Tadeusz Rydzyk miał ciekawy pomysł na wakacjeJakub Kaminski/East News

Rydzyk znowu na językach, zorganizował nietypowe wakacje. Wiemy, ile trzeba było zapłacić, obiad i śniadanie w pakiecie

Tadeusz Rydzyk wywołuje we wszystkich Polakach ogromne emocje. Kontrowersyjny duchowny postanowił, że zorganizuje ludziom bardzo nietypowe wakacje. Poznaliśmy cenę takiego odpoczynku, w którą wliczone były obiady i śniadania.

Tadeusz Rydzyk od wielu lat wywołuje ogromne kontrowersje nie tylko wśród mieszkańców Torunia, ale także w całym kraju. Duchowny budzi wyjątkowo mieszane odczucia, a jego pomysły biznesowe odbijają się wielkim echem we wszystkich mediach. Tym razem postanowił, że zorganizuje wakacje dla chętnych wiernych. Znamy szczegóły oraz cenę, jaką trzeba było zapłacić za wakacje u Tadeusza Rydzyka.

Jutro w Lidlu będą długie kolejki. Sieć za darmo rozdaje uwielbiany produkt, jest tylko jeden warunekJutro w Lidlu będą długie kolejki. Sieć za darmo rozdaje uwielbiany produkt, jest tylko jeden warunekCzytaj dalej

Tadeusz Rydzyk zorganizował wakacje - na liście atrakcji m.in. modlitwy

W Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu wlipcu zostały zorganizowane wakacje, które prowadził doskonale znany słuchaczom Radia Maryja, przyjaciel Rydzyka, ks. prof. Paweł Bortkiewicz. Wakacje nazwane zostały Szkołą Bractwa św. Jana Pawła II. Wiele wyjaśniającym hasłem przewodnim wydarzenia obrano: Polska – Naród – Kultura.

Dzisiaj grzeje:

  1. Matka zamknęła dziecko w samochodzie, poszła do sklepu. 10-latka błagała przechodniów o pomoc
  2. Słynna babcia Ewa zdradziła swój sposób na kiszone ogórki. Przed zakręceniem słoików robi zawsze 1 rzecz
  3. Zakażeń na weselach jest już tyle, że głos zabrało Ministerstwo Zdrowia. Wyjątkowy apel do Polaków

- My cierpimy na ogromny deficyt rozumienia, przypominania sobie myśli Jana Pawła II. Jeżeli dzisiaj mamy spory polityczne, spory kulturowe dotyczące podstawowych pojęć takich jak naród, patriotyzm, kultura, rozumienie kultury, to pewnie dlatego, że po prostu zapomnieliśmy to nauczanie, które było i pozostaje fundamentalnie ważne i fundamentalnie aktualne - tłumaczył między innymi ks. Bortkiewicz. - Dlatego myślę, że my bardziej potrzebujemy tego nauczania niż jesteśmy tego świadomi, dlatego ta szkoła bractwa i kolejne próby przybliżania tej myśli mają swój głęboki sens - dodaje kapłan.

W czasie "wakacji" przewidzianych zostało wiele zajęć dla uczestników. W ofercie znaleźć można było modlitwy, wykłady, prelekcje czy msze święte, które miały na celu dokształcić i bardziej uduchowić wszystkich chętnych. Za wakacje trzeba było zapłacić 180 złotych. W cenie były trzy obiady, dwie kolacje, dwa śniadania oraz dwa noclegi. A co wy myślicie o pomyśle Tadeusza Rydzyka? Wybralibyście się na taki odpoczynek?

Ile soli sypać do ogórków kiszonych? Rozwiewamy wątpliwości i zdradzamy, jaka jest najlepszaIle soli sypać do ogórków kiszonych? Rozwiewamy wątpliwości i zdradzamy, jaka jest najlepszaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Marek Niedźwiedzki w wyjątkowo mocnych słowach. Przerwał milczenie: "Miałem wrażenie, że umarłem"
  2. Zmieniają warunki wjazdu dla Polaków. Kolejny kraj podjął decyzję w środku wakacji
  3. Jutro w Lidlu będą długie kolejki. Sieć za darmo rozdaje uwielbiany produkt, jest tylko jeden warunek
  4. Okropne sceny w Biedronce, ochroniarz nie spodziewał się ataku. Kamery wszystko zarejestrowały, niewiarygodne kto pomógł
  5. Ile soli sypać do ogórków kiszonych? Rozwiewamy wątpliwości i zdradzamy, jaka jest najlepsza
  6. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Krystyna Hajec-Wleciał, była kochana przez pokolenia Polaków

Źródło: SE


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pysny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł