"Taniec z gwiazdami" miejscem wielkich zwierzeńTRICOLORS/East News

Przez nią poważnie zachorowały. Dramatyczne wyznanie uczestniczki "Tańca z gwiazdami', chodzi o bardzo niezdrową dietę

"Taniec z gwiazdami" jest programem, w którym pojawiło się mnóstwo znanych gwiazd. Jedna z nich wyznała w niedawnym odcinku o dramacie, jaki z jej powodu się wydarzył. Chodzi o bardzo niezdrową dietę, o której mówiła w internecie.

Emitowany na Polsacie "Taniec z gwiazdami" przyciąga ogromne tłumy przed telewizorami. Taneczne zmagania gwiazd oraz ich instruktorów sprawiają, że emisja premierowych odcinków często łączy pokolenia - wieczorem w salonie zasiadają całe rodziny, aby wspólnie oglądać jak tańczą znani ludzie. Jedna z uczestniczek programu wykorzystała możliwość i opowiedziała w dramatycznym wyznaniu o bardzo niezdrowej diecie, która miła wpływa nie tylko na nią, ale też na innych ludzi.

Sposób naszych babć na elastyczne ciasto na pierogi. Zawsze dodawały jedną łyżkę przed wyrobieniem, wychodziły jak marzenieSposób naszych babć na elastyczne ciasto na pierogi. Zawsze dodawały jedną łyżkę przed wyrobieniem, wychodziły jak marzenieCzytaj dalej

"Taniec z gwiazdami" był dla niej doskonałym miejscem do zwierzenia się

Taniec jest jedną z najbardziej popularnych rozrywek milionów ludzi. W trakcie tańczenia wydzielają się endorfiny i dopamina, które odpowiadają za dobre samopoczucie i przyjemność. Taki wysiłek fizyczny angażuje także praktycznie wszystkie partie mięśni, co pozwala w skuteczny sposób zgubić zbędne kilogramy. Z tego powodu program Polsatu jest tak bardzo popularny, choć nie tylko.

"Taniec z gwiazdami" ma jeszcze jedną cenną cechę - prezentuje prawdziwe zmagania ludzi, których zazwyczaj oglądamy na ekranach kin lub telewizorów. Takie show pozwala zbliżyć się do swojego ulubionego celebryty i podejrzeć jak radzi sobie w codziennych czynnościach. Jedna z gwiazd opowiedziała w niedawnym odcinku o pewnej rzeczy, która bardzo ją trapi.

Dzisiaj grzeje:

 1. Domowy syrop z czosnku jest silniejszy nawet od cebulowego. Poradzi sobie z grypą i chorobami dróg oddechowych
 2. Nareszcie. Kaczyński zabrał głos ws. epidemii. Jego słowa niepokoją i nie dają żadnych złudzeń. Polacy i turyści mają powody do obaw
 3. Klasyka w najlepszym wydaniu, ukochana surówka Polaków na bazie czerwonej kapusty. Nic nie prezentuje się na stole dostojniej

Sylwia Lipka jest młodą, 23-letnią piosenkarką i prezenterką telewizyjną. Jest także uczestniczką najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Jej partnerem jest Rafał Maserak, który uczy ją choreografii i występuje na scenie. Niegdyś piosenkarka wyglądała zupełnie inaczej - ważyła około 12 kilogramów więcej.

Rygorystyczna i niezdrowa dieta zmieniły ją nie do poznania

Kiedyś w sieci powiedziała, że "wygląda jak masakra", po czym przeszła na wyjątkowo niezdrową dietę. Choć zgubiła dzięki niej sporo kilogramów, przy okazji podupadła na zdrowiu. Niestety, za jej przykładem podążyło wiele fanek, które nabawiły się sporych problemów zdrowotnych.

Wspominając przeszłość nie mogła powstrzymać łez. Obarcza się winą za choroby swoich fanek, które chciały schudnąć tak jak ona. Z tego powodu Lipka przed drugim tańcem w programie zdecydowała się na dramatyczne wyznanie. Przyznała, że z jej winy wiele jej fanek zachorowało na zaburzenia odżywiania.

- Kiedyś powiedziałam, że wyglądam jak masakra. Schudłam wtedy na bardzo niezdrowej diecie. Wpędziłam dużo osób w zaburzenia odżywiania. Od tamtej chwili wiem, że muszę bardziej uważać na to, co mówię. Jednym z moich największych błędów było powiedzenie tych słów " jak mogłam kiedyś tak wyglądać" - powiedziała piosenkarka.

Sylwia stała się wzorem do naśladowania

Lipka zdradziła też, że pojęła jak wiele osób uważa ją za osobę, której czyny należy powtarzać. Jest w końcu celebrytką, co dla wielu, szczególnie młodych ludzi, oznacza, że do jej słów można podchodzić z ufnością. Jak wyglądała jej dieta?

Jak sama powiedziała w rozmowie z serwisem Party, przede wszystkim zrezygnowała z niezdrowego jedzenia. Wszelkie fast foody, słodycze i słodkie napoje poszły w odstawkę. Piła także dużo wody i nie jadła nic po godzinie 17. Na jakiś czas przestała pić napoje energetyczne, jednak długo nie wytrzymała i ponownie do nich wróciła.

Warto pamiętać, że aby zdrowo chudnąć należy zwyczajnie ograniczyć ilość spożywanego jedzenia i zamienić niezdrowe produkty na znacznie lepsze, mniej kaloryczne warianty. Duże znaczenie ma także odpowiednia dawka ruchu, która przyspiesza metabolizm i ułatwia osiągnięcie upragnionej wagi.

Kurowska w poruszających słowach żegna Dariusza Gnatowskiego, sama ostatnio straciła najbliższą osobę. Aktorka zdradziła, jaki napój mieli w zwyczaju razem pićKurowska w poruszających słowach żegna Dariusza Gnatowskiego, sama ostatnio straciła najbliższą osobę. Aktorka zdradziła, jaki napój mieli w zwyczaju razem pićCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Kierowco, lepiej nie zapominaj. Już niedługo za brak papierka wlepią Ci nawet 8,4 tys. zł kary
  2. Zaczęło się. Drogi już są zablokowane, tysiące rolników protestuje ws "piątki dla zwierząt"
  3. Niedoceniony skarb, prawdziwie drogocenny eliksir zdrowia i młodości. Wystarczy sok z jednego ziemniaka dziennie, by poczuć niebywałą różnicę
  4. Przepyszne ciasto ze zdjęcia zrobisz w 15 minut, bez pieczenia i stania z zegarkiem w ręku. Znajomi od razu poproszą o przepis
  5. Ewa Wachowicz pokazała prześliczną córkę. Czy zobaczymy ją niebawem w programie kulinarnym?
  6. Spełnił się najczarniejszy scenariusz. Ministerstwo Zdrowia przekazało straszną wiadomość
  7. Piotr Kraśko nie szczędził szczerych słów. Co powiedzą Kaczyński i Morawiecki? Może być afera

Źródło: Party

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł