Szpital zaoferował jej istną ucztęFacebook/Jedzenie w szpitlach/Woźniakowska

Zrobiła zdjęcie szpitalnych obiadów, rarytasy jak w najlepszym hotelu. Można by skakać z radości, gdyby nie 1 szczegół

Szpital, w którym jadła posiłek, zaoferował jej istne rarytasy jak w najlepszym hotelu. Widok jej talerza cieszy oczy i z pewnością można nazwać go posiłkiem regeneracyjnym. Niestety, jeden szczegół powoduje, że uśmiech schodzi z twarzy bardzo szybko.

Szpital nie jest miejscem, o którym myśli się w kategoriach smacznego jedzenia. Niestety, większość ludzi, którzy spędzają dłuższy czas w szpitalu nie mają dobrych wspomnień związanych z żywieniem. Okazuje się, że pewna internautka ma całkowicie odmienne doświadczenia. Na oddziale położniczym dostała istną ucztę, którą porównać można do najlepszej hotelowej oferty. Niestety, jeden szczegół niweczy całe szczęście jakie odczuć można widząc poniższe produkty spożywcze.

Gotujesz rosół na kurczaku? Babcie ostrzegają, 1 część kury w ogóle się nie nadaje, nie wrzucajcie jej do garnkaGotujesz rosół na kurczaku? Babcie ostrzegają, 1 część kury w ogóle się nie nadaje, nie wrzucajcie jej do garnkaCzytaj dalej

Szpital zapewnił jej niesamowity posiłek

Kobieta dzień wcześniej urodziła dziecko i została dosłownie zasypana różnymi smakołykami. Świeżo upieczona mama jest wegetarianką, więc i takaą opcję posiłku wybrała. Przez cały dzień leżenia w szpitalu, dostała 3 całe posiłki oraz przekąskę na wieczór. Co znalazło się w menu?

Na śniadanie dostała musli z pełnymi ziarnami i suszonymi bananami, świeże mleko, ciemne razowe pieczywo, masło, dżem pomarańczowy, jajko na twardo, sok pomarańczowy oraz herbatę. Taki posiłek daje z pewnością mnóstwo energii.

Dzisiaj grzeje:

  1. Nagła wiadomość. Kolosalna zmiana dla milionów Polaków, wszystko już na dniach
  2. Niebywałe zmiany w Lidlu i Biedronce. Klienci nie kryją zaskoczenia decyzjami zarządu ulubionych sklepów
  3. Mandat za brak dystansu na plaży? Policjanci odpowiadają, jak jest z karaniem na plażach

Na obiad przewidziana została zapiekanka, pieczone ziemniaczki, groszek z kukurydzą, a na deser ciasteczka z czekoladą wraz z ciepłą herbatą.

Obiad szpitalny

Facebook/Jedzenie w szpitalach/Woźniakowska

Kolacja była delikatnie skromniejsza, choć niemniej odżywcza i sycąca. Do zjedzenia kobieta dostała kolejną zapiekankę, gotowane brokuły oraz ciepły napój. Na wieczorna przekąskę zaoferowano jej świeże zielone jabłko, sok pomarańczowy, ciasto drożdżowe oraz owsiany batonik. Podsumowując, kobieta mogła zjeść same rarytasy, które pozwolą jej szybko wrócić do formy.

Pacjenci mogliby się cieszyć, gdyby nie fakt, że szpital nie jest w Polsce. Pani Kasia, która udostępniła poniższe zdjęcia, przebywała na oddziale położniczym w szpitalu w Dublinie. Polscy pacjenci niestety nie często mogą liczyć jedynie na takie posiłki. Znacznie częściej prezentowane przez wściekłych pacjentów zdjęcia przedstawiają skromne ściadania, które często samym wyglądem nie zachęcają do ich spożycznia.

Szpitalne śniadanie

Facebook/Jedzenie w szpitalach/Woźniakowska

Najlepsze newsy:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Niesłychane, co dalej stanie się z Jackiem Kurskim. Wielu może być wściekłych, chodzi o telewizję
  3. Stało się. Chiny przekazały zatrważającą wiadomość. Światowe mocarstwa przecierają oczy ze zdumienia
  4. Miał problemy finansowe i chciał, żeby Biedronka zapłaciła za niego 50 000 zł. Reakcja przedstawicieli sklepu zdumiewa
  5. Syn Rodowicz odwiedził nieziemsko luksusową restaurację Amaro. Jego reakcja na danie rozkłada na łopatki
  6. Niezawodny przepis babci na cudowne ogórki kiszone. Tajemnicą sukcesu jest 1 zasada
  7. Mateusz Borek nie wytrzymał. Został zapytany na wizji o zdjęcia swojego nagiego ciała, posypały się wulgaryzmy, awantura na wizji

Źródło: facebook

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł