Świat według Kiepskich - wiemy jak wygląda córka "Boczka"facebook.com/Dariusz.Gnatowski.Official

Córka aktora Boczka z "Kiepskich" wyrosła na przepiękną kobietę. Jej mama i tata gotują nietypowe dania, jednak ona nie jada w domu rodzinnym

Świat według Kiepskich jest serialem, który od ponad 20 lat bije rekordy popularności. Aktor grający serialowego Boczka pochwalił się swoją córką, która wyrosła na przepiękną kobietę. W jej rodzinnym domu gotowane są niecodzienne dania, lecz niestety nie ma okazji ich spróbować.

Świat według Kiepskich zdołał wbić się w kanon polskiej komedii dzięki charakterystycznej grze aktorskiej oraz humorowi, który przypadł do gustu milionom Polaków. Jeden z aktorów, Dariusz Gnatowski, szerzej znany jako Boczek pochwalił się swoją córką na wyjątkowym wydarzeniu. Trzeba przyznać, że wyrosła na przepiękną kobietę.

Fusy z kawy mają piorunujące zastosowania w samochodzie i lodówce. Nigdy ich nie wyrzucajFusy z kawy mają piorunujące zastosowania w samochodzie i lodówce. Nigdy ich nie wyrzucajCzytaj dalej

Świat według Kiepskich - Boczek ma piękną córkę

Przez dłuższy czas każdy fan "Kiepskich" zastanawiał się jak wygląda córka Gnatowskiego. W końcu wszyscy mogli się przekonać o jej wybitnej urodzie. Na jednej z gali Polsatu pokazał się wraz z Julią. Internauci zareagowali prawdziwym zachwytem, ponieważ okazało się, że Julia wyrosła na piękną kobietę. Niestety, rodzina Gnatowskich nie często ma możliwość spotkania się całym gronem.

Dzisiaj grzeje:

  1. Kochaliśmy go za filmy na TVP, w TVN i Polsacie. Media właśnie obiegła informacja o jego śmierci
  2. Kisisz ogórki? Pamiętaj o 4 kluczowych zasadach, ich nieprzestrzeganie grozi kulinarną katastrofą
  3. Aż się zdziwisz na zakupach, okazja w Biedronce. Akcja mówi o 2 za darmo, ale możesz wziąć nawet 6

Julia wyfrunęła z gniazda już jakiś czas temu. Zajęła się studiami na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku kulturalno-humanistycznym, więc nie poszła w ślady ojca. Z tego powodu nie ma zbyt częstych okazji, aby mogła spożywać dania, które gotowane są przez jej rodziców. Warto nadmienić, że rodzina aktora nie jada w klasyczny sposób.

Boczek wszystkim kojarzy się z jedzeniem. Samo przezwisko wskazuje, że postać grana przez Gnatowskiego kocha jedzenie i uwielbia jeść. Jak wygląda rzeczywistość codziennego żywienia aktora? Okazuje się, że wraz z żoną jedzą bardzo nietypowo jak na polskie warunki. Gnatowski chory jest na cukrzycę, więc jego dieta musi być ścisła i bardzo zdrowa. Jego żona jest za to weganką, więc połączenie obu diet nie stanowi problemu. W ich domu dominują sałatki i warzywa, co sprzyja dobremu zdrowiu. Od momentu diagnozy, aktor schudł już 25 kilogramów, głównie dzięki wartościowej diecie.

Aktor

Screen z portalu Fakt

Najlepsze newsy:

  1. Koszmar nad Bałtykiem. Para wybrała się na spacer, chwilę później walczyli o życie
  2. Posłanka PiS publicznie "drapała się" środkowym palcem. Zapadła pilna decyzja, media nie mają wątpliwości
  3. Dramatyczne doniesienia znad polskiego morza. Koronawirus w markecie. Sklep odwiedziło mnóstwo turystów
  4. Gotujesz rosół na kurczaku? Babcie ostrzegają, 1 część kury w ogóle się nie nadaje, nie wrzucajcie jej do garnka
  5. Teresa boi się chodzić do Biedronki. Ujawniła co się stało po zakupie popularnego produktu
  6. Niezawodny przepis babci na cudowne ogórki kiszone. Tajemnicą sukcesu jest 1 zasada
  7. Justyna Żyła znów zaatakowała byłego męża przed tysiącami Polaków. Zdjęcie mówi wszystko (FOTO)

Źródło: fakt

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł