Syn Makłowicza powiedział co myśli o PolakachPixabay / RitaE

Syn Makłowicza skrytykował Polaków: "jedzą potwornie". Dostał w twarz bo zrobił coś gorszego

Syn Makłowicza postanowił podzielić się wyjątkowo szczerym wyznaniem. Powiedział jak jego zdaniem jedzą Polacy. Z pewnością taka opinia nie jest przyjemna. Okazuje się, że syn Makłowicza dostał dawniej w twarz za gorszy wybryk.

Mało kto zdaje sobie sprawę, że syn Makłowicza przejął zainteresowania po swoim ojcu. Mikołaj Makłowicz ma spore doświadczenie w kulinarnym fachu. Z pewnością można określić go mianem eksperta. Nikt nie podejrzewał, że syn Makłowicza wypowie się o Polakach w taki sposób.

Oko bieleje, luksus nie do pojęcia. Doda pokazała swoje cudowne mieszkanie, piękniejszej kuchni nigdy nie widzieliścieOko bieleje, luksus nie do pojęcia. Doda pokazała swoje cudowne mieszkanie, piękniejszej kuchni nigdy nie widzieliścieCzytaj dalej

Syn Makłowicza skrytykował Polaków

Syn Makłowicza mimo młodego wieku zna się na kuchni. Zgodnie z informacjami opublikowanymi na portalu Fakt24, Mikołaj Makłowicz uczęszczał do elitarnej szkoły w Szwajcarii. Uczył się tam fachu restauracyjnego w roli kelnera, restauratora i sommeliera.

Okazuje się, że syn Makłowicza odbywał staże w restauracjach, które zostały odznaczone trzema gwiazdkami Michelina. Praca w takich miejscach bez wątpienia uczy wielu rzeczy związanych z kulinariami. Syn Makłowicza ocenił jak jedzą Polacy.

Nie da się ukryć, że syn Makłowicza mógł zaobserwować jak jedzą ludzie z całego świata. Jego opinia dotycząca Polaków nie pozostawia złudzeń. Tak mocnych słów nikt się nie spodziewał. Co powiedział syn Makłowicza?

- Jedzą potwornie. Przepraszam, że tak mówię, ale w tych sprawach jestem radykalny. Ludzie w Polsce w ogóle nie potrafią jeść. Na przykład często widzi się dzieci, które siedzą przy stole z tabletem. Albo rodzice im dają smartfony, żeby sobie w czasie, kiedy oni jedzą, coś na nich oglądały. To jest skandaliczne zachowanie - wyznał syn Makłowicza podczas rozmowy z magazynem "Duży Format", którą przytoczył portal Fakt24.

Niektórzy mogliby stwierdzić, że taka obelga pod adresem Polaków jest karygodna. Bardziej nerwowe osoby mogłyby wymierzyć za to policzek. Okazuje się, że syn Makłowicza dostał dawniej w twarz ze znacznie gorszego powodu.

Dzisiaj grzeje:

  1. Polacy masowo popełniają okropny błąd podczas gotowania gołąbków. Właśnie dlatego kapusta jest twarda i niesmaczna
  2. Gwiazda "Sanatorium miłości" jest poważnie chora. Jest bardzo źle. A marzył o zdobyciu Kilimandżaro
  3. Niebiańska przyjemność spod ręki wybitnej kucharki. Rogaliki z przepisu siostry Anastazji nie mają sobie równych

Za co syn Makłowicza dostał w twarz?

W swojej karierze zawodowej syn Makłowicza musiał się wiele nauczyć. Można stwierdzić, że Mikołaj Makłowicz nauczył się niektórych zasad savoir-vivre w bardzo nietypowy sposób. Jedna z lekcji wiązała się z ciosem wymierzonym w twarz. Do czego doszło?

- Pracowałem jako pomocnik sommeliera i on mnie wysłał, żebym ich obsłużył. Podszedłem, porozmawiałem, a potem przyniosłem wino. I nalewając je do kieliszków, parę razy kuknąłem w ten dekolt. No i ten właściciel klubu piłkarskiego, jak tylko odszedłem, poprosił sommeliera, powiedział, że już nie chce, żebym ich obsługiwał. Ponieważ patrzę tej pani w dekolt. I wtedy sommelier poprosił mnie na zaplecze, gdzie najpierw dostałem po twarzy. A potem kopa w dupę, ze słowami, żebym na dziś już skończył pracę. I tak się nauczyłem, że nie wolno kobietom zaglądać w dekolt, jak się je obsługuje - powiedział syn Makłowicza przytaczany przez portal Fakt24.

Nie da się ukryć, że syn Makłowicza zachował się w nietaktowny sposób. Sommelier z pewnością skutecznie oduczył go takiego postępowania. Mikołaj Makłowicz wie już całkiem sporo o kelnerskim fachu i przyznał, że w tego typu pracy trzeba poruszać się niczym tancerz.

Przez ogromny błąd ogórki kiszone Ani są do wyrzucenia. Przestrzega przed nim sama GesslerPrzez ogromny błąd ogórki kiszone Ani są do wyrzucenia. Przestrzega przed nim sama GesslerCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Co za gest, kapitalne ułatwienie dla klientów. Jeden z największych banków w Polsce imponuje rozmachem
  2. Już od czwartku Polacy mogą dostać dodatkowe pieniądze. Wiemy, kto skorzysta z zastrzyku gotówki
  3. Starsza kobieta nie mogła ukryć łez. Wszystko przez decyzję ekspedientki
  4. Okrasa wyjawił najlepszy przepis na ciasto na pierogi. Jest po prostu idealne
  5. Surówka w 3 minuty, błyskawiczna, zdrowia i przepyszna. Faworyt na polskich stołach, pasuje do każdego obiadu
  6. Z samego rana ministerstwo zdrowia wydało nagły komunikat. Uwaga, dotyczy każdego Polaka
  7. Plany rządu wyszły na jaw. Możemy się spodziewać drugiego lockdownu?

Źródło: Fakt24

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł