Syrop z czarnego bzu to nie wszystko co można u niego kupićwikimedia.pl/Piotr Drabik CC 2.0 screen filmu z kanału Makarony Polskie na Youtube

Makaron do niedzielnej zupy kupisz u Rydzyka za 51,60 zł/kg. Dla zdrowotności oferuje też syrop z czarnego bzu i wiele innych produktów

Syrop z czarnego bzu doskonale sprawdza się jako naturalne lekarstwo na wiele dolegliwości. Rydzyk oferuje znacznie więcej niż syrop. Można kupić u niego makaron do niedzielnej zupy oraz wiele innych produktów. Ceny niestety zwalają z nóg.

Syrop z czarnego bzu posiada wiele właściwości, z których korzystać można w dokładnie taką pogodę jak dzisiaj. Wzmacnia odporność, działa przeciw wirusowo, przeciwzapalnie, napotnie oraz delikatnie przeczyszczająco. Między innymi to można kupić u Rydzyka.

Spektakularny przepis na prozdrowotne nadbużańskie gołąbki. Sekret smaku tkwi w nietypowym farszuSpektakularny przepis na prozdrowotne nadbużańskie gołąbki. Sekret smaku tkwi w nietypowym farszuCzytaj dalej

Syrop z czarnego bzu dostępny u Rydzyka

Tadeusz Rydzyk jest postacią, która wywołuje często bardzo skrajne emocje. Jego zwolennicy twierdzą, że jest po prostu przedsiębiorczym człowiekiem, a tacy w Kościele także muszą być. Inni są zdania, że liczy tylko i wyłącznie na zysk. Dlatego oba obozy często wchodzą ze sobą w bardzo zażyłe dyskusje.

Co by o nim nie mówić, trzeba oddać jedno - Rydzyk doskonale wie co robić, aby zarabiać duże pieniądze. Radio Maryja czy telewizja Trwam generują ogromne przychody, a nierzadko jest także właścicielem pomniejszych biznesów.

Fundacja Nowa Nadzieja skupia się na dzieciach z niepełnosprawnościami oraz ich rodzicach. W zarządzie jest o. Grzegorz - zaufany pracownik Tadeusza Rydzyka. Fundacja ma także swój własny sklep, który znacznie poszerza swój asortyment. Co można w nim kupić poza syropem z czarnego bzu?

Dzisiaj grzeje:

  1. Wyjął 500 zł i zapłacił za kiełbasę. Kasjerka wydała 490 zł reszty, spojrzała na banknot i zbladła, afera w sklepie spożywczym
  2. Ministerstwo potwierdza, ogromna zmiana od 1 grudnia przyszłego roku. Wspaniałe wieści dla wszystkich podróżujących własnym autem
  3. Jasiek Kuron ma najlepszy patent na kultowego Coleslawa. Robi go z dwóch rodzajów kapusty

Pomiędzy wielorakimi dewocjonaliami, takimi jak różańce, święte obrazki, książki, figurki, koszulki z religijnymi nadrukami czy kubki, znajdziemy także toruńskie pierniki oraz inne słodycze. Nie to jednak przykuło sporą uwagę redakcji Faktu, która postanowiła napisać o sprawie.

175 gramów rozpuszczalnej kawy orkiszowej kosztuje 39,90 zł. Płatki orkiszowe grube wycenione zostały na, bagatela, 24 zł. Mąka z kasztanów jadalnych to koszt rzędu 51 złotych. W opakowaniu znajdziemy jedynie kilogram tego produktu.

Sklep powiązany z rozgłośnią radiową Radio Maryja oferuje także makaron w kształcie muszelek, którego opakowanie o wadze 250 gramów kosztuje klienta aż 12,90 zł co daje aż 51, 60 zł /kg. Z pewnością doskonale smakuje w niedzielnej zupie. Doskonały przepis na zupę z muszelkami zaprezentowano na kanale Makarony Polskie na Youtubie. 1 kilogram płatków orkiszowych wyniósłby ciekawskiego konsumenta aż 24 zł.

Jednym z droższych produktów jest krem fiołkowy, którego niewielki słoiczek kosztuje całe 150 zł. Miód wrzosowy drahimski jest tańszy, lecz wielu ciągle nie będzie mogło sobie na niego pozwolić - sklep życzy sobie za niego 80 zł.

Wyżej wymieniony syrop z czarnego bzu jest jedną z tańszych opcji. 300 ml kosztuje 10,90 zł. Jeśli więc ktoś miałby ochotę kupić sobie jedzenie przy okazji zamawiania z internetu dewocjonaliów, to właśnie sklep Fundacji Nowa Nadzieja jest idealnym wyborem.

Aksamitne, czekoladowe ciasto na spodzie z herbatników, nic prostszego i pyszniejszego nie istnieje. Absolutny ideałAksamitne, czekoladowe ciasto na spodzie z herbatników, nic prostszego i pyszniejszego nie istnieje. Absolutny ideałCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Mateusz Morawiecki nagle przekazał wiadomość dla wszystkich Polaków. Konieczna jest pełna mobilizacja
  2. Miliony Polaków dostaną przykry prezent na święta? Możliwy porażający scenariusz
  3. Działa jak antybiotyk, a wszystkie składniki do jego zrobienia masz pod ręką. Piorunujące działanie syropu z czosnku
  4. Sok z ogórków kiszonych w ciągu 7 dni uporał się z bardzo wstydliwym problemem. Cierpi na niego 25% ludzkości
  5. Lepsze niż sok i syrop. Naturalne lekarstwo z buraków, które poradzi sobie z uciążliwymi problemami
  6. Leki, które mogą pomóc w walce z koronawirusem. Dziś każdy powinien mieć je w domowej apteczce
  7. Co by się stało, gdyby człowiek wpadł do czarnej dziury? Odpowiedź zaskakuje

Źródło: fakt.pl

Zapraszamy na naszego Instagrama

Następny artykuł