. Przepraszam za dosadne słowa ale w obecnej sytuacji już nie potrafię inaczej - zakończyła swój wpis kobieta, dla której supermarket stanowi miejsce pracy. Nie da się ukryć, że jej list jest niezwykle przejmujący i warto wziąć sobie zawarte w nim słowa do serca.

Przepis na najszybsze ciasto bez pieczenia. Robi się niemal samo, wygląda i smakuje obłędniePrzepis na najszybsze ciasto bez pieczenia. Robi się niemal samo, wygląda i smakuje obłędnieCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. I wszystko jasne, wiadomo już ile wyniesie waloryzacja w 2021 roku. Są powody do zadowolenia?
  2. Śmierć przyszła nagle, nic nie można było zrobić. Koszmarna wiadomość, Szczena z "Chłopaków do wzięcia" był zdruzgotany
  3. Woda po gotowanych ziemniakach jest niezwykle drogocenna. Przenigdy jej nie wylewaj
  4. Ulepszony i jeszcze skuteczniejszy syrop z cebuli. Jego moc potęgują nietypowe dodatki
  5. Dosyp kilka łyżek. Schabowe robione inaczej wyjdą bardziej chrupiące niż kiedykolwiek, nieziemski przepis
  6. Nieoficjalne: Polaków może czekać kolejny lockdown. Decyzja w tej sprawie ma zapaść już niebawem
  7. Krystyna Pawłowicz miała wypadek samochodowy. Informacje napływają z mediów

Źródło: Pomysłodawcy

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł