"Świat według Kiepskich" nie będzie bez niego taki samScena z filmu zamieszczonego na YouTube na kanale tkn24pl

Właśnie ujrzał światło dzienne zupełnie nieznany wywiad. Śp. Dariusz opowiadał o swojej misji kulinarnej

"Świat według Kiepskich" nie będzie bez niego taki sam. Dariusz Gnatowski odszedł przedwcześnie z tego świata. Cała Polska z pewnością zapamięta go na długo. W sieci pojawił się nieznany wywiad, w którym zmarły gwiazdor opowiedział o swoim podejściu do kulinariów.

Nie da się ukryć, że Dariusz Gnatowski znacząco wpłynął na "Świat według Kiepskich". Jego kreacja aktorska na zawsze pozostanie w pamięci fanów serialu. Okazuje się, że aktor w wyjątkowy sposób podchodził do jedzenia.

Mąż zostawił ją dla młodszej, wtedy usłyszała porażającą diagnozę. Przez chorobę musiała zmienić dietę, bardzo schudłaMąż zostawił ją dla młodszej, wtedy usłyszała porażającą diagnozę. Przez chorobę musiała zmienić dietę, bardzo schudłaCzytaj dalej

"Świat według Kiepskich" i kulinarna misja

Dariusz Gnatowski większą popularność zyskał za sprawą kultowego serialu "Świat według Kiepskich". Grany przez niego pan Boczek na stałe wpisał się w naszą kulturę i niejednokrotnie bawił nas do łez. Niestety śmierć ponownie okazała się nieubłagana.

Już wcześniej wspominaliśmy, że aktor znany z serialu "Świat według Kiepskich" doskonale gotował. Potwierdzała to również jego żona, o której pisaliśmy w innym artykule. Okazuje się, że Dariusz Gnatowski w czynny sposób promował kulinaria.

Mało kto spodziewał się, że gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" udzielił wywiadu, który obracał się wokół tematu jedzenia. Dariusz Gnatowski zdradził w nim jakie miał podejście do kuchni. Jego słowa dają sporo do myślenia i z pewnością warto się z nimi zapoznać.

"Świat według Kiepskich" zapewnił mu sławę. Jednak nie mogła ona pomóc w przypadku cukrzycy. Dariusz Gnatowski musiał zmienić swoje nawyki żywieniowe. Dieta odegrała w jego życiu bardzo ważną rolę. Gwiazdor poczuł, że ma kulinarną misję. Podczas festynów oraz innych tego typu wydarzeń dzielił się swoimi cennymi przemyśleniami. Opowiedział o nich w wywiadzie zamieszczonym na YouTube na kanale tkn24pl.

- Lubię gotować dla znajomych i przyjaciół, w związku z tym pomyślałem, że dobrze będzie wziąć udział w takich festynach jak tu u was. Wtedy przyjeżdżam, kucharz gotuje, a ja opowiadam historie o daniach, produktach, zdrowiu i o tym, że dieta nie jest tylko momentem w życiu człowieka, w którym się odchudza, tylko jest formą życia i odżywiania się - powiedział gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" w rozmowie z tkn24pl. Dariusz Gnatowski opowiedział z czego wynikała jego kulinarna misja.

Dzisiaj grzeje:

  1. Ból gardła, kaszel, katar - na wszystko pomoże syrop, który zrobisz w domu. Składniki znajdziesz na spacerze w parku
  2. Nie żyje. Niewiele osób wiedziało o jego chorobie. Prezes wielkiej firmy na zawsze zapisał się w światowej historii
  3. Ogromna awantura w sklepie spożywczym. Rodzicom puściły nerwy, sprawą zajmie się sąd

Gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" wyznał skąd u niego chęć dzielenia się wiedzą o kulinariach

Dziennikarz przeprowadzający wywiad ze słynnym aktorem występującym w serialu "Świat według Kiepskich" poruszył temat działań mających pomóc osobom cierpiącym na cukrzycę. Dariusz Gnatowski sam miał tą chorobę, jednak nie pozostawał obojętny na problemy innych.

- Postanowiłem coś zrobić. Widziałem bardzo dużo ludzi, którzy potrzebują pomocy. Zastanawiałem się co ja jako aktor mogę zrobić z tak zwaną popularnością. Założyłem fundację "Wstańmy razem - aktywna rehabilitacja". W jej ramach działam na rzecz osób chorych na cukrzycę na różnych poziomach. Od tego żeby pewne nowoczesne leki były refundowane, jeżdżę do ministerstwa przekonuję, rozmawiamy. Jeżdżę na różne kongresy, a prócz tego prowadzimy działalność tak jak tutaj - z ludźmi - powiedział Dariusz Gnatowski w rozmowie z tkn24pl, która została opublikowana na YouTube. Jednak nie są to wszystkie działania podejmowane przez gwiazdora serialu "Świat według Kiepskich".

- Oprócz tego zrobiłem spektakl "Słodki drań". Jeździmy po takich miejscowościach jak Radoszyce. Jest to sztuka teatralna o facecie, który ma problemy i jednocześnie promujemy zdrowie. (...) Kiedy człowiek dowiaduje się, że ma cukrzycę, jego życie się zmienia i to jest najgorsze. Przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka i z tym najtrudniej walczyć - powiedział Dariusz Gnatowski. Bez wątpienia jego słowa warto wziąć sobie do serca.

Wchodzili do sklepu, podawali banknot i wychodzili z resztą. Kasjer po spojrzeniu na pieniądze zbladł jak ścianaWchodzili do sklepu, podawali banknot i wychodzili z resztą. Kasjer po spojrzeniu na pieniądze zbladł jak ścianaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Nie dostaniesz się do lekarza na NFZ? Jest pomysł, żebyś miał zrefundowaną wizytę w prywatnym gabinecie
  2. Porozumienie osiągnięte, dotacje będą, ale nie dla wszystkich. Wiemy, kto może liczyć na pieniądze z budżetu UE
  3. Syrop imbirowy działa jak antybiotyk. Ma też inne zalety, pomaga w przykrych dolegliwościach
  4. Znacznie bardziej aromatyczne i soczyste niż zwykłe, poznaj smak kotletów paryskich. Banalne w wykonaniu, sekret tkwi w panierce
  5. Ciasto jak z bajki, chatka puchatka z miejsca skradnie wasze serca. Nie próbujcie się jej oprzeć
  6. Weszli do szkoły i otworzyli ogień. Nie żyje przynajmniej ósemka dzieci
  7. Dziennikarz nie mógł jej powstrzymać. Pokazała posłowi wulgarne hasło na wizji TVN24

Źródła: YouTube / tkn24pl

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł