"Świat według Kiepskich" - nie żyje Dariusz GnatowskiTRICOLORS/East News

Dariusz Gnatowski nie żyje. Popularność przyniosła mu rola Arnolda Boczka w "Świecie według Kiepskich"

Aktor znany z serialu "Świat według Kiepskich" - nie żyje. O śmierci Dariusza Gnatowskiego poinformował lekarz ze szpitala w Krakowie. Tragiczna wiadomość obiegła media w całym kraju - jeszcze niedawno opowiadał o swojej diecie.

"Świat według Kiepskich" jest serialem, który kojarzy praktycznie każdy Polak. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci jest Arnold Boczek, jeden z sąsiadów rodziny Kiepskich, grany przez Dariusza Gnatowskiego. BNył polskim aktorem filmowym, teatralnym oraz dubbingowym. Najwięcej swojego aktorskiego czasu poświęcił teatrowi, w którym spędził mnóstwo lat. Mimo wszystko to Boczek sprawił, że stał się tak bardzo popularny i lubiany. Niestety, jak podaje rmf24, artysta zmarł w szpitalu Dietla w Krakowie.

Polak trafił prosto w serce, a potem bez skrupułów zjadł dostojnego Polak trafił prosto w serce, a potem bez skrupułów zjadł dostojnego "króla puszczy". Powody porażają, za haniebny czyn słono zapłaciCzytaj dalej

"Świat według Kiepskich" - zmarł Dariusz Gnatowski

Dariusz Gnatowski urodził się 24 maja 1961 w Rudzie Śląskiej. Skończył krakowską PWST. Od 1985 roku był związany z Teatrem Stu, w którym grał przez bardzo długi czas. Będąc studentem II roku debiutował na jego deskach w spektaklu o nazwie "Pluskwa". Pierwszą osobą, która podała informacje na temat jego śmierci był Marek Balawajder, który napisał o tym na swoim Twitterze.

Dzisiaj grzeje:

  1. Ciocia po latach zdradziła przepis na schabowe z niespodzianką. Smak totalnie zaskoczył wszystkich, dosłownie rozpływają się w ustach
  2. Dariusz Gnatowski nie żyje, wszyscy znaliśmy go z roli "Boczka" ze "Świata według Kiepskich". Kiedyś prowadził "Przewodnik Włóczykija"
  3. Zauważyłaś na ogórkach kiszonych biały nalot? Mnóstwo osób popełnia wtedy niewybaczalny błąd

Dla wielu ludzi był człowiekiem serdecznym i zawsze uśmiechniętym. Pomimo przewlekłej choroby nigdy nie tracił poczucia humoru. RMF24 podaje, że od lat chorował na cukrzycę typu 2. Według źródeł portalu Gnatowski zmarł na zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową. W najcięższych chwilach mógł liczyć na wsparcie najbliższych.

Od ponad 27 lat u jego boku nieprzerwanie stała małżonka Anna, która niezależnie od sytuacji zawsze wspierała swojego męża. Gnatowski ze swojej wagi zrobił wyjątkowo rozpoznawalny znak - dzięki niej mógł zagrać wiele ról. Doskonale zdawał sobie sprawę, że tusza nie sprzyja jego zdrowiu. Kiedy tylko dowiedział się o złych wynikach badań, natychmiast zmienił swoje nawyki żywieniowe. Najbardziej pomogła mu w tym Anna, która odpowiadała za to co jadł.

Choć wiele osób może to dziwić, żona aktora jest weganką. Oznacza to, że wykluczyła ze swojej diety nie tylko mięso, ale także produkty odzwierzęce, takie jak jajka, mleko czy ser. Kiedy Gnatowski musiał zmienić swoje żywienie, Anna zabrała się do roboty. Z jej pomocą udało mu się nie tylko okiełznać chorobę, ale także zgubić wiele nadprogramowych kilogramów.

Cukrzyca typu 2 jest nieuleczalną chorobą, a każdy chorujący na nią musi ściśle trzymać się określonej diety. Nawet niewielkie odstępstwa mogą sprawić znaczne pogorszenie samopoczucia czy znacznie gorsze objawy, które niekiedy są śmiertelne.

Gnatowski, jak sam tłumaczył, niemal odkąd pamięta cierpiał na otyłość. Przez większość życia umniejszał jednak temu problemowi. Dopiero diagnoza sprawiła, że całkowicie zmienił podejście do tego co je i w jakich ilościach.

Nie wiadomo, czy jego śmierć ma coś wspólnego z trwającą epidemią koronawirusa, a wszelkie informacje o powodzie jego odejścia nie są oficjalnie potwierdzone. Łączymy się w bólu z jego bliskimi i składamy ogromne kondolencje.

Media potwierdziły, Lara Gessler urodziła. Niedawno wyjawiła płeć swojego pierwszego dzieckaMedia potwierdziły, Lara Gessler urodziła. Niedawno wyjawiła płeć swojego pierwszego dzieckaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. 200 tys. samochodów w Polsce z wykrytą usterką. 1/3 z nich to auta jednej marki
  2. Porażające sceny. Nagranie ze Szczeną z "Chłopaków do wzięcia" trafiło do sieci, internauci stanęli jak wryci
  3. Przepyszne ciasto ze zdjęcia zrobisz w 15 minut, bez pieczenia i stania z zegarkiem w ręku. Znajomi od razu poproszą o przepis
  4. Najlepszy z możliwych? Gessler zdradziła swój przepis na idealne ciasto drożdżowe
  5. Dzieje się, nagła wiadomość. Uwielbiana sieć sklepów obeszła godziny dla seniorów
  6. Zmarła 15 minut po trafieniu do szpitala. Tragiczna wiadomość obiegła media
  7. Ostatni wpis Dariusza Gnatowskiego wyciska łzy. Aż trudno uwierzyć, mówi o nim wszystko

Źródło: kultura.onet.pl. rmf24.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł