"Świat według Kiepskich" odkrywa przed nami rąbek tajemnicyScreen z serialu "Świat według Kiepskich" emitowanego na kanale Polsat

Pamiętacie Mariolkę z Kiepskich? Wygląda teraz jak rasowa modelka. Ekipa serialu miała nietypowe zdanie o scenach z jedzeniem

"Świat według Kiepskich" rozgrzewa miliony Polaków. Ten kultowy serial pełen jest niesamowitych scen, a te z jedzeniem zawsze wywoływały ciekawe reakcje w ekipie filmowej. Aktorka odgrywająca Mariolę wygląda teraz jak rasowa modelka - czy to kwestia rygorystycznej diety?

"Świat według Kiepskich" jest tak naprawdę serialem z wieloma sekretami dotyczącymi planu filmowego. Jakiś czas temu serialowy Ferdek ujawnił jeden z nich dotyczący nagrywania scen z jedzeniem. Nawet najwięksi fani serialu nie spodziewali się, że tak wyglądała praca przed kamerami. Jedna z aktorek, która w serialu odgrywała rolę Mariolki, obecnie wygląda jak rasowa modelka.

Dziecinnie proste i niesamowicie pyszne. Obłędne pieczone ziemniaki po grecku Dziecinnie proste i niesamowicie pyszne. Obłędne pieczone ziemniaki po greckuCzytaj dalej

"Świat według Kiepskich" zaskakuje swoich fanów

Kiedy zaczęto emisje serialu nikt nie spodziewał się, że osiągnie tak ogromny sukces. Od ponad 20 lat program gromadzi miliony fanów przed telewizorami, którzy z wypiekami na twarzy oglądają perypetię rodziny Kiepskich. Zdecydowanie największą gwiazdą jest Andrzej Grabowski, który wciela się w postać serialowego Ferdka. W historii polskiej telewizji ciężko znaleźć drugie takie show, które zdobyło by tak liczną bazę oglądających. Od ponad 20 lat serial nieprzerwanie bawi wszystkie pokolenia, które dzięki niemu z łatwością znajdują wspólny język.

Dzisiaj grzeje:

  1. Dziecinnie proste i niesamowicie pyszne. Obłędne pieczone ziemniaki po grecku
  2. Ujawnił ostatniego SMSa Anny Przybylskiej. Łzy same cisną się do oczu. "Ilekroć widzę na mapie Gdynię, to wtedy zawsze myślę o Ani"
  3. Nie żyją, Lasy Państwowe wydały komunikat ostrzegawczy. Podczas grzybobrania uważaj

Okazuje się, że nie każde sceny były nagrywane z uśmiechem na ustach. Cała ekipa filmowa nie mogła znieść wizji pracy z jedzeniem na planie zdjęciowym. Nagrywanie scen, w których aktorzy jedzą jakiś posiłek, wydaje się banalnie proste, wszak jak wymagające może być jedzenie? Niestety, prawda jest zupełnie inna - ilość dubli, a co za tym idzie liczba spożytych kęsów, może wynieść ogromną liczbę. Grabowski tłumaczy, że sytuacja, w której wciska w siebie kolejne schabowe, zupy czy pasztetowe jest zwyczajnie odpychająca.

Pomimo całkiem licznych scen, w których aktorzy musieli jeść duże ilość jedzenie, aktorka odgrywająca Mariolkę może pochwalić się obecnie nieskazitelną urodą i figurą. Barbara Mularczyk zaczynała swoją przygodę z serialem mając zaledwie kilkanaście lat, a dzisiaj jest już dojrzałą kobietą, która zachwyca aparycją. Niestety, jej telewizyjna kariera nie potoczyła się zbyt pozytywnie - aktorka zagrała po "Kiepskich" jedynie kilka epizodycznych ról w serialach, a na co dzień zajmuje się pracą w teatrze.

Barbara Mularczyk

Barbara Mularczyk

Nie było żadnej nadziei, dawali jej 2 lata życia. Rozpoczęła kurację sokiem z popularnego warzywa, dziś czuje się znakomicieNie było żadnej nadziei, dawali jej 2 lata życia. Rozpoczęła kurację sokiem z popularnego warzywa, dziś czuje się znakomicieCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Żółte strefy zagłuszyły, niewielu zwróciło uwagę. Premier powiedział o lockdownie, nie pozostawił wątpliwości
  2. Tysiące wiernych w żałobie. Nie żyje znany biskup, miał koronawirusa
  3. 1 trick sprawi, że ciasto drożdżowe będzie idealnie puszyste. Nie będziesz chciała robić inaczej
  4. Obłędne gołąbki z przepisu Magdy Gessler. Farsz skrywa sekretny składnik
  5. Używasz jej do pieczenia? Grozi ci wielkie niebezpieczeństwo, specjaliści biją na alarm
  6. Odkryli skarb sprzed milionów lat. Znalezisko zbiło z tropu naukowców badających teorię ewolucji

Źródło: eska.pl, spidersweb.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł