Kadr z serialu "Świat Według Kiepskich"YouTube.com/ iplaTV

Grającej Halinkę w "Kiepskich" aktorce puściły nerwy na widok robiących zapasy Polaków. Powiedziała kilka słów prawdy

Świat Według Kiepskich jest bardzo popularnym serialem telewizji Polsat. Aktorka, która wcielała się w postać Halinki powiedziała kilka ostrych słów na temat Polaków robiących zapasy. Ciężko się z nią nie zgodzić.

Świat Według Kiepskich miał swój czas, jako jeden z najlepszych Polskich seriali. Aktorka Marzena Kipiel-Sztuka wypowiedziała się ostatnio na temat zapasów robionych przez Polaków.

Jakiego koloru banana wybierzesz? Wybór zdradzi o tobie wieleJakiego koloru banana wybierzesz? Wybór zdradzi o tobie wieleCzytaj dalej

Świat Według Kiepskich - Aktorka powiedziała ostre słowa

Polacy rzucili się masowo do sklepów, kiedy w Polsce pojawiły się niepokojące doniesienia o epidemii. Zakupy robione były w masowych ilościach, wózki uginały się, a ludzie wpadali niekiedy w panikę. Aktorka grająca Halinkę w serialu Świat Według Kiepskich wypowiedziała się na temat takiego zachowania w następujący sposób:

- Nie kupuję niczego w hurtowych ilościach, jak robią ci, którzy ulegli panice i w amoku czyszczą półki ze wszystkiego. Moje podejście jest zdroworozsądkowe. (...) Nie robię zapasów ryżu, makaronu ani konserw. To samo dotyczy także innych towarów. Nie wyczyszczę półek z mydła, żeli antybakteryjnych i papieru toaletowego. Nie zamierzam ze swojego mieszkania zrobić hurtowni - powiedziała w rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium".

Dzisiaj grzeje: 1. Przed Wielkanocą KIRDiP ostrzega Polaków, chodzi o jajka. Włochy były 1 z największych producentów jaj w Europie

2. Z ostatniej chwili: przedłużono zamknięcie granic Polski. Wiadomo do kiedy

Jak wielu rodaków, pani Marzena cierpi na choroby, na które potrzebne są specjalistyczne leki. Niestety, z uwagi na wykupywanie z aptek wszystkiego, co może sie przydać, nie jest w stanie dostać potrzebnych specyfików.

- To, że odwołano kilka moich koncertów, jestem w stanie zrozumieć. Ale tego, że pozbawiono mnie leków, już nie – mówi Marzena Kipiel-Sztuka.

Najlepsze newsy:

  1. Zachodnia Polska: 4-latek zarażony koronawirusem, babcia zataiła najważniejszą informację. Podjęto dramatyczną decyzję
  2. Wszyscy Polacy dostaną dziś identycznego SMS-a. Znamy jego treść
  3. Piecze się tylko 30 minut. Domowy chlebek z chrupiącą skórką, w środku miękki jak aksamit
  4. Ręce opadają do samej ziemi. Polacy już zaczęli wyrzucać zapasy jedzenia
  5. Zjesz kawałek i obniżysz ciśnienie bez leków. Mało znane domowe sposoby
  6. Włoskie media donoszą o znacznie większej ilości zarażeń. "Chorzy wymknęli się statystykom"

Źródło: zycie.news

Następny artykuł