Święta z potrawami Magdy GesslerWikipedia / Przykuta / CC BY-SA 3.0; Instagram / @magdagessler_official

Przetestowali "zestaw świąteczny" od Gessler za 142 zł. Zwrócili uwagę na arcyważny szczegół, gwiazda zadbała o wszystko

W święta przeważnie zajadamy się smakołykami własnej roboty. Jednak wielu smakoszy nie ma czasu na spędzanie długich godzin w kuchni. Niektórzy postanowili skorzystać z możliwości, którą zaoferowała Magda Gessler. Jej słynne Schronisko Smaków sprzedawało zestawy rodzinne po 142 złote, w których znajdowało się aż 9 potraw. Oceniający byli zaskoczeni dbałością o szczegóły, takie jak daty ważności.

Dla większości smakoszy święta są wyjątkowym czasem, w którym można skosztować tradycyjnych dań. Znaczna ich część przyprawia nas o szybsze bicie serca, jednak wymagają dosyć długich przygotowań. Magda Gessler ułatwiła życie wszystkim zabieganym osobom.

Jakie specjały na święta zaproponowała Magda Gessler?

Święta wymagają odpowiedniej dbałości dotyczącej potraw. Jakiś czas temu przedstawialiśmy przepis na krokiety w dwóch wydaniach, które można zajadać również w inne dni. Dziś przyjrzymy się bliżej smakołykom, które sprzedawała restauracja Magdy Gessler.

Youtuberzy z kanału Check In - Klaudia i Michał zamówili zestaw na święta za 142 złote. W jego skład wchodziły uwielbiane frykasy, których nie może zabraknąć podczas Wigilii i Bożego Narodzenia. Schronisko Smaków postawiło na kapustę, barszcz, grzyby, ryby i składniki na kompot z suszu.

Święta powinny być radosne i smaczne. Specjały od Magdy Gessler z pewnością można uznać za wyjątkowo pyszne. I nawet najbardziej wybredni smakosze nie potrafią im się oprzeć. Jak ocenili je youtuberzy?

Youtuber ocenił żywność ze sklepu Rydzyka. Wielkie zaskoczenie gwarantowane, nikt się nie spodziewałYoutuber ocenił żywność ze sklepu Rydzyka. Wielkie zaskoczenie gwarantowane, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Na wstępie podkreślono, że paczka na święta była solidnie i estetycznie zapakowana. Produkty miały oznaczenia dotyczące daty przydatności do spożycia oraz tego ile dana potrawa może być otwarta. Wywołało to zaskoczenie u oceniających.

Jak oceniono walory smakowe dań na święta od Magdy Gessler?

Check In — Klaudia i Michał na początku spróbowali barszczu. Od razu zachwycili się jego smakiem, który w ich mniemaniu był bardzo buraczany. Z pewnością przypadłby on do gustu każdemu, kto lubi naturalne i swojskie dania.

Święta nie mogą obejść się bez ryby. Youtuberzy sprawdzili śledzie marynowane w cherry. Początkowo stwierdzili, że wyglądają one trochę jak łosoś. Po pierwszym kęsie prowadzący kanału od razu mieli miny pełne zachwytu. Ryba okazała się wybornym specjałem.

Kapusta zasmażana z grzybami również zrobiła spore wrażenie na oceniających. Po przeczytaniu składu można mieć pewność, że jest to produkt najwyższej jakości prosto z restauracji. Bez wątpienia święta z takim daniem można uznać za udane.

Okazuje się, że świąteczne specjały od Magdy Gessler zaskoczyły prowadzących kanału Check In — Klaudia i Michał. Przyznali, że nie spodziewali się takiego smaku i dbałości o szczegóły. Słynna restauratorka nadal ma w swojej ofercie inne smakołyki.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Check In — Klaudia i Michał

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł