Szczypiorek wyhodowany w domu cieszy jeszcze bardziejzdrowienapoziomie.pl

Jak zawrotnie szybko wyhodować szczypiorek na parapecie? Wyjawiamy sekretny sposób

Szczypiorek jest wspaniałą rośliną, która podkreśla smak dań. Zastanawialiście się kiedyś, jak wyhodować go w szybki i łatwy sposób na parapecie? My poznaliśmy sposób, a teraz chcemy się podzielić nim z wami.

Szczypiorek znany jest praktycznie na całym świecie. Ludzie cenią go głównie za ostry, charakterystyczny smak oraz wspaniały aromat. Nadaje się idealnie do dekorowania wielu potraw oraz stanowi wspaniały dodatek do kanapek. Możemy spróbować wyhodować go na parapecie, aby nie musieć kupować codziennie szczypiorku w sklepie. Wtedy też dokładnie wiemy, co jemy.

Straszne, sprzedawcę ze sklepu odwieziono do szpitala. Sprawczyni zamieszania zaczęła uciekać, policja ruszyła w pościg, po schwytaniu grozi jej 10 lat więzieniaStraszne, sprzedawcę ze sklepu odwieziono do szpitala. Sprawczyni zamieszania zaczęła uciekać, policja ruszyła w pościg, po schwytaniu grozi jej 10 lat więzieniaCzytaj dalej

Szczypiorek z parapetu - szybki sposób na wspaniały dodatek do wielu dań

Szczypiorkiem nazywamy zieloną część cebuli, która rośnie ponad poziomem gruntu. Mało kto ma jednak dostęp do pola uprawnego, dlatego pokazujemy jak wyhodować szczypiorek w domowym zaciszu. Potrzeba do tego naprawdę niewielu produktów, które prawdopodobnie wszyscy mamy w domu.

Do pierwszego sposobu potrzeba nam będzie plastikowej butelki 5 litrowej, wypełniacza w postaci trocin, papieru lub szmat oraz samej cebuli. Warto wykorzystać bulwy nie przekraczające wielkością kurzego jajka, aby jak najwięcej zmieściło się w butelce. Odetnij z butelki górną część oraz przetnij ją na pół. Na dnie ułóż któryś z wypełniaczy, zalej go około 100 ml wody, a następnie ułóż cebulę korzeniami do dołu. Zakryj ją środkową częścią butelki i postaw na nasłonecznionym parapecie. Po około 20 dniach można zacząć zbiory.

Dzisiaj grzeje: 1. MZ i NFZ ostrzegły Polaków. Podały ważne reguły dotyczące zakupów, lepiej się do nich zastosuj

2. Pierwszy region na świecie, który pokonał koronawirusa. Media: nie ma już ani jednego przypadku

Drugi pomysł jest jeszcze prostszy i wymaga zdecydowanie mniej wysiłku. Weź dużą reklamówkę, wypełnij ją którymś z wyżej wymienionych wypełniaczy, zalej odrobiną wody i ułóż na nim cebulę. Jeśli chcesz przyspieszyć proces rośnięcia, mocz cebulę przez całą noc w wodzie. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się szczypiorkiem 10 dni wcześniej.

Najlepsze newsy:

   1. Wyjątkowo smutne święta pary prezydenckiej. Andrzej Duda przekazał smutną wiadomość
   2. Anna Dymna jest zrozpaczona. Przez ostatnie wydarzenia i stres wróciła do nałogu
   3. Klienci Biedronki będą wściekli. Wyszły na jaw skandaliczne kulisy, nikt nie zdawał sobie z nich sprawy
   4. Załamana kasjerka powiedziała całą prawdę o "godzinach dla seniorów". Nie mieści się w głowie
   5. Seniorzy bardzo narzekają na chaos podczas zakupów. Sprzedawcy w Lidlu puściły nerwy
   6. Cała rodzina zaraziła się koronawirusem. Mieli nietypowe objawy

Źródło: zdrowienapoziomie.pl

Następny artykuł