Tadeusz Rydzyk i solankaJakub Kaminski / East News

Rydzyk już podpiął wodę i buduje tężnie w Toruniu. W planach ma uzdrowisko z solanką, wydał astronomiczną kwotę

Tadeusz Rydzyk jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w Polsce. Duchowny wzbudza bardzo mieszane uczucia i regularnie możemy spotkać się z coraz nowszymi pomysłami biznesowymi, które zapowiada. Tym razem Tadeusz Rydzyk stawia na tężnie i uzdrowisko z solanką. Kwota inwestycji może zawrócić w głowie.

Tadeusz Rydzyk już od dłuższego czasu zapowiadał, że planuje w Toruniu otworzyć uzdrowisko, w którym zostanie wykorzystana solanka z podziemnych źródeł. Okazuje się, że jego plan już wkrótce może wejść w życie. Tężnie, z których słyną takie miejscowości jak Ciechocinek i Inowrocław, powstaną tym razem w mieście Kopernika i przepysznych pierników.

Łukasz Szumowski ostrzegł wszystkich. Od dzisiaj w Lidlu, Biedronce i innych sklepach można natknąć się na służby w pilnym działaniuŁukasz Szumowski ostrzegł wszystkich. Od dzisiaj w Lidlu, Biedronce i innych sklepach można natknąć się na służby w pilnym działaniuCzytaj dalej

Ogromna inwestycja, na którą zdecydował się Tadeusz Rydzyk, powala kosztami

Tężnie mogą dla niektórych okazać się sporym zaskoczeniem, ponieważ w inicjatywnie, której podjął się Tadeusz Rydzyk, nie było o nich mowy. Będą one częścią parku Pamięci Narodowej, którego otwarcie jest coraz bliżej. Zgodnie z informacjami opublikowanymi na portalu Onet, zaplanowano je na 8 sierpnia bieżącego roku.

Nie da się ukryć, że Tadeusz Rydzyk i utworzone przez niego media wzbudzają bardzo mieszane uczucia. Głównie dlatego, że często są wspierane finansowo przez Skarb Państwa. Nie inaczej jest w przypadku parku Pamięci Narodowej, na którego terenie stanęły tężnie z podłączoną wodą solankową.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wielka awaria w całej Polsce. Miliony osób bez jakiegokolwiek dostępu
  2. Ważne, niestety. Nagły komunikat z GIS ws. wesel
  3. Wystarczył zaledwie miesiąc. Już 14 tys. Polaków zgłosiło się po 5 tys. zł, też możesz do nich dołączyć

Jakie pieniądze otrzymał Tadeusz Rydzyk?

Ciężko uwierzyć, że Tadeusz Rydzyk na swoją inwestycję otrzymał tak zawrotną kwotę. Portal Onet ustalił, że duchowny od rządu pozyskał kwotę w łącznej wysokości 8 milionów złotych. W dobie aktualnych problemów, z którymi zmaga się nasz kraj taka decyzja może wywołać spore oburzenie. Jednak sam pomysł na wykorzystanie solanki w tężniach bez wątpienia zostanie doceniony przez część obywateli. Warto zauważyć, że oficjalnie mają one pełnić funkcję inhalatorium. Co sądzicie o takiej inwestycji?

Najlepsze newsy:

  1. Pilne ostrzeżenie dla Polaków. Dwa najbliższe dni będą kluczowe
  2. PKO BP ma niezwykłą propozycję, która poważnie namiesza. Polki i Polacy mogą już zacierać ręce
  3. Ewakuowali tysiące ludzi. Są ofiary. Dramatyczne informacje ze świata
  4. Niestety, napłynęły niepokojące wieści z jednej z Biedronek. Ważny komunikat dla klientów
  5. Dlaczego Sekielski nagle chudnie? Podał lepszą niż wszystkie przepisy Gessler razem wzięte recepturę na zupę z buraka
  6. Gwiazda Polsatu błaga wszystkich swoich fanów o wielką sumę pieniędzy. Aktorka znana jest ze zdrowego odżywiania
  7. Media podały fatalne wiadomości. M. Stoch zarażony COVID-19

Źródło: Onet

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł