Świat Według Kiepskich - Andrzej GrabowskiScena z filmu zamieszczonego na YouTube na kanale Andrzej Grabowski & Cedury

Słynny Ferdek z Świata Według Kiepskich spędza w kuchni długie godziny. Niesamowite, co potem robi z jedzeniem

Bez wątpienia "Świat według Kiepskich" jest jednym z tych seriali, które od lat cieszą się ogromną popularnością. Niezwykle barwne postacie na stałe wpisały się w polską popkulturę. Najbardziej kultową z nich jest ojciec rodziny, Ferdynand Kiepski. Wciela się w niego znakomity Andrzej Grabowski. Mało kto wiedział, że jest on pasjonatem kulinariów.

"Świat według Kiepskich" nie byłby bez niego taki sam. Rola Ferdka sprawiła, że Andrzej Grabowski jest rozpoznawalny w całej Polsce. Okazuje się, że aktor posiada również dryg do gotowania. W rozmowie z magazynem Viva! podzielił się informacjami dotyczącymi tego co później robił z jedzeniem. Ciężko w to uwierzyć.

Wydało się, jakie rzeczy działy się w kuchni ze Wydało się, jakie rzeczy działy się w kuchni ze "Świata według Kiepskich". Grabowski dlatego nie cierpiał kręcić tam scenCzytaj dalej

Aktor znany z serialu "Świat według Kiepskich" opowiedział o swoich preferencjach kulinarnych

Andrzej Grabowski już wcześniej zasugerował, że jest miłośnikiem kulinarnych przygód. Potwierdza to fakt, że aktor występujący w serialu "Świat według Kiepskich" nagrał swego czasu piosenkę poświęconą kotletom schabowym, do której teledysk został opublikowany na YouTube na kanale Andrzej Grabowski & Cedury. Tym razem gwiazdor jednoznacznie wypowiedział się o swojej pasji do gotowania. Jakie są jego popisowe dania?

- Te popisowe dania to trudne dania, ale typowo polskie. Na przykład bigos... On kojarzy się z kapustą i kiełbasą, prawda? A mój bigos zupełnie inaczej wygląda. To są różne rodzaje mięs, to jest przygotowywanie go co najmniej przez tydzień, to są warzywa, owoce w tym bigosie, takie jak jabłka czy śliwki; to są jeszcze grzyby i co najmniej dwa rodzaje kapusty, wagowo różne rodzaje mięs i wędlin. To bardzo inny bigos od tego, jak sobie wyobrażamy ten tradycyjny - powiedział podczas rozmowy z magazynem Viva! gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich". Mało kto spodziewałby się co robi z jedzeniem Andrzej Grabowski.

Dzisiaj grzeje:

  1. Porażające sceny na pogrzebie Andrzeja Strzeleckiego. Nikt się nie spodziewał
  2. Kisisz ogórki? Pamiętaj o 4 kluczowych zasadach, ich nieprzestrzeganie grozi kulinarną katastrofą
  3. Kolejny wielki operator wprowadza kary za niepłacenie abonamentu. Lepiej nie rób sobie długów

Nikt nie spodziewałby się, że Andrzej Grabowski postępuje w ten sposób

- Bardzo lubię gotować a ponieważ mieszkam sam, gotuję dla nikogo, no dla siebie, ale że gotuję bardzo dużo to później to usiłuję rozdać: to córkom wożę, to sąsiadom daję. Czy to jest niepotrzebne? Prawdopodobnie potrzebne, bo oni to później skonsumują. Czasem to robię po nic. Po to, że mam czas i lubię, bo to też jest jakby twórcza praca. Bo ja nie korzystam nigdy z przepisów tylko z wyobraźni. I bardzo to lubię - wyznał aktor z kultowego serialu "Świat według Kiepskich w rozmowie z magazynem Viva!
Nie da się ukryć, że takie postępowanie jest niezwykle szlachetne. Mało kto decyduje się na oddawanie jedzenia sąsiadom. Jednak Andrzej Grabowski udowadnia, że warto być dobrym dla innych. Gdyby każdy wykazywał się taką postawą, świat byłby lepszym miejscem.

Najlepsze newsy:

  1. Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ojcem, który popełnił samobójstwo. Byli niemal identyczni
  2. Jacek Kurski oskarżał ojca kobiety, którą miał molestować jego syn. Jest mocna odpowiedź, padły dramatyczne, emocjonalne słowa
  3. Dramatyczne doniesienia znad polskiego morza. Koronawirus w markecie. Sklep odwiedziło mnóstwo turystów
  4. Pobiła kultową jarzynową i słynny gyros. Teraz na imprezach podaje się sałatkę z chipsami, znamy przepis
  5. Kisisz ogórki? Pamiętaj o 4 kluczowych zasadach, ich nieprzestrzeganie grozi kulinarną katastrofą
  6. Lara Gessler znowu bez ubrań, tym razem zakryła się tylko szlafrokiem. Pozuje bez grama makijażu, odważnie?
  7. Robert Lewandowski jednak ze Złotą Piłką. Eksperci nie mają wątpliwości

Źrodło: Viva!


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł