Gulaszpixabay.com/pl/photos/gulasz-gulasz-gotowania-gulaszu-1771096/autor: upircek

Zamówił gulasz, nagle coś zgrzytnęło mu w zębach. Wyłowił skarb z talerza, spotykany raz na 10 tysięcy przypadków

Talerze w restauracjach potrafią skrywać niezwykłe sekrety. Często znaleziska jakie udaje się odkryć w restauracyjnych naczyniach bywają przerażające. Tym razem odkrycie pewnego mężczyzny przyprawiło go o prawdziwy zawrót głowy. Zapowiedział, że wróci do tej restauracji.

Talerze i ich zawartość to rzecz, która przyciąga klientów do najbardziej popularnych restauracjach. Gdy mamy przed sobą przepyszne danie, które nie jest spotykane gdziekolwiek indziej - od razu chcemy pochwalić się nim na prawo i lewo. Bywają także przypadki gdzie goście w swoich talerzach znajdują niespodzianki, których nigdy nie chcieliby zobaczyć. Żarty na kanwie muchy znalezionej w zupie czy dania, z których wystaje włos nieostrożnej kucharki - każdy z nas miał z nimi do czynienia. Nie brak także historii o przedmiotach, które nie wiadomo jakim cudem znalazły się w danej potrawie. Tego typu zdarzenia uczestnikiem był Rick Antosh - 66 letni bywalec pewnej nowojorskiej restauracji znalazł w swoim daniu prawdziwy skarb.

Hańba, nikt nie zauważył. Pan Artur spojrzał na bób z Biedronki i dostrzegł porażającą prawdę, teraz nagłaśnia ogromną aferęHańba, nikt nie zauważył. Pan Artur spojrzał na bób z Biedronki i dostrzegł porażającą prawdę, teraz nagłaśnia ogromną aferęCzytaj dalej

Talerze z tajemniczą zawartością

Jednym z ulubionych dań Ricka podawanych w Grand Central Oyster Bar był gulasz z ostrygami. Danie kosztowało jedynie 15 dolarów, a jedno smak powinien być delikatny i rozpływający się na języku. W pewnym momencie Rick poczuł między zębami coś twardego i był przerażony. Jak sam mówi był pewien, że to jakiś twardy składnik gulaszu, albo co gorsze ząb. Jednak gdy wyjął z ust ten obiekt - rzeczywistość przerosła jego najśmielsze oczekiwania. W daniu znajdował się okaz widywany raz na 10 tysięcy przypadków.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wstrząsające sceny przed Biedronką, nie żyje jedna osoba. Do tragedii doszło na północy Polski
  2. Wprowadzane są zmiany w tablicach rejestracyjnych. Jeden element, bez którego już nie pojedziesz

Gdy tylko Rick spojrzał na swoją dłoń zobaczył najprawdziwszą perłę. To ostatnia rzecz jakiej spodziewał się w swoim gulaszu - pewnie nawet znalezienie zęba byłoby dla niego mniejszym szokiem. Jak mówi szef kuchni, pracujący w tym miejscu już od 28 lat, perła w gulaszu pojawiła się na przestrzeni tych lat dopiero drugi raz. Jak mówi szczęśliwy znalazca, z pewnością będzie wracał do tej restauracji z nadzieją, że jeszcze kiedyś na talerzu znajdzie równie miłą niespodziankę. Do tej pory jeszcze nie zdecydował co zrobi ze znalezioną perłą.

Najlepsze newsy:

  1. Nagle TVP przestało działać, również strony internetowe. Co się dzieje, czyżby atak hakerski czy zwykłe problemy techniczne?
  2. Poszukują osób, które były w 2 miejscach nad polskim morzem. Bardzo poważna sprawa
  3. Wielka plaga mandatów w Lidlu, Biedronce i innych sklepach. Wszystko przez 1 błąd, lepiej go nie popełniaj
  4. Wsadził zardzewiałe gwoździe do wszystkich doniczek. Najpierw go wyśmiali, potem robili tak samo
  5. Lasy Państwowe wprowadziły 4 obostrzenia. Niebywale ważny komunikat dla wszystkich grzybiarzy
  6. Kamera nagrała bardzo dziwne zachowanie Roberta Lewandowskiego. Gdy wskazał na Anię, wszystkich zatkało (WIDEO)

Źródło: rp.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł